Houzez Theme - en to pl translation catalogue (2251 entries)

en:  - All -
pl:  - Wszystko -

en:  - For exmaple https://vimeo.com/120596335
pl:  - Dla przykładu: https://vimeo.com/120596335

en:  - Paste page URL from SoundCloud
pl:  - Wklej URL strony z SoundCloud

en:  Featured Payment
pl:  Polecane płatności

en:  The type field is empty.
pl:  Pole rodzaj jest puste.

en:  The username field is empty.
pl:  Pole nazwy użytkownika jest puste.

en:  package on
pl:  pakiet na

en: %1$s at %2$s
pl: % 1 $ s przy% 2 $ s

en: %1$s installed and activated successfully.
pl: Zainstalowano i aktywowano% 1 $ s.

en: %1$s installed successfully.
pl: Zainstalowano% 1 $ s.

en: %1$s, %2$s
pl: % 1 $ s,% 2 $ s

en: %s
pl: % s

en: %s Email address is not configured!
pl: % s Adres e-mail nie jest skonfigurowany!

en: %s Select a %s Package
pl: % s Wybierz pakiet% s

en: %s Target Email address is not properly configured!
pl: % s Docelowy adres e-mail nie jest poprawnie skonfigurowany!

en: %s ago
pl: % s temu

en: %submission_title as property title, %submission_url as property submission url
pl: % submenu_wpisu jako tytuł właściwości,% dane_przedkładowe jako adres URL przesyłania właściwości

en: %user_login_register as username, %user_pass_register as user password, %user_email_register as new user email
pl: % user_login_register jako nazwa użytkownika,% user_pass_register jako hasło użytkownika,% user_email_register jako nowy użytkownik e-mail

en: &larr; Older Comments
pl: & larr; starsze komentarze

en: ( max 20 )
pl: (maksymalnie 20)

en: *minimum 270px x 270px
pl: * minimum 270px x 270px

en: 1 to 20
pl: 1 do 20

en: 2Checkout(Beta)
pl: 2Checkout (Beta)

en: 3 or 4 digits usually found on the signature strip.
pl: 3 lub 4 cyfry zwykle znajdują się na pasku podpisu.

en: 360° Virtual Tour
pl: Wirtualny Tour 360 °

en: <p>If you do not have keys already then visit <kbd>
                <a href = "https://www.google.com/recaptcha/admin">
                    https://www.google.com/recaptcha/admin</a></kbd> to generate them.
            Set the respective keys in <kbd>Site Key</kbd> and
            <kbd>Secret Key</kbd></p>
pl: <p> Jeśli nie masz keys  odwiedź <kbd>
                <a href = "https://www.google.com/recaptcha/admin">
                    https://www.google.com/recaptcha/admin </a> </ kbd>, aby je wygenerować.
            Ustaw odpowiednie keys w <kbd> Klucz strony </ kbd> i
            <kbd> Secret Key </ kbd> </ p>

en: <span aria-hidden="true"><i class="fa fa-angle-left"></i></span>
pl: <span aria-hidden = "true"> <i class = "fa fa-angle-left"> </ i> </ span>

en: <span aria-hidden="true"><i class="fa fa-angle-right"></i></span>
pl: <span aria-hidden = "true"> <i class = "fa fa-angle-right"> </ i> </ span>

en: <span class="font24">Advanced Search Price range for price slider.</span>
pl: <span class = "font24"> Wyszukiwanie zaawansowane Zakres cen dla price slider. </ span>

en: <span class="font24">Advanced Search Widget Area Size range.</span>
pl: <span class = "font24"> Advanced Search Widget Area Size size. </ span>

en: <span class="font24">Approved Listing</span>
pl: <span class = "font24"> Zatwierdzona oferta </ ​​span>

en: <span class="font24">Bedrooms & Bathrooms</span>
pl: <span class = "font24"> Sypialnie i łazienki </ span>

en: <span class="font24">Direct pay / Wire Transfer</span>
pl: <span class = "font24"> Direct pay / Wire Transfer </ span>

en: <span class="font24">Expired Listing</span>
pl: <span class = "font24"> Lista wygasłych </ span>

en: <span class="font24">Expired Listings Resend For Approval.</span>
pl: <span class = "font24"> Wygasłe ofety wysłane ponownie do zatwierdzenia. </ span>

en: <span class="font24">Featured Submission Per Listing.</span>
pl: <span class = "font24"> Polecane zgłoszenie na aukcję. </ span>

en: <span class="font24">Free Listing Expired</span>
pl: <span class = "font24"> Bezpłatne opublikowanie aukcji </ span>

en: <span class="font24">Matching Submission.</span>
pl: <span class = "font24"> Dopasowanie przesłania. </ span>

en: <span class="font24">Membership Cancelled</span>
pl: <span class = "font24"> Członkostwo anulowane </ span>

en: <span class="font24">New Registered User</span>
pl: <span class = "font24"> Nowy zarejestrowany użytkownik </ span>

en: <span class="font24">New Wire Transfer.</span>
pl: <span class = "font24"> Nowy przelew. </ span>

en: <span class="font24">Package and Free Submission Listings.</span>
pl: <span class = "font24"> Pakiety i listy darmowych zgłoszeń. </ span>

en: <span class="font24">Paid Submission Per Listing.</span>
pl: <span class = "font24"> Paid Submission Per Listing. </ span>

en: <span class="font24">Purchase Activated Packages</span>
pl: <span class = "font24"> Kup aktywowane pakiety </ span>

en: <span class="font24">Purchase Activated</span>
pl: <span class = "font24"> Zakup aktywowany </ span>

en: <span class="font24">Recurring Payment</span>
pl: <span class = "font24"> Płatność cykliczna </ span>

en: <span class="font24">Rent Prices.</span>
pl: <span class = "font24"> Ceny najmu. </ span>

en: <span class="font24">Social Link 1</span>
pl: <span class = "font24"> Social Link  1 </ span>

en: <span class="font24">Social Link 2</span>
pl: <span class = "font24"> Social Link 2 </ span>

en: <span class="font24">Social Link 3</span>
pl: <span class = "font24"> Social Link 3 </ span>

en: <span class="font24">Social Link 4</span>
pl: <span class = "font24"> Social Link 4 </ span>

en: <strong>Error!</strong> Please fill out the following required fields.
pl: <strong> Błąd! </ strong> wypełnij następujące wymagane pola.

en: <strong>Error!</strong> Upload at least one image.
pl: <strong> Błąd! </ strong> Prześlij co najmniej jedno zdjęcie.

en: <strong>HOUZEZ09:</strong> Only homepage revolution slider will be import, other sliders can be find in download zip file in "houzez09 slider" folder.
pl: <strong> HOUZEZ09: </ strong> tylko homepage revolution slider zostanie zaimportowany, inne sliders można znaleźć w pliku zip do pobrania w folderze "suwak houzez09".

en: <strong>Normal Page:</strong> Create page using "Advanced Search Result" template.<br/><strong>Half Map:</strong> Create page using "Property Listings Half Map" template.
pl: <strong> Normalna strona: </ strong> utwórz stronę, korzystając z szablonu "Wyniki wyszukiwania zaawansowanego". <br/> <strong> Półksiężyca: </ strong> utwórz stronę, korzystając z szablonu "Pół aukcji nieruchomości".

en: A widget that displays a slider/thumbs with instagram images
pl: Widżet wyświetlający suwak / kciuki z obrazami instagram

en: A widget that shows latest tweets from twitter profile
pl: Widżet pokazujący najnowsze tweety z profilu Twittera

en: AGENTS
pl: AGENCI

en: ALL
pl: WSZYSTKO

en: About Agency
pl: O agencji

en: About WP Currencies
pl: Informacje o walutach WP

en: About me
pl: O mnie

en: About site widget
pl: Informacje o widżecie witryny

en: Account Downgraded,
pl: Konto obniżone,

en: Account Information
pl: informacje o koncie

en: Account role
pl: Rola konta

en: Actions
pl: działania

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activate %2$s
pl: Aktywuj% 2 $ s

en: Active
pl: Aktywny

en: Active Life
pl: Aktywne życie

en: Adapt to container width
pl: Dostosuj do szerokości pojemnika

en: Add More
pl: Dodaj więcej

en: Add New
pl: Dodaj nowe

en: Add New Agent
pl: Dodaj nowego agenta

en: Add New Property form.
pl: Dodaj nowy formularz nieruchomości.

en: Add Property Options
pl: Dodaj opcje nieruchomości

en: Add SoundCloud Audio:
pl: Dodaj SoundCloud Audio:

en: Add a responsive mortgage calculator widget
pl: Dodaj widżet responsywnego kalkulatora hipotecznego

en: Add image banner 300x300 or 300x250
pl: Dodaj baner obrazu 300 x 300 lub 300 x 250

en: Add new property
pl: Dodaj nową nieruchomość

en: Add video page url:
pl: Dodaj adres URL strony wideo:

en: Add/Edit Images
pl: Dodaj / edytuj obrazy

en: Added
pl: Dodany

en: Additional Details
pl: Dodatkowe Szczegóły

en: Additional Features
pl: Dodatkowe funkcje

en: Additional Info
pl: Dodatkowe informacje

en: Additional Information:
pl: Dodatkowe informacje:

en: Additional details
pl: Dodatkowe Szczegóły

en: Additional message is as follows.
pl: Dodatkowa wiadomość jest następująca.

en: Additional message is.
pl: Dodatkowa wiadomość to.

en: Address
pl: Adres

en: Address Icon
pl: Ikona adresu

en: Address(*only street name and building no)
pl: Adres (* tylko nazwa ulicy i nr budynku)

en: Address:
pl: Adres:

en: Adds support for Facebook Like Box.
pl: Dodaje obsługę Facebook Like Box.

en: Advanced
pl: zaawansowane

en: Advanced Search
pl: zaawansowane wyszukiwanie

en: Advanced Search Measurement Unit
pl: Wyszukiwanie zaawansowane Jednostki pomiarowe

en: Advanced button color
pl: Zaawansowany kolor przycisku

en: Advanced search over headers map, video etc background color
pl: Zaawansowane wyszukiwanie na mapie nagłówków, wideo itp. Kolor tła

en: Advanced search over headers map, video etc text color
pl: Zaawansowane wyszukiwanie poprzez mapę nagłówków, wideo itp kolor tekstu

en: Afghanistan
pl: Afganistan

en: After
pl: Po

en: After Login Redirect Page
pl: Po stronie przekierowania logowania

en: After Price Label
pl: Po oznakowaniu ceny

en: After Price Label (ex: monthly)
pl: Po oznakowaniu ceny (np. Miesięcznie)

en: Agencies
pl: Agencje

en: Agencies Options
pl: Opcje agencji

en: Agency
pl: Agencja

en: Agency Data.
pl: Dane agencji.

en: Agency ID
pl: ID agencji

en: Agency Information
pl: Informacje o agencji

en: Agency License
pl: Licencja agencyjna

en: Agency Location
pl: Lokalizacja agencji

en: Agency Location at Google Map*
pl: Lokalizacja agencji na mapie Google *

en: Agency Name
pl: Nazwa agencji

en: Agency Profile Info
pl: Informacje o profilu agencji

en: Agency Role
pl: Rola agencji

en: Agency Sidebar
pl: Pasek boczny agencji

en: Agent Category
pl: Kategoria agenta

en: Agent Contact
pl: Kontakt agenta

en: Agent Contact Form
pl: Formularz kontaktowy agenta

en: Agent Contact Form Bottom
pl:  formularz kontaktowy agenta na dole

en: Agent Contact Form in Sidebar ?
pl: Formularz kontaktowy agenta na pasku bocznym?

en: Agent Contact Form in Sidebar for Mobiles ?
pl: Formularz kontaktowy agenta na pasku bocznym dla telefonów komórkowych?

en: Agent Data (Choose agent from the list below)
pl: Dane agenta (wybierz agenta z poniższej listy)

en: Agent Detail Form
pl: Formularz szczegółowy agenta

en: Agent Forms
pl: Formularze agenta

en: Agent Information
pl: Informacje o agencie

en: Agent Name
pl: Imię agenta

en: Agent Profile Info
pl: Informacje o profilu agenta

en: Agent Responsible
pl: Agent odpowiedzialny

en: Agent Role
pl: Rola agenta

en: Agent Sidebar
pl: Pasek boczny agenta

en: Agent contact form on lightbox
pl: Formularz kontaktowy agenta na lightbox

en: Agent data (Choose agent from the list below)
pl: Dane agenta (wybierz agenta z poniższej listy)

en: Agents
pl: Agenci

en: Agents Options
pl: Opcje agentów

en: Agents Search
pl: Wyszukiwanie agentów

en: Agents Type:
pl: Typ agenta:

en: Agents:
pl: Agenci:

en: Aland Islands
pl: Wyspy Alandzkie

en: Aland Islands
pl: Wyspy Alandzkie

en: Algeria
pl: Algieria

en: Align:
pl: Wyrównać:

en: All
pl: Wszystko

en: All - Button Text:
pl: Tekst wszystkich przycisków:

en: All - button url:
pl: All - adres URL przycisku:

en: All <span class="count">(%s)</span>
pl: Wszystkie <span class = "count"> (% s) </ span>

en: All Areas
pl: Wszystkie obszary

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: All Cities
pl: Wszystkie miasta

en: All Countries
pl: Wszystkie kraje

en: All Labels
pl: Wszystkie etykiety

en: All Posts Link
pl: Wszystkie posty Link

en: All Posts Text
pl: Wszystkie posty Tekst

en: All States
pl: Wszystkie stany

en: All Status
pl: Wszystkie stany

en: All Types
pl: Wszystkie rodzaje

en: All installations and activations have been completed.
pl: Wszystkie instalacje i aktywacje zostały zakończone.

en: All installations have been completed.
pl: Wszystkie instalacje zostały ukończone.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
pl: Wszystkie pluginy zostały zainstalowane i aktywowane pomyślnie. % 1 $ s

en: Allow login via Facebook ?
pl: Zezwalaj na logowanie przez Facebooka?

en: Allow login via Google ?
pl: Zezwalaj na logowanie przez Google?

en: Allow login via Yahoo ?
pl: Zezwalaj na logowanie przez Yahoo?

en: Allow user to change area prefix?
pl: Zezwalaj użytkownikowi na zmiany kodu pocztowego?

en: Already have an account?
pl: Posiadasz już konto?

en: American Samoa
pl: Samoa Amerykańskie

en: Amount Financed:
pl: Kwota dofinansowania:

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
pl: Wystąpił błąd podczas instalowania% 1 $ s: <strong>% 2 $ s </ strong>.

en: Andorra
pl: Andora

en: Annual cost of Loan:
pl: Roczny koszt pożyczki:

en: Antarctica
pl: Antarktyda

en: Antigua and Barbuda
pl: Antigua i Barbuda

en: Any
pl: Każdy

en: Apple iPad Icon
pl: Ikona Apple iPad

en: Apple iPhone Icon
pl: Ikona Apple iPhone

en: Approved
pl: Zatwierdzony

en: Are you sure you want to delete?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć?

en: Are you sure you want to make this a featured listing?
pl: Czy na pewno chcesz zrobić to polecaną oferte?

en: Are you sure you want to relist this property?
pl: Czy na pewno chcesz ponownie wystawić tę nieruchomość?

en: Are you sure you want to remove from featured listing?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć z polecanego wpisu?

en: Area
pl: Powierzchnia

en: Area Range Slider
pl: Slider zasięgu obszaru

en: Area Size
pl: Rozmiar obszaru

en: Area Size ( Only digits )
pl: Rozmiar obszaru (tylko cyfry)

en: Area Switcher
pl: Przełącznik obszaru

en: Areas
pl: Obszary

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Arts & Entertainment
pl: Sztuka i rozrywka

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Audio Format
pl: Format audio

en: Author
pl: Autor

en: Author Archive
pl: Archiwum autora

en: Author Data.
pl: Dane autora.

en: Author Profile Info
pl: Informacje o profilu autora

en: Author data
pl: Dane autora

en: Auto Complete
pl: Autouzupełnienie

en: Auto Generate Property ID ?
pl: Automatyczne generowanie iD nieruchomości?

en: Auto Play
pl: Automatyczne odtwarzanie

en: Auto Play Speed:
pl: Prędkość automatycznego odtwarzania:

en: Auto Play:
pl: Automatyczne odtwarzanie:

en: Auto fix
pl: Samonaprawa

en: Automotive
pl: Automobilowy

en: Availability Date
pl: Data dostępności

en: Available from
pl: dostępne od

en: Available version:
pl: Dostępna wersja:

en: Average
pl: Średni

en: Azerbaijan
pl: Azerbejdżan

en: Back
pl: wróć

en: Back to Homepage
pl: Powrót do strony głównej

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Image Options
pl: Opcje obrazu tła

en: Background Slider Options
pl: Opcje background slider

en: Background Type
pl: Typ tła

en: Background Video Options
pl: Opcje wideo w tle

en: Bahamas
pl: Bahamy

en: Bahamas the
pl: Bahamy

en: Bahrain
pl: Bahrajn

en: Bangladesh
pl: Bangladesz

en: Bar Chart
pl: Wykres słupkowy

en: Base Area
pl: Obszar bazowy

en: Base Currency
pl: Waluta bazowa

en: Bath
pl: Łazienka

en: Bathroom
pl: Łazienka

en: Bathrooms
pl: Łazienki

en: Bathrooms List
pl: Lista łazienek

en: Bathrooms:
pl: Łazienki:

en: Baths
pl: Łazienki

en: Baths:
pl:  łazienki:

en: Beauty & Spas
pl: Uroda i spa

en: Bed
pl: Łóżko

en: Bedroom
pl: Sypialnia

en: Bedrooms
pl: Sypialnie

en: Bedrooms List
pl: Lista sypialni

en: Bedrooms, Bathrooms
pl: Sypialnie, łazienki

en: Bedrooms:
pl: Sypialnie:

en: Beds
pl: Łóżka

en: Before
pl: Przed

en: Before Price Label
pl: Przed etykietą ceny

en: Begin activating plugin
pl: Rozpocznij aktywację plugin

en: Begin installing plugin
pl: Rozpocznij instalację plugin

en: Begin updating plugin
pl: Rozpocznij aktualizację plugin

en: Belarus
pl: Białoruś

en: Belgium
pl: Belgia

en: Bermuda
pl: Bermudy

en: Best if used on new WordPress install.
pl: Najlepiej jeśli jest używana w nowej instalacji WordPress.

en: Bi-Weekly
pl: Dwutygodniowy

en: Bi-Weekly Payment
pl: Dwutygodniowa płatność

en: Billing For:
pl: Rachunek za:

en: Billing Frequency
pl: Częstotliwość rozliczeń

en: Billing Period
pl: Okres rozliczeniowy

en: Billing Type
pl: Typ płatności

en: Billing Type:
pl: Typ płatności:

en: Block Users Admin Access?
pl: Zablokować dostęp dla administratorów?

en: Blog Posts Carousel
pl: Blog Posty Karuzela

en: Bolivia
pl: Boliwia

en: Bolivia, Plurinational State of
pl: Boliwia, Wielonarodowe Państwo

en: Bonaire, Sint Eustatius and Saba
pl: Bonaire, Sint Eustatius i Saba

en: Border Color
pl: Kolor ramki

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Bosnia and Herzegovina
pl: Bośnia i Hercegowina

en: Bouvet Island
pl: Wyspa Bouvet

en: Boxed
pl: W pudełku

en: Brazil
pl: Brazylia

en: British Indian Ocean Territory
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego

en: British Indian Ocean Territory (Chagos Archipelago)
pl: Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego (Archipelag Chagos)

en: British Virgin Islands
pl: Brytyjskie Wyspy Dziewicze

en: Bulgaria
pl: Bułgaria

en: Button Border
pl: Granica przycisku

en: Button Border Hover Color
pl: Kolor kursora na przycisku

en: Button Color
pl: Kolor przycisku

en: Button Hover Color
pl: Przycisk Umieść kolor

en: Button Text Hover color
pl: Kolor tekstu przycisku kursora

en: Button Text color
pl: Kolor tekstu przycisku

en: Button Text:
pl: Przycisk tekstowy:

en: Buyer
pl: Kupujący

en: Buyer Role
pl: Rola kupującego

en: By Favethemes
pl: Według Favethemes

en: By clicking "Complete Membership" you agree to our <a href="%s">Terms & Conditions</a>
pl: Klikając "Pełne członkostwo", akceptujesz nasze <a href="%s"> Warunki umowy </a>

en: By clicking "Complete Payment" you agree to our <a href="%s">Terms & Conditions</a>
pl: Klikając opcję "Pełna płatność", akceptujesz nasze <a href="%s"> Warunki umowy </a>

en: By default images cropped with WordPress are resized/cropped at 90% quality. Enable this setting to set all JPEGs to 100% quality.
pl: Domyślnie obrazy przycięte w WordPress są skalowane / przycinane z jakością 90%. Włącz to ustawienie, aby ustawić wszystkie obrazy JPEG na 100%.

en: By default the theme loads a style.css that is not minified. If you wish you can enable this setting to instead load a single style-min.css file with the code minified. If you are using a child theme you will have to change the @import from pointing to style.css to point to style-min.css
pl: Domyślnie motyw ładuje plik style.css, który nie jest zminimalizowany. Jeśli chcesz, możesz włączyć to ustawienie zamiast ładowania pojedynczego pliku style-min.css z kodem minified. Jeśli używasz motywu potomnego, będziesz musiał zmienić @import z wskazania na style.css, aby wskazać styl-min.css

en: By who?
pl: Przez kogo?

en: CONTACT
pl: KONTAKT

en: CONTACT AGENCY
pl: KONTAKT AGENCJI

en: CONTACT AGENT
pl: KONTAKT AGENTA

en: CONTACT MANAGER
pl: KONTACT MANAGERA

en: CONTACT OWNER
pl: KONTAKT WŁAŚCICIELA

en: CONTACT SELLER
pl: SKONTAKTUJ SIĘ ZE SPRZEDAWCĄ

en: CSS Code
pl: Kod CSS

en: Calculate
pl: Obliczać

en: Call Us
pl: Zadzwoń do nas

en: Call us number in header
pl: Zadzwoń do nas w nagłówku

en: Cambodia
pl: Kambodża

en: Cameroon
pl: Kamerun

en: Can use %expired_listing_url as expired listing url and %expired_listing_name as expired listing name
pl: Można użyć% expired_listing_url jako wygasły adres oferty i% expired_listing_name jako wygasła nazwa oferty

en: Can use %recurring_package_name as recurring packacge name and %merchant as merchant name
pl: Może używać% recurring_package_name jako powtarzającej się nazwy packacge i% merchant jako nazwy sprzedawcy

en: Canada
pl: Kanada

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Stripe Subscription
pl: Anuluj subskrypcję stripe

en: Cape Verde
pl: Wyspy Zielonego Przylądka

en: Card holder’s name
pl: Nazwisko posiadacza karty

en: Card holder’s name required
pl: Nazwa posiadacza karty jest wymagana

en: Card security code
pl: Kod bezpieczeństwa karty

en: Category filter:
pl: Filtr kategorii:

en: Category:
pl: Kategoria:

en: Cayman Islands
pl: Kajmany

en: Central African Republic
pl: Republika Środkowoafrykańska

en: Change Membership Plan
pl: Zmień plan członkostwa

en: Change Package
pl: Zmień pakiet

en: Change Payment Status:
pl: Zmień status płatności:

en: Change password
pl: Zmień hasło

en: China
pl: Chiny

en: Choose Background Color For Menu Area
pl: Wybierz kolor tła dla obszaru menu

en: Choose Background Color For Top Area
pl: Wybierz Kolor tła dla górnego obszaru

en: Choose Borders Color for Form Fields
pl: Wybierz kolor Obramowanie dla formularzy

en: Choose Grid:
pl: Wybierz Grid:

en: Choose Header Type
pl: Wybierz Typ nagłówka

en: Choose body background color
pl: Wybierz kolor tła body

en: Choose city for proeprties on map header, you can select multiple cities or keep all un-select to show from all cities
pl: Wybierz miasto dla premii na nagłówku mapy, możesz wybrać wiele miast lub zachować wszystkie nie zaznaczenia, aby wyświetlać ze wszystkich miast

en: Choose color
pl: Wybierz kolor

en: Choose default radius
pl: Wybierz domyślny promień

en: Choose grid style, default will be version 1
pl: Wybierz styl siatki, domyślnie będzie to wersja 1

en: Choose grid/list style, default will be version 1
pl: Wybierz styl siatki / listy, domyślnie będzie to wersja 1

en: Choose on which header type you want to show advanced search
pl: Wybierz typ nagłówka, w którym chcesz wyświetlić wyszukiwanie zaawansowane

en: Choose page Sidebar
pl: Wybierz pasek boczny dla strony

en: Choose page background
pl: Wybierz tło strony

en: Choose page header type
pl: Wybierz typ nagłówka strony

en: Choose property status for this tab
pl: Wybierz status nieruchomości dla tej tab

en: Choose which data you want to hide on property detail page?
pl: Wybierz dane, które chcesz ukryć na stronie szczegółów nieruchomości?

en: Choose which fields you want to hide on add property page?
pl: Wybierz, które pola chcesz ukryć na stronie dodawania nieruchomości?

en: Choose which roles you want to be disable?
pl: Wybierz role, które chcesz wyłączyć?

en: Choose which sidebars you want to be sticky?
pl: Wybierz paski boczne, które chcesz przykleić?

en: Christmas Island
pl: Wyspa Bożego Narodzenia

en: Cities
pl: Miasta

en: City
pl: Miasto

en: City required
pl: Miasto wymagane

en: City:
pl: Miasto:

en: Click here for database update, It is required
pl: Kliknij tutaj, aby zaktualizować bazę danych, Jest to wymagane

en: Click here to see message on website dashboard.
pl: Kliknij tutaj, aby zobaczyć wiadomość w panelu kontroli na webside.

en: Client ID
pl: ID klienta

en: Cocos (Keeling) Islands
pl: Wyspy Kokosowe (Keelinga)

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Color
pl: Kolor

en: Comments are closed.
pl: Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

en: Comoros
pl: Komory

en: Comoros the
pl: Komory

en: Company Address
pl: adres spółki

en: Company Logo
pl: Logo firmy

en: Company Name
pl: Nazwa firmy

en: Company Phone
pl: Telefon służbowy

en: Compare
pl: Porównać

en: Compare Listings
pl: Porównaj oferty

en: Complete Membership
pl: Zakończ członkostwo

en: Complete Payment
pl: Pełna płatność

en: Confirm New Password
pl: Potwierdź nowe hasło

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Confirm Password *
pl: Potwierdź hasło *

en: Congo
pl: Kongo

en: Congo the
pl: Kongo

en: Congo, the Democratic Republic of the
pl: Kongo, Demokratyczna Republika

en: Connecting to mollie, Please wait...
pl: Łączę się z mollie, proszę czekać ...

en: Connecting to paypal, Please wait...
pl: Łączenie z systemem PayPal, proszę czekać ...

en: Contact
pl: Kontakt

en: Contact Agent
pl: Skontaktuj się z agentem

en: Contact Form 7
pl: Formularz kontaktowy 7

en: Contact Info
pl: Informacje kontaktowe

en: Contact Info + Social Icons
pl: Informacje kontaktowe + Social Icons

en: Contact Info Icon
pl: Ikona kontaktu

en: Contact Information
pl: Informacje kontaktowe

en: Contact info
pl: Informacje kontaktowe

en: Contact us
pl: Skontaktuj się z nami

en: Contact us widget
pl: Skontaktuj się z widżetem

en: Content for Admin - Expired Listing
pl: Treść dla administratora - oferta wygasła

en: Content for Admin - Featured Submission
pl: Treść dla administratora - polecane submission

en: Content for Admin - New wire Transfer
pl: Treść dla administratora - Nowy przelew

en: Content for Admin - Paid Submission
pl: Treść dla administratora - płatne zgłoszenie

en: Content for Admin - Submission
pl: Treść dla administratora - submission

en: Content for Featured Submission
pl: Treść dla polecane submission

en: Content for Free Listing Expired
pl: Treść bezpłatnej oferty wygasła

en: Content for Listing Approved
pl: Treść zatwierdzona

en: Content for Listing Expired
pl: Treść oferta wygasła

en: Content for Matching Submissions
pl: Treść dla pasujących submissions

en: Content for Membership Cancelled
pl: Treść rezygnacji członkostwa

en: Content for New User Admin Notification
pl: Treść powiadomienia o nowym użytkowniku

en: Content for New User Notification
pl: Treść dla nowego powiadomienia użytkownika

en: Content for New wire Transfer
pl: Treść dla nowego przelewu

en: Content for Paid Submission
pl: Treść do płatnego zgłoszenia

en: Content for Purchase Activated
pl: Treść do zakupu aktywowana

en: Content for Recurring Payment
pl: Treść płatności cyklicznej

en: Content for Submission
pl: Treść do przesłania

en: Content:
pl: Zadowolony:

en: Continue reading
pl: Kontynuuj czytanie

en: Cook Islands
pl: Wyspy Cooka

en: Cookie update failed
pl: Aktualizacja pliku cookie nie powiodła się

en: Copyright
pl: Prawo autorskie

en: Costa Rica
pl: Kostaryka

en: Cote d'Ivoire
pl: Wybrzeże Kości Słoniowej

en: Count
pl: Liczyć

en: Countries
pl: Kraje

en: Country
pl: Kraj

en: Country field required
pl: Wymagane pole kraju

en: Country:
pl: Kraj:

en: County / State
pl: Powiat / państwo

en: Create Listing
pl: Stwórz listing

en: Create Listing Button
pl: Stwórz przycisk listing

en: Create Listing Sidebar
pl: Utwórz pasek boczny aukcji

en: Create listing Sidebar
pl: Utwórz pasek boczny aukcji

en: Credit Card
pl: Karta kredytowa

en: Credit Card details are incorrect, please try again.
pl: Dane karty kredytowej są nieprawidłowe, spróbuj ponownie.

en: Credit Card number
pl: Numer karty kredytowej

en: Croatia
pl: Chorwacja

en: Cuba
pl: Kuba

en: Currency For Paid Submission
pl: Waluta za płatne przesłanie

en: Currency Switcher
pl: Przełącznik walut

en: Currency Switcher + Area Switcher
pl: Przełącznik walut + Przełącznik obszaru

en: Currency Symbol
pl: Symbol waluty

en: Current Page
pl: Bieżąca strona

en: Custom
pl: dostosowanie

en: Custom Link
pl: Link niestandardowy

en: Custom Settings for this Page
pl: Ustawienia niestandardowe dla tej strony

en: Customer details:
pl: Szczegóły klienta:

en: Cyprus
pl: Cypr

en: Czech Republic
pl: Republika Czeska

en: DATE
pl: DATA

en: DOWNLOAD
pl: POBIERANIE

en: Daily
pl: Codziennie

en: Dark gradient overlay ?
pl: Ciemna nakładka gradientu?

en: Data Type:
pl: Typ danych:

en: Database need to be update for Houzez 1.5.0
pl: Baza danych wymaga aktualizacji dla Houzez 1.5.0

en: Date
pl: Data

en: Date :
pl: Data:

en: Date New to Old
pl: Data od najnowszej do najstarszej

en: Date Old to New
pl: Data od najstarszej do najnowszej

en: Date field is empty!
pl: Pole daty jest puste!

en: Day
pl: Dzień

en: Decimal Point Separator
pl: Separator liczb dziesiętnych

en: Default
pl: Domyślna

en: Default 600px
pl: Domyślnie 600px

en: Default Map Zoom
pl: Domyślny zoom mapy

en: Default Order
pl: Domyślne zamówienie

en: Default Radius
pl: Domyślny promień

en: Default Sidebar
pl: Domyślny pasek boczny

en: Default View
pl: Widok domyślny

en: Default area prefix
pl: Domyślny kod pocztowy

en: Default delay is 7000
pl: Domyślne opóźnienie to 7000

en: Default option for area prefix.
pl: Domyślna opcja dla kodu pocztowego.

en: Default: Agency
pl: Domyślnie: Agencja

en: Default: Agent
pl: Domyślnie: Agent

en: Default: Buyer
pl: Domyślnie: kupujący

en: Default: Manager
pl: Domyślnie: Manager

en: Default: Owner
pl: Domyślnie: Właściciel

en: Default: Seller
pl: Domyślnie: sprzedawca

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Delete
pl: Kasować

en: Delete My Account
pl: Usuń moje konto

en: Delete account
pl: Usuń konto

en: Deleted Successfully
pl: Skutecznie usunięte

en: Denmark
pl: Dania

en: Description
pl: Opis

en: Description & Details
pl: Opis i szczegóły

en: Description & Price
pl: Opis i cena

en: Desktop logo (Width/Height) Option
pl: Logo pulpitu (szerokość / wysokość) Opcja

en: Detail
pl: Szczegóły

en: Details
pl: Detale

en: Different Page
pl: Różne strony

en: Direct Bank Transfer
pl: Bezpośredni przelew bankowy

en: Direct Messages
pl: Bezpośrednie wiadomości

en: Direct Payment / Wire Payment
pl: Płatność bezpośrednia / Płatność przelewem

en: Direct Payment Instructions
pl: Instrukcje dotyczące płatności bezpośrednich

en: Disable
pl: Wyłączyć

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disble "Stripe" if you want to use 2Checkout
pl: Wyłącz "Stripe", jeśli chcesz używać 2Checkout

en: Dismiss this notice
pl: Odrzuć to powiadomienie

en: Display Properties as List
pl: Wyświetl nieruchomości jako ofertę

en: Display Properties as Slider
pl: Wyświetl nieruchomości jako slider

en: Distance Unit
pl: Jednostka odległości

en: Djibouti
pl: Dżibuti

en: Do not display
pl: Nie wyświetlaj

en: Do not display data container
pl: Nie wyświetlaj data container

en: Do not display the title
pl: Nie wyświetlaj tytułu

en: Do you have an account?
pl: Czy masz konto?

en: Do you want to display this property in the slider?
pl: Czy chcesz wyświetlić tę właściwość w slider?

en: Do you want to receive the copy of message sent to agent ?
pl: Czy chcesz otrzymać kopię wiadomości wysłanej do agenta?

en: Documents Download
pl: Pobieranie dokumentów

en: Dominica
pl: Dominika

en: Dominican Republic
pl: Republika Dominikany

en: Done
pl: Gotowe

en: Done: Subscription will be cancelled at the end of current period
pl: Gotowe: subskrypcja zostanie anulowana na koniec bieżącego okresu

en: Down Payment
pl: Zaliczka

en: Draft
pl: Wersja robocza

en: Drag and drop images here
pl: Przeciągnij i upuść obrazy tutaj

en: Drag and drop marker on map to find exact location or use property add field above.
pl: Przeciągnij i upuść znacznik na mapie, aby znaleźć dokładną lokalizację lub użyj pola dodawania właściwości powyżej.

en: Drag the google map marker to point your agency location. You can also use the address field above to search for your agency.
pl: Przeciągnij znacznik mapy google, aby wskazać lokalizację swojej agencji. Możesz również skorzystać z pola adresu powyżej, aby wyszukać swoją agencję.

en: Duplicate
pl: Duplikować

en: Ecuador
pl: Ekwador

en: Edit
pl: Edytować

en: Edit Listings Should be Approved by Admin?
pl: Edytować aukcje powinny być zatwierdzone przez administratora?

en: Edit Property
pl: Edytuj właściwość

en: Education
pl: Edukacja

en: Eg: 1
pl: Np .: 1

en: Eg: 1500
pl: Np .: 1500

en: Eg: 3
pl: Np .: 3

en: Eg: 4
pl: Np .: 4

en: Eg: 557000 or See open request
pl: Np .: 557000 lub Zobacz żądanie otwarcia

en: Eg: 700
pl: Np .: 700

en: Eg: Equipment
pl: Np .: sprzęt

en: Eg: Per Month
pl: Np .: za miesiąc

en: Eg: Sq Ft
pl: Np .: Sq Ft

en: Eg: SqFt
pl: Np .: SqFt

en: Eg: Start From
pl: Np .: Rozpocznij od

en: Egypt
pl: Egipt

en: El Salvador
pl: Salwador

en: Email
pl: E-mail

en: Email Address
pl: Adres e-mail

en: Email Address *
pl: Adres e-mail *

en: Email Address:
pl: Adres e-mail:

en: Email Footer
pl: Stopka e-mail

en: Email Header
pl: Nagłówek wiadomości e-mail

en: Email Management
pl: Zarządzanie pocztą elektroniczną

en: Email Sent Successfully!
pl: E-mail został wysłany pomyślnie!

en: Email address to receive message copy.
pl: Adres e-mail, aby otrzymać kopię wiadomości.

en: Email content for New wire Transfer
pl: Treść e-mail dla nowego przelewu bankowego

en: Email content for Purchase Activated
pl: Treść e-mail dla zakupu aktywowanego

en: Email content for admin expired listing
pl: Treść e-mail dla administratora gdy oferta wygasła

en: Email content for featured submission per listing
pl: Treść e-mail dla polecane submission na oferte

en: Email content for free listing expired
pl: Treść wiadomości e-mail z darmową ofertą straciła ważność

en: Email content for listing approved
pl: Treść wiadomości e-mail zatwierdzona

en: Email content for listing expired
pl: Treść wiadomości e-mail dla oferty wygasła

en: Email content for matching submissions
pl: Treść e-mail do pasujących submissions

en: Email content for membership cancelled
pl: Treść e-mailowa dla członkostwa została anulowana

en: Email content for new user admin notification
pl: Treść e-mail dla powiadomienia administratora nowego użytkownika

en: Email content for new user notification
pl: Treść e-mail dla powiadomienia o nowych użytkownikach

en: Email content for package and free listing submission
pl: Treść e-mail do pakietu i bezpłatne przesyłanie ofert

en: Email content for paid submission per listing
pl: Treść e-mail do paid submission na oferte

en: Email content for recurring payment
pl: Treść e-mail dla płatności cyklicznych

en: Email subject for New wire Transfer
pl: Temat wiadomości e-mail dla nowego przelewu bankowego

en: Email subject for admin expired listing
pl: Temat wiadomości e-mail dla administratora wygasła oferta

en: Email subject for approved listing
pl: Podaj temat wiadomości e-mail do zatwierdzonej oferty

en: Email subject for expired listing
pl: Temat wiadomości e-mail dla wygasłego wpisu

en: Email subject for featured submission per listing
pl: Temat wiadomości e-mail dla polecane submission na oferte

en: Email subject for free listing expired
pl: Temat wiadomości e-mail dotyczący bezpłatnej oferty wygasł

en: Email subject for matching submissions
pl: Temat wiadomości e-mail do pasujących submissions

en: Email subject for membership cancelled
pl: Temat wiadomości e-mail dla członkostwa został anulowany

en: Email subject for new user admin notification
pl: Temat wiadomości e-mail dla powiadomienia administratora nowego użytkownika

en: Email subject for new user notification
pl: Temat wiadomości e-mail dla powiadomienia nowego użytkownika

en: Email subject for package and free listing submission
pl: Temat wiadomości e-mail do przesłania pakietu i bezpłatnego listin submission

en: Email subject for paid submission per listing
pl: Temat wiadomości e-mail do paid submission dla oferty

en: Email subject for purchase activated
pl: Aktywowano temat wiadomości e-mail do zakupu

en: Email subject for recurring payment
pl: Temat e-mail dla płatności cyklicznych

en: Email:
pl: E-mail:

en: Empty Space
pl: Pusta przestrzeń

en: Enable
pl: Włączyć

en: Enable 2Checkout
pl: Włącz 2Checkout

en: Enable Auto Recurring
pl: Włącz automatyczne powtarzanie

en: Enable Email Footer.
pl: Włącz e-mail footer

en: Enable Email Header.
pl: Włącz nagłówek wiadomości e-mail.

en: Enable Paid Submission
pl: Włącz płatne przesłanie

en: Enable Paypal
pl: Włącz Paypal

en: Enable Property Expiration
pl: Włącz wygaśnięcie nieruchomości

en: Enable Radius Search on half map.
pl: Włącz wyszukiwanie promieniowe na połowie mapy.

en: Enable Radius Search.
pl: Włącz wyszukiwanie promienia.

en: Enable Stripe
pl: Włącz Stripe

en: Enable Wire Transfer
pl: Włącz przelew bankowy

en: Enable auto recurring for paypal & stripe.
pl: Włącz automatyczne powtarzanie dla paypal & stripe

en: Enable contact form 7 for agent detail page ?
pl: Włączyć formularz kontaktowy 7 na stronie szczegółów agenta?

en: Enable contact form 7 for property detail page forms ?
pl: Włączyć formularz kontaktowy 7 dla formularzy strony szczegółów nieruchomości?

en: Enable reCaptcha for contact forms?
pl: Włączyć opcję reCaptcha dla formularzy kontaktowych?

en: Enable short price number like 12K, 10M, 10B.
pl: Włącz skrót cen, takich jak 12K, 10M, 10B.

en: Enable user roles on profile page
pl: Włącz role użytkowników na stronie profilu

en: Enable user roles on regsiter form
pl: Włącz role użytkowników w formularzu regsiter

en: Enable/Disable
pl: Włącz / wyłącz

en: Enable/Disable Additional Features
pl: Włącz / wyłącz dodatkowe funkcje

en: Enable/Disable Address
pl: Włącz / wyłącz adres

en: Enable/Disable Contact Info
pl: Włącz / wyłącz informacje kontaktowe

en: Enable/Disable HTML emails, if enable then system will allow you to add html in email templates
pl: Włącz / wyłącz HTML e-maile, jeśli włącz, system pozwoli Ci dodawać html w szablonach e-mail

en: Enable/Disable Ip info location, only work with chrome withour SSL.
pl: Włącz / wyłącz lokalizację informacji IP, działa tylko z chromem z SSL.

en: Enable/Disable Office Timing
pl: Włącz / wyłącz Office Timing

en: Enable/Disable Roles
pl: Włącz / wyłącz role

en: Enable/Disable Scroll to top
pl: Włącz / wyłącz Przewiń do góry

en: Enable/Disable Search
pl: Włącz / wyłącz wyszukiwanie

en: Enable/Disable advanced search over header type: map, revolution slider, image, property slider and video.
pl: Włącz / wyłącz wyszukiwanie zaawansowane przez typ nagłówka: mapa, revolution slider, obraz, slider właściwości i wideo.

en: Enable/Disable advanced search radius search
pl: Włącz / wyłącz wyszukiwanie zaawansowanego wyszukiwania

en: Enable/Disable advanced search radius search on half map
pl: Włącz / wyłącz wyszukiwanie zaawansowanego wyszukiwania na połowie mapy

en: Enable/Disable advnaced search sticky
pl: Włącz / wyłącz lepszą wyszukiwarkę

en: Enable/Disable advnaced search sticky on mobiles
pl: Włącz / wyłącz opcję wyszukiwania z wyprzedzeniem w telefonach komórkowych

en: Enable/Disable agent contact forms.
pl: Włącz / wyłącz formularze kontaktowe agenta.

en: Enable/Disable agent name info on grid/list view
pl: Włącz / wyłącz informacje o nazwie agenta na widoku siatki / listy

en: Enable/Disable area switcher in top bar
pl: Włącz / wyłącz przełącznik obszarów na górnym pasku

en: Enable/Disable author box on post detail page
pl: Włącz / wyłącz autorze na stronie szczegółów postu

en: Enable/Disable auto complete for keyeord field.
pl: Włącz / wyłącz automatyczne uzupełnianie dla pola klucza.

en: Enable/Disable auto generate property id
pl: Włącz / wyłącz automatyczne generowanie identyfikatora nieruchomości

en: Enable/Disable blog featured image
pl: Włącz / wyłącz opisywany bloga

en: Enable/Disable blog posts author
pl: Włącz / wyłącz autora postów na blogu

en: Enable/Disable blog posts date
pl: Włącz / wyłącz datę wpisów na blogu

en: Enable/Disable breadcrumb
pl: Włącz / wyłącz breadcrumb

en: Enable/Disable call us in header
pl: Włącz / wyłącz połączenie z nami w nagłówku

en: Enable/Disable create lising button
pl: Włącz / wyłącz przycisk listing

en: Enable/Disable currency switcher in top bar
pl: Włącz / wyłącz przełącznik walut w górnym pasku

en: Enable/Disable date info on grid/list view
pl: Włącz / Wyłącz informacje o dacie w widoku siatki / listy

en: Enable/Disable direct messages on property detail page, if it enable then logged in user will be able to  send direct messages
pl: Włącz / wyłącz bezpośrednie wiadomości na stronie szczegółów nieruchomości, jeśli to umożliwi, to zalogowany użytkownik będzie mógł wysyłać bezpośrednie wiadomości

en: Enable/Disable documents download only for registers users.
pl: Włącz / wyłącz pobieranie dokumentów tylko w celu rejestrowania użytkowników.

en: Enable/Disable email footer
pl: Włącz / wyłącz e-mail footer

en: Enable/Disable email header
pl: Włącz / wyłącz nagłówek wiadomości e-mail

en: Enable/Disable favorite property button
pl: Włącz / wyłącz przycisk ulubionej nieruchomości

en: Enable/Disable featured listings on top. Ex: Show first (x) listings featured then non-featured
pl: Włącz / wyłącz promowane aukcje na górze. Przykład: pokaż pierwsze (x) aukcje, a następnie nieobsługiwane

en: Enable/Disable floor plans
pl: Włącz / wyłącz plany pięter

en: Enable/Disable footer social media
pl: Włącz / wyłącz footer social media

en: Enable/Disable geo location.
pl: Włącz / wyłącz lokalizację geograficzną.

en: Enable/Disable header social media
pl: Włącz / wyłącz nagłówek mediów społecznościowych

en: Enable/Disable header top bar
pl: Włącz / wyłącz header górny pasek

en: Enable/Disable icons for property features.
pl: Włącz / wyłącz ikony dla cech nieruchomości.

en: Enable/Disable listing tabs
pl: Włącz / wyłącz tabele ofert

en: Enable/Disable login register in header menu
pl: Włącz / wyłącz rejestrację logowania w menu nagłówka

en: Enable/Disable map fullscreen button on half map.
pl: Włącz / wyłącz przycisk pełnego ekranu mapy na pół mapy.

en: Enable/Disable multi agents
pl: Włącz / wyłącz multi agents

en: Enable/Disable next/prev properties.
pl: Włącz / wyłącz  next / prev. nieruchomości

en: Enable/Disable photo count info on grid/list view
pl: Włącz /  Wyłącz informacje o liczbie zdjęć w widoku siatki / listy

en: Enable/Disable print property button
pl: Włącz / wyłącz przycisk drukowania nieruchomości

en: Enable/Disable property compare
pl: Włącz /  Wyłącz porównanie nieruchomości

en: Enable/Disable property favorite
pl: Włącz /  Wyłącz ulubione nieruchomści

en: Enable/Disable property measurement unit globally, it will overwrite measurement unit added for single properties
pl: Włącz / wyłącz jednostkę pomiaru właściwości na całym świecie, spowoduje to nadpisanie jednostki miary dodanej dla pojedynczych właściwości

en: Enable/Disable share property button
pl: Włącz / wyłącz przycisk udostępnienia nieruchomości

en: Enable/Disable similar properties on property detail page.
pl: Włącz / wyłącz podobne nieruchomości na stronie szczegółów nieruchomości.

en: Enable/Disable social media
pl: Włącz / wyłącz media społecznościowe

en: Enable/Disable splash page navigation
pl: Włącz / wyłącz nawigację po stronie powitania

en: Enable/Disable splash page overlay
pl: Włącz / wyłącz nakładkę strony typu splash

en: Enable/Disable sticky menu
pl: Włącz / wyłącz stały menu

en: Enable/Disable sticky menu in mobiles
pl: Włącz / wyłącz stały menu w telefonach komórkowych

en: Enable/Disable the display of number of view by day graphic.
pl: Włącz / wyłącz pokazywanie liczbę wyświetleń dnia

en: Enable/Disable the display schedule your form.
pl: Włącz / wyłącz harmonogram wyświetlania swojego formularza.

en: Enable/Disable video audio on splash page and video header
pl: Włącz / wyłącz video audio na splash page i video header

en: Enable/Disable video loop on splash page and video header
pl: Włącz / wyłącz video loop na splash page i video header

en: Enable/Disable walkscore on property detail page.
pl: Włącz / wyłącz walkscore na stronie szczegółów nieruchomości.

en: Enable/Disable yelp on property detail page.
pl: Włącz / wyłącz yelp na stronie szczegółów nieruchomości.

en: Enabled
pl: Włączone

en: End date
pl: Data końcowa

en: Ends On
pl: Kończy się

en: English, Spanish, French
pl: Angielski, hiszpański, francuski

en: Enter -1 to show all
pl: Wprowadź -1, aby wyświetlić wszystkie

en: Enter Instagram profile url
pl: Wpisz adres URL profilu Instagrama

en: Enter Link
pl: Wprowadź link

en: Enter Pinterest profile url
pl: Wpisz adres URL profilu  Pinterest

en: Enter Redirect Page Link
pl: Wprowadź link strony przekierowania

en: Enter Sale or Rent Price
pl: Wprowadź cenę sprzedaży lub wynajmu

en: Enter Yelp profile url
pl: Wpisz adres URL profilu Yelp

en: Enter Your Password
pl: Wprowadź hasło

en: Enter Your Username
pl: Wpisz twoją nazwę użytkownika

en: Enter Youtube profile url
pl: Wpisz adres URL profilu Youtube

en: Enter a Location
pl: Wprowadź lokalizację

en: Enter a title for your review
pl: Wpisz tytuł swojej opinii

en: Enter after price label
pl: Wprowadź po etykiecie ceny

en: Enter agent name
pl: Wprowadź nazwę agenta

en: Enter an address, town, street, zip or property ID
pl: Wprowadź adres, miasto, ulicę, kod pocztowy lub identyfikator nieruchomości

en: Enter before price label
pl: Wprowadź przed etykietą ceny

en: Enter company full address
pl: Wprowadź pełny adres firmy

en: Enter company full name
pl: Wpisz pełne imię i nazwisko firmy

en: Enter contact form 7 shortcode for agent detail page.
pl: Wprowadź formularz kontaktowy 7 shortcode dla strony szczegółów agenta.

en: Enter contact form 7 shortcode for agent form above image, sidebar and property gallery lightbox.
pl: Wprowadź formularz kontaktowy 7 shortcode dla formularza agenta nad lightboxem obrazu, paska bocznego i galerii nieruchomości.

en: Enter contact form 7 shortcode for agent form in property detail page bottom.
pl: Wprowadź formularz kontaktowy 7 shortcode dla formularza agenta na dole strony szczegółów właściwości.

en: Enter email address
pl: Wprowadź adres e-mail

en: Enter facebook profile url
pl: Wpisz adres URL profilu Facebook

en: Enter full url
pl: Wprowadź pełny adres URL

en: Enter garage size
pl: Wprowadź powierzchnie garażu

en: Enter google maps latitude
pl: Wprowadź szerokość geograficzną google

en: Enter google maps longitude
pl: Wprowadź długość geograficzną mapy Google

en: Enter google plus profile url
pl: Wpisz adres URL profilu oogle plus

en: Enter google reCaptha Secret key.
pl: Wprowadź secret key google reCaptha.

en: Enter google reCaptha site key.
pl: Wprowadź sie key google reCaptha.

en: Enter keyword...
pl: Wprowadź słowo kluczowe ...

en: Enter linked in profile url
pl: Wpisz adres URL  profilu Linked In

en: Enter number of bathrooms
pl: Wprowadź liczbę łazienek

en: Enter number of bedrooms
pl: Wprowadź liczbę sypialni

en: Enter number of garages
pl: Wprowadź liczbę garaży

en: Enter prefix for property id, leave empty if you don't want to show prefix. Example HZ-
pl: Wprowadź prefiks dla id nieruchomości, pozostaw puste, jeśli nie chcesz pokazywać prefiksu. Przykład HZ-

en: Enter price decimal, IE .99
pl: Wprowadź cenę dziesiętną, IE .99

en: Enter properties ids comma separated. Ex 12,305,34
pl: Wprowadź ID nieruchomości: rozdzielone przecinkami. Ex 12 305,34

en: Enter property ID
pl: Wpisz ID nieruchomości

en: Enter property ID. Ex 305
pl: Wpisz identyfikator nieruchomości. Ex 305

en: Enter property area size
pl: Wprowadź powierzchnie nieruchomości

en: Enter property land area size
pl: Wprowadź powierzchnia działki nieruchomości

en: Enter section sub title
pl: Wprowadź podtytuł sekcji

en: Enter section title
pl: Wprowadź tytuł sekcji

en: Enter subtitle for splash page
pl: Wprowadź podtytuł dla Splash Page

en: Enter text for square feet
pl: Wprowadź tekst na metry kwadratowe

en: Enter text for square meters
pl: Wprowadź tekst na metry kwadratowe

en: Enter title for splash page
pl: Wpisz tytuł Splash Page

en: Enter twitter profile url
pl: Wpisz adres URL profilu Twittera

en: Enter video link/url. Supported format: YouTube, Vimeo, SWF and MOV
pl: Wprowadź link do filmu / adres URL. Obsługiwany format: YouTube, Vimeo, SWF i MOV

en: Enter virtual tour embeded code
pl: Wprowadź osadzony kod wirtualnej trasy

en: Enter virtual tour iframe/embeded code
pl: Wejdź w wirtualny tour  iframe / embeded code

en: Enter website address
pl: Wprowadź adres strony

en: Enter website slogan
pl: Wprowadź hasło do strony internetowej

en: Enter year built
pl: Wprowadź rok budowy

en: Enter your address, it will use for invoices
pl: Wprowadź swój adres, będzie używany do faktur

en: Enter your email address
pl: Wprowadź swój adres e-mail

en: Enter your google maps api key
pl: Wprowadź swój google maps api key

en: Enter your property address
pl: Wprowadź adres swojej nieruchomości

en: Enter your property city
pl: Wprowadź  miasto swojej nieruchomości

en: Enter your property country
pl: Wprowadź kraj swojej nieruchomości

en: Enter your property county/state
pl: Wprowadź swój okręg / kraj nieruchomości

en: Enter your property neighborhood
pl: Wprowadź sąsiedztwo nieruchomości

en: Enter your property second price
pl: Wprowadź swoją drugą cenę nieruchomości

en: Enter your property title
pl: Wprowadź tytuł nieruchomości

en: Enter your property zip code
pl: Wpisz kod pocztowy nieruchomości

en: Enter your standard logo height. Used for retina logo.
pl: Wprowadź swoją standardową wysokość logo. Używany do logo Retina.

en: Enter your standard logo width. Used for retina logo.
pl: Wpisz swoją standardową szerokość logo. Używany do logo Retina.

en: Enter your username
pl: Wpisz twoją nazwę użytkownika

en: Enter your username or email
pl: Wpisz swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail

en: Enter youtube profile url
pl: Wpisz URL profilu youtube

en: Equal
pl: Równy

en: Equatorial Guinea
pl: Gwinea Równikowa

en: Eritrea
pl: Erytrea

en: Error 404
pl: błąd 404

en: Ethiopia
pl: Etiopia

en: Event Planning & Services
pl: Event Planning & usługi

en: Ex: Founder & CEO.
pl: Ex: założyciel i dyrektor generalny.

en: Example ID: 23100287@N07
pl: Przykład ID: 23100287 @ N07

en: Exceptional
pl: Wyjątkowy

en: Exclude Cities:
pl: Wyklucz miasta:

en: Exclude County/State:
pl: Wyklucz Powiat / Państwo:

en: Exclude Labels:
pl: Wyklucz etykiety:

en: Exclude Neighborhood:
pl: Wyklucz otoczenie:

en: Exclude Types:
pl: Wyklucz rodzaj:

en: Expiration date
pl: Termin ważności

en: Expiration:
pl: Wygaśnięcie:

en: Expire Date:
pl: Data ważności:

en: Expire Days
pl: Data wygaśnięcia

en: Expired
pl: Przedawniony

en: Expired (%s)
pl: Wygasł (% s)

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
pl: Wygasła oferta przesłana do zatwierdzenia w witrynie% website_url

en: Expiry time
pl: Czas wygaśnięcia

en: External Source
pl: Źródło zewnętrzne

en: Facebook Api key
pl: Facebook Api Key

en: Facebook Api key for facebook login
pl: Facebook Api Key do logowania na Facebooka

en: Facebook Page URL:
pl: Adres URL strony Facebooka:

en: Facebook Profile Link
pl: Link do profilu Facebooka

en: Facebook Secret Code
pl: Tajny kod Facebooka

en: Facebook URL
pl: URL facebooka

en: Facebook secret code for facebook login
pl: Tajny kod Facebooka do logowania na Facebooku

en: Failed to updated cookie !
pl: Nie udało się zaktualizować pliku cookie!

en: Faroe Islands
pl: Wyspy Owcze

en: Favorite
pl: Ulubiony

en: Favorite Property
pl: Ulubiona nieruchomość

en: Favourite properties
pl: Ulubione nieruchomości

en: Fax Number
pl: Numer faksu

en: Featured
pl: polecane pozycje

en: Featured Fee:
pl: Wyróżniona opłata:

en: Featured Included:
pl: Polecane w zestawie:

en: Featured Label
pl: Polecane etykiety

en: Featured Listing Included:
pl: Polecane oferty:

en: Featured Listings
pl: Polecane oferty

en: Featured Listings available
pl: Polecane oferty dostępne

en: Featured Listings available:
pl: Polecane oferty dostępne:

en: Featured Properties:
pl: Polecane nieruchomości:

en: Featured Remaining:
pl: Wyróżnione pozostałe:

en: Features
pl: cechy

en: Fiji
pl: Fidżi

en: Fiji the Fiji Islands
pl: Fidżi na Wyspach Fidżi

en: Financial Services
pl: Usługi finansowe

en: Finland
pl: Finlandia

en: First Name
pl: Imię

en: Flickr ID
pl: ID Flickr

en: Floor Plan
pl: Plan piętra

en: Floor Plans
pl: Plany pięter

en: Floor Plans for
pl: Plany pięter dla

en: Floor plans
pl: Plany pięter

en: Follow us
pl: śledź nas

en: Follow us on
pl: Śledź nas na

en: Font Awesome Icon
pl: Czcionka Awesome Icon

en: Food
pl: jedzenie

en: Four
pl: Cztery

en: France
pl: Francja

en: Free ( Pay for Featured )
pl: Bezpłatnie (Zapłać za polecane)

en: Free Listing expired on %website_url
pl: Bezpłatne oferty wygasły w% site_url

en: French Guiana
pl: Gujana Francuska

en: French Polynesia
pl: Polinezja Francuska

en: French Southern Territories
pl: Francuskie Terytoria Południowe

en: From
pl: Od

en: Frontend register user as agent or agency
pl: Użytkownik interfejsu frontendowego jako agent lub agencja

en: Full Screen
pl: Pełny ekran

en: Full Screen Type
pl: Pełny typ ekranu

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Gallery
pl: Galeria

en: Gallery Format
pl: Format galerii

en: Gallery Images
pl: Galeria zdjęć

en: Gallery Slider
pl: Galeria slider

en: Garage
pl: Garaż

en: Garage Size
pl: Rozmiar garażu

en: Garage Size:
pl:  Powierzchia garażu:

en: Garage:
pl: Garaż:

en: Garages
pl: Garaże

en: Garages Size
pl: Rozmiar garaży

en: General
pl: ogólne

en: Geo Location
pl: Lokalizacja geograficzna

en: Geo autocomplete limit to specific country
pl: Limit autouzupełniania geograficznego do określonego kraju

en: Georgia
pl: Gruzja

en: Germany
pl: Niemcy

en: Get Membership Plan
pl: Uzyskaj plan członkostwa

en: Get Package
pl: Uzyskaj pakiet

en: Get Started
pl: Zaczynać

en: Get new password
pl: Uzyskaj nowe hasło

en: Get this detail after you signup here <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app">https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app</a>
pl: Uzyskaj ten szczegół po zarejestrowaniu się tutaj <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app"> https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app < / a>

en: Global
pl: Światowy

en: Global ( As theme options settings )
pl: Globalne (jako ustawienia opcji kompozycji)

en: Global Color
pl: Globalny kolor

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
pl: Zmienne globalne:% website_url jako adres URL witryny,% nazwa_ witryny jako nazwa witryny,% user_email jako adres_użytkownika,% nazwa_użytkownika jako nazwa_użytkownika

en: Go back
pl: Wróć

en: Go to Dashboard
pl: Przejdź do panelu kontroli

en: Google Api key
pl: Google Api Key

en: Google Api key for google login
pl: Google Api Key do logowania na google

en: Google Map Settings
pl: Ustawienia mapy Google

en: Google Map Street View
pl: Widok ulicy w Google Map

en: Google Maps API KEY
pl: KLUCZ API Google Maps

en: Google Maps latitude
pl: Google Maps szerokość geograficzna

en: Google Maps longitude
pl: Google Maps długość geograficzna

en: Google OAuth Client ID
pl: ID klienta Google OAuth

en: Google Plus Profile Link
pl: Link do profilu Google Plus

en: Google Plus Url
pl: URL Google Plus

en: Google client secret code for google login
pl: Tajny kod klienta Google do logowania google

en: Google oAuth client id for google login
pl: ID klienta Google oAuth do logowania google

en: Graph Background Color
pl: Kolor tła wykresu

en: Graph Border Color
pl: Kolor obramowania wykresu

en: Graph Type
pl: Typ wykresu

en: Greater
pl: Większy

en: Greece
pl: Grecja

en: Greenland
pl: Grenlandia

en: Grid Style:
pl: Styl siatki:

en: Grid View
pl: Widok siatki

en: Grid View 3 col ( Only for "Property listing full width template" )
pl: Widok siatki 3 col (tylko dla "Szablon pełnej szerokości listy właściwości")

en: Grid/List Style:
pl: Styl siatki / listy:

en: Grill - Gas
pl: Grill - gaz

en: Guadeloupe
pl: Gwadelupa

en: Guatemala
pl: Gwatemala

en: Guinea
pl: Gwinea

en: Guinea-Bissau
pl: Gwinea Bissau

en: Guyana
pl: Gujana

en: HOUZEZ: About Site
pl: HOUZEZ: O stronie

en: HOUZEZ: Advanced Search
pl: HOUZEZ: Wyszukiwanie zaawansowane

en: HOUZEZ: Agent Search
pl: HOUZEZ: Wyszukiwanie agenta

en: HOUZEZ: Code Banner
pl: HOUZEZ: Banner kodu

en: HOUZEZ: Contact Us
pl: HOUZEZ: Skontaktuj się z nami

en: HOUZEZ: Featured Properties
pl: HOUZEZ: Polecane właściwości

en: HOUZEZ: Image Banner 300x250
pl: HOUZEZ: Banner obrazu 300 x 250

en: HOUZEZ: Latest Posts
pl: HOUZEZ: Najnowsze posty

en: HOUZEZ: Login
pl: HOUZEZ: Zaloguj się

en: HOUZEZ: Mortgage Calculator
pl: HOUZEZ: Kalkulator hipoteczny

en: HOUZEZ: Properties
pl: HOUZEZ: nieruchomości

en: HOUZEZ: Property Taxonomies
pl: HOUZEZ: taksonomie nieruchomości

en: HOUZEZ: Recent View Properties
pl: HOUZEZ: Ostatnie nieruchomości widoku

en: HTML Emails?
pl: Wiadomości e-mail w formacie HTML?

en: Half Map Template
pl: Szablon pół mapy

en: Header Type
pl: Typ nagłówka

en: Header background Color
pl: Kolor tła nagłówka

en: Header banner text color
pl: Kolor tekstu header banera

en: Header create listing button required login or not
pl:  Header stworzony przycisk listing wymaga login lub nie

en: Headers
pl: Nagłówki

en: Headings
pl: Nagłówki

en: Health & Medical
pl: Zdrowie i medycyna

en: Heard Island and McDonald Islands
pl: Wyspy Heard i McDonalda

en: Height of the space(px)
pl: Wysokość przestrzeni (px)

en: Height:
pl: Wysokość:

en: Hello, I am interested in
pl: Witaj, jestem zainteresowany

en: Hello, You downgraded your subscription on  %s. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval. Thank you!
pl: Witaj, Zmniejszono subskrypcję% s. Ponieważ Twój numer aukcji był wyższy niż ten, który oferuje aktualny pakiet, ustawiliśmy status wszystkich aukcji na "wygasłe". Będziesz musiał wybrać, które aukcje chcesz zobaczyć i wysłać je ponownie do zatwierdzenia. Dziękujemy!

en: Hi %s, I saw your profile on %s and wanted to see if you could help me
pl: Witaj,% s, zobaczyłem Twój profil na% s i chciałem sprawdzić, czy możesz mi pomóc

en: Hi there,
    A new submission matching your chosen criteria has been published at %website_url.
    These are the new submissions:
    %matching_submissions
pl: Cześć,
    Nowe submission spełniające wybrane przez Ciebie kryteria zostało opublikowane na stronie% website_url.
    Oto nowe submissions:
    % matching_submissions

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go and check it out.
    This is the property title: %submission_title.
pl: Cześć,
    Użytkownik ponownie przesłał nową właściwość w witrynie% website_url! Powinieneś iść i to sprawdzić.
    To jest tytuł własności:% submission_title.

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
pl: Cześć,
    Jedna z Twoich bezpłatnych ofert w% site_url ma "wygasła". oferta zawiera% expired_listing_url.
    Dziękuję Ci!

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go and check it out.
pl: Cześć,
    Opłaciliśmy Twoje konto na% handlowca za subskrypcję w% website_url! Powinieneś iść i to sprawdzić.

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact us.
    Thank you!
pl: Cześć,
    Witamy w% website_url! Możesz się teraz zalogować, korzystając z poniższych danych uwierzytelniających:
    Nazwa użytkownika:% user_login_register
    Hasło:% user_pass_register
    Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami.
    Dziękuję Ci!

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing ID:  %listing_id
    The invoice number is: %invoice_no
pl: Cześć,
    Masz nowe polecane submission na% website_url!
    Tytuł wykazu:% listing_title
    Identyfikator aukcji:% listing_id
    Numer faktury to:% invoice_no

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing ID:  %listing_id
    The invoice number is: %invoice_no
pl: Cześć,
    Masz nowe płatne przesłanie w% site_url!
    Tytuł wykazu:% listing_title
    Identyfikator aukcji:% listing_id
    Numer faktury to:% invoice_no

en: Hi there,
    You have submitted new listing on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing ID:  %listing_id
    The invoice number is: %invoice_no
pl: Cześć,
    Przesłałeś nowy wpis w witrynie% website_url!
    Tytuł wykazu:% listing_title
    Identyfikator aukcji:% listing_id
    Numer faktury to:% invoice_no

en: Hi there,
    Your listing on %website_url has been approved.
    
    Listins Title:%listing_title
    Listing Url: %listing_url
pl: Cześć,
    Twój wpis w witrynie% website_url został zatwierdzony.
    
    Tytuł listy:% listing_title
    Adres aukcji:% listing_url

en: Hi there,
    Your listing on %website_url has been expired.
    
    Listins Title:%listing_title
    Listing Url: %listing_url
pl: Cześć,
    Twój wpis w witrynie% website_url wygasł.
    
    Tytuł listy:% listing_title
    Adres aukcji:% listing_url

en: Hi there,
    Your purchase on %website_url is activated! You should go and check it out.
pl: Cześć,
    Twój zakup na% website_url jest aktywowany! Powinieneś iść i to sprawdzić.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
pl: Cześć,
    Twoja subskrypcja w% site_url została anulowana, ponieważ wygasła lub nie została przetworzona powtarzająca się płatność od sprzedawcy. Wszystkie Twoje aukcje nie są już widoczne dla naszych gości, ale pozostają na Twoim koncie.
    Dziękuję Ci.

en: Hi there,<br>
    Welcome to %website_url and thank you for purchasing a plan with us. We are excited you have chosen %website_name . %website_name is a great place to advertise and search properties.<br>
    
    You plan on  %website_url activated! You can now list your properties according to you plan.
pl: Cześć, 
    Witamy w% website_url i dziękujemy za zakupienie u nas planu. Cieszymy się, że wybrałeś% website_name. % website_name to świetne miejsce do reklamowania i wyszukiwania nieruchomości. <br>
    
    Planujesz aktywację% site_url! Możesz teraz wymienić swoje nieruchomości zgodnie z twoim planem.

en: Hi there,<br>
    You have a new submission on  %website_url!<br>
    Listing Title: %listing_title<br>
    Listing ID:  %listing_id
pl: Cześć, kochanie
    Masz nowe submission na% site_url! <br>
    Tytuł aukcji:% listing_title <br>
    Identyfikator aukcji:% listing_id

en: Hi there,<br>
    You have submitted new listing on  %website_url!<br>
    Listing Title: %listing_title<br>
    Listing ID:  %listing_id
pl: Cześć, 
    Zgłosiłeś nowy wpis na stronie% site_url! <br>
    Tytuł aukcji:% listing_title <br>
    Identyfikator aukcji:% listing_id

en: Hide
pl: Ukryć

en: Hide Advanced Search Fields
pl: Ukryj pola wyszukiwania zaawansowanego

en: Hide Child
pl: Ukryj Child

en: Hide Count
pl: Ukryj liczbę

en: Hide Details
pl: Ukryj szczegóły

en: Hide Empty:
pl: Ukryj pusty:

en: Hide Half Map Search Fields
pl: Ukryj pola wyszukiwania w połowie mapy

en: Hide Top Bar in Mobile?
pl: Ukryj górny pasek w telefonie komórkowym?

en: Hide Widget Title
pl: Ukryj tytuł widżetu

en: Hide but show on scroll
pl: Ukryj, ale pokaż podczas przewijania

en: Hide for This Page
pl: Ukryj dla tej strony

en: Holy See (Vatican City State)
pl: Stolica Apostolska (Państwo Watykańskie)

en: Home Services
pl: Usługi domowe

en: Homepage + Inner Pages
pl: Strona główna + strony wewnętrzne

en: Hong Kong
pl: Hongkong

en: Hospitals
pl: Szpitale

en: Hotels & Travel
pl: Hotele i podróże

en: Hour
pl: Godzina

en: Houzez Grids
pl: Houzeza Grids

en: How many Featured listings are included?
pl: Ile list promowanych jest uwzględnionych?

en: How many days data will show ? Default: 14
pl: Ile dni będą wyświetlane dane? Domyślnie: 14

en: How many images are included per listing?
pl: Ile zdjęć znajduje się na aukcji?

en: How many listings are included?
pl: Ile wpisów jest uwzględnionych?

en: Hungary
pl: Węgry

en: Hybrid
pl: Hybrydowy

en: I agree with your <a href="%s">Terms & Conditions</a>
pl: Zgadzam się z <a href="%s"> Warunkami korzystania z usługi </a>

en: IDX Sidebar
pl: Pasek boczny IDX

en: INVOCE
pl: INWESTUJ

en: INVOICE
pl: FAKTURA

en: IPINFO Location
pl: Lokalizacja IPINFO

en: Iceland
pl: Islandia

en: Icon
pl: Ikona

en: Icons
pl: Ikony

en: Icons Color
pl: Kolor ikony

en: Icons for luxury home type property detail page
pl: Ikony na stronie szczegółów nieruchomości luksusowego domu

en: If "Yes" it will fit according to screen size
pl: Jeśli "Tak", dopasuje się do rozmiaru ekranu

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
pl: Jeśli nie, domyślnie wyświetlane jest wyszukiwanie zaawansowane w nagłówku w pozycji zamkniętej.

en: If no, it will show price dropdowns
pl: Jeśli nie, wyświetli listę cen

en: If no, users will get the auto generated password via email
pl: Jeśli nie, użytkownicy otrzymają automatycznie wygenerowane hasło pocztą e-mail

en: If set to "Yes" then every user register from front-end role Agent will be auto create in agent custom post type and role Agency will be auto create in agency custom post type
pl: Jeśli ustawione na "Tak", to każdy rejestr użytkownika z roli frontowej Agent zostanie automatycznie utworzony w niestandardowym typie stanowiska agenta i roli Agencja zostanie automatycznie utworzona w niestandardowym typie wpisu agencji

en: If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
pl: Jeśli nie chcesz już otrzymywać powiadomień, wpisz swoją nazwe użytkownika i usuń zapisane wyszukiwanie. Dziękujemy!

en: If you don't have an account you can create one below by entering your email address. Your account details will be confirmed via email. Otherwise you can
pl: Jeśli nie masz konta, możesz je utworzyć, podając swój adres e-mail. Dane Twojego konta zostaną potwierdzone przez e-mail. W przeciwnym razie możesz

en: Image
pl: Obraz

en: Image Banner Link:
pl: Link do baneru graficznego:

en: Image Banner URL:
pl: Adres URL baneru graficznego:

en: Image Height
pl: Wysokość obrazu

en: Image Url:
pl: URL obrazu:

en: Image/Gallery
pl: Galeria obrazów

en: Images are for demo purpose only.
pl: Obrazy służą wyłącznie do celów demonstracyjnych.

en: Images overlay ?
pl: Images overlay?

en: Images uploader
pl: Uploader obrazów

en: India
pl: Indie

en: Indonesia
pl: Indonezja

en: Infinite Scroll:
pl: Nieskończone przewijania:

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login
pl: Informacje są pobierane z twojego konta na https://dashboard.stripe.com/login

en: Information
pl: Informacja

en: Inherit from default accent color
pl: Dziedziczy domyślny kolor akcentu

en: Inquire about this property
pl: Zapytaj o tę nieruchomość

en: Instagram Image
pl: Obraz na Instagramie

en: Instagram Profile
pl: Profil na Instagramie

en: Instagram Slider
pl: Instagram slider

en: Instagram URL
pl: Adres URL Instagrama

en: Instagram access token:
pl: Token dostępu do Instagram:

en: Instagram user ID:
pl: ID użytkownika Instagram:

en: Install
pl: zainstalować

en: Install %2$s
pl: Zainstaluj% 2 $ s

en: Install Plugins
pl: Zainstaluj Plugins

en: Install Required Plugins
pl: Zainstaluj potrzebne Plugins

en: Installed But Not Activated
pl: Zainstalowano, ale nie aktywowano

en: Installed version:
pl: Zainstalowana wersja:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl: Instalowanie plugin% 1 $ s (% 2 $ d /% 3 $ d)

en: Installing Plugin: %s
pl: Instalowanie Plugin:% s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl: Instalowanie i aktywowanie plugin% 1 $ s (% 2 $ d /% 3 $ d)

en: Interest Rate
pl: Oprocentowanie

en: Invalid Nonce
pl: Invalid nonce

en: Invalid Nonce!
pl: Nieprawidłowy brak!

en: Invalid Request !
pl: Nieprawidłowe żądanie !

en: Invalid email address!
pl: Niepoprawny adres email!

en: Invalid email address.
pl: Niepoprawny adres email.

en: Invalid password reset Key
pl: Nieprawidłowy klucz do resetowania hasła

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika (nie używaj znaków specjalnych ani spacji)!

en: Invoice Details
pl: Dane do faktury

en: Invoice ID:
pl: ID faktury:

en: Invoice Options
pl: Opcje faktury

en: Invoices
pl: Faktury

en: Iran, Islamic Republic of
pl: Iran (Islamska Republika

en: Iraq
pl: Irak

en: Ireland
pl: Irlandia

en: Is Popular/Featured?
pl: Jest popularny / polecany?

en: Is Visible?
pl: Jest widoczny?

en: Isle of Man
pl: Wyspa Man

en: Israel
pl: Izrael

en: It seems we cannot find what you are looking for. Perhaps searching can help.
pl: Wygląda na to, że nie możemy znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie może pomóc.

en: Italy
pl: Włochy

en: Item ID (Listing or Package id ):
pl: Identyfikator produktu (listing lub identyfikator pakietu):

en: Item Price:
pl: Cena przedmiotu:

en: JPEG 100% Quality
pl: Jakość JPEG 100%

en: JS or Google AdSense Code
pl: JS lub kod Google AdSense

en: Jamaica
pl: Jamajka

en: Japan
pl: Japonia

en: Join The Discussion
pl: Dołącz do dyskusji

en: Jordan
pl: Jordania

en: Kazakhstan
pl: Kazachstan

en: Keep Advanced Search visible?
pl: Czy wyszukiwanie zaawansowane jest widoczne?

en: Kenya
pl: Kenia

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Keyword Field
pl: Pole słów kluczowych

en: Korea, Democratic People's Republic of
pl: Korea, Demokratyczna Republika Ludowa

en: Korea, Republic of
pl: Republika Korei

en: Kuwait
pl: Kuwejt

en: Kyrgyz Republic
pl: Republika Kirgiska

en: Kyrgyzstan
pl: Kirgistan

en: Label
pl: Etykieta

en: Labels
pl: Etykiety

en: Land Area
pl: Powierzchnia terenu

en: Land Area ( Only digits )
pl: Powierzchnia działki (tylko cyfry)

en: Land Area Postfix
pl: Powierzchnia działki

en: Land Area Size Postfix
pl: powierzchnia działki Postfix

en: Land Area:
pl: Powierzchnia terenu:

en: Land Size
pl: Powierzchnia ziemi

en: Language
pl: Język

en: Language for datepicker
pl: Język dla datepicker

en: Language:
pl: Język:

en: Lao People's Democratic Republic
pl: Laotańska Republika Ludowo-Demokratyczna

en: Last Message
pl: Ostatnia wiadomość

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Latest Tweets
pl: Najnowsze tweety

en: Latvia
pl: Łotwa

en: Leave it empty if you want to hide map on agency detail page.
pl: Pozostaw to pole puste, jeśli chcesz ukryć mapę na stronie szczegółów agencji.

en: Lebanon
pl: Liban

en: Left Align
pl: Wyrównaj do lewej

en: Left Sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Libraries
pl: Biblioteki

en: Libyan Arab Jamahiriya
pl: Libijska Arabska Dżamahirija

en: License
pl: Licencja

en: License:
pl: Licencja:

en: Licenses
pl: Licencje

en: Lightbox Logo
pl: Logo Lightbox

en: Limit Geo auto complete to specific country
pl: Limit Geo autouzupełnianie do określonego kraju

en: Limit post number:
pl: Ogranicz numer postu:

en: Limit to Country
pl: Ogranicz do kraju

en: Line 1
pl: Linia 1

en: Line 2
pl: Linia 2

en: Line Chart
pl: Wykres liniowy

en: Link Images To:
pl: Połącz obrazy z:

en: Link:
pl: Połączyć:

en: LinkedIn Profile Link
pl: Link do profilu LinkedIn

en: List View
pl: Widok listy

en: Listing
pl: Wymienianie kolejno

en: Listing Included:
pl: Zestaw zawiera:

en: Listing Payment
pl: Płatność z wykazu

en: Listing payment on
pl: Lista płatności w dniu

en: Listing with Featured
pl: polecane oferty

en: Listing with Featured Payment option
pl: Wyświetlanie z polecaną opcją płatności

en: Listings
pl: Aukcje

en: Listings Included:
pl: Oferty zawarte:

en: Listings Layout
pl: Układ ofert

en: Listings Remaining:
pl: do końca aukcji pozostało:

en: Listings available
pl: Oferty dostępne

en: Listings available:
pl: Oferty dostępne:

en: Listings found
pl: Znaleziono aukcje

en: Lithuania
pl: Litwa

en: Load More
pl: Załaduj więcej

en: Loading Slider...
pl: Ładowanie slider ...

en: Loan Term (Years)
pl: Okres kredytowania (lata)

en: Local Flavor
pl: Lokalny smak

en: Local Services
pl: Usługi lokalne

en: Location
pl: Lokalizacja

en: Log in | Register
pl: Zaloguj się | Zarejestrować

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Login
pl: Zaloguj Się

en: Login & Register
pl: Zaloguj się i zarejestruj

en: Login for Review
pl: Zaloguj się, aby przejrzeć

en: Login here
pl: Zaloguj się tutaj

en: Logo Splash & Transparent Header
pl: Logo Splash i Trasparent Header

en: Logos & Favicon
pl: Logos i Favicon

en: Lost your password?
pl: Zgubiłeś hasło?

en: Luxembourg
pl: Luksemburg

en: Luxury Homes ( Since v1.4.0 )
pl: Luksusowe domy (od wersji 1.4.0)

en: MAP
pl: MAPA

en: MOBILE:
pl: TELEFON KOMORKOWY:

en: MP4 File
pl: Plik MP4

en: Macao
pl: Makao

en: Madagascar
pl: Madagaskar

en: Main Menu
pl: Menu główne

en: Main Menu Transparent ?
pl: Menu główne jest przezroczyste?

en: Make Featured
pl: Bądź polecany

en: Make add property fields required.
pl: Utwórz wymagane pola właściwości.

en: Make your payment direct into our bank account. Please use order ID as the payment reference
pl: Dokonaj płatności bezpośrednio na nasze konto bankowe. Użyj identyfikatora zamówienia jako referencji płatności

en: Malaysia
pl: Malezja

en: Maldives
pl: Malediwy

en: Manager
pl: Menedżer

en: Manager Role
pl: Rola menedżera

en: Map
pl: Mapa

en: Map Address
pl: Adres mapy

en: Map Fullscreen
pl: Mapa Pełny ekran

en: Map View
pl: Widok mapy

en: Mark this property as featured?
pl: Oznacz tę nieruchomość jako wyróżnioną?

en: Marshall Islands
pl: Wyspy Marshalla

en: Martinique
pl: Martynika

en: Matching Submissions on %website_url
pl: Pasujące submissions na% website_url

en: Mauritania
pl: Mauretania

en: Max Area
pl: Max Powierzchni

en: Max Price
pl: Max Cena

en: Maximum Area Size
pl: Maksymalny rozmiar obszaru

en: Maximum File Size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Maximum Images
pl: Maksymalna liczba obrazów

en: Maximum Price
pl: Cena maksymalna

en: Maximum Price for Rent Only
pl: Maksymalna cena tylko do wynajęcia

en: Maximum Prices List for Advance Search Form
pl: Lista maksymalnych cen dla formularza wyszukiwania zaawansowanego

en: Maximum Prices List for Rent Only
pl: Lista maksymalnych cen tylko do wynajęcia

en: Maximum images allow for single property.
pl: Maksymalna liczba obrazów dozwolonych na pojedynczą nieruchomość.

en: Maximum posts to show:
pl: Maksymalne posty do pokazania:

en: Maximum upload image size. For example 10kb, 500kb, 1mb, 10m, 100mb
pl: Maksymalny rozmiar obrazu do przesłania. Na przykład 10kb, 500kb, 1mb, 10m, 100mb

en: Maximum zoom level for Cluster to appear. Default 10
pl: Maximum zoom level for Cluster to appear. Domyślnie 10

en: Mayotte
pl: Majotta

en: Me
pl: Mnie

en: Measurement Unit
pl: Jednostka miary

en: Measurement Unit Globally
pl: Jednostka miary na całym świecie

en: Membership
pl: Członkostwo

en: Membership Cancelled on %website_url
pl: Członkostwo anulowane w% website_url

en: Membership Package
pl: Pakiet członkowski

en: Membership Payment
pl: Płatność członkowska

en: Membership payment on
pl: Płatność członkowska w dniu

en: Memebership Plan
pl: Plan Membership

en: Menu ( Create and assing menu under Appearance -> Menus )
pl: Menu (Utwórz i dodawaj menu w  Wygląd -> Menu)

en: Menu Background Color
pl: Kolor tła menu

en: Menu Button Color
pl: Kolor przycisku menu

en: Menu Button Color for Splash
pl: Kolor przycisku menu dla Splash

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message Sent Successfully!
pl: Wiadomość wysłano poprawnie!

en: Message sent successfully!
pl: Wiadomość wysłano poprawnie!

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Micronesia
pl: Mikronezja

en: Micronesia, Federated States of
pl: Mikronezja, Sfederowane Stany

en: Min Area
pl: Min Powierzchni

en: Min Price
pl: Min Cena

en: Min.Bedrooms
pl: Min. sypialni

en: Minify JS
pl: Zminimalizuj JS

en: Minimum 3 characters required
pl: Wymagane minimum 3 znaki

en: Minimum Area Size
pl: Minimalny rozmiar obszaru

en: Minimum Price
pl: Cena minimalna

en: Minimum Price for Rent Only
pl: Minimalna cena za wynajem

en: Minimum Prices List for Advance Search Form
pl: Lista minimalnych cen dla formularza wyszukiwania zaawansowanego

en: Minimum Prices List for Rent Only
pl: Lista minimalnych cen tylko do wynajęcia

en: Minimum required version:
pl: Minimalna wymagana wersja:

en: Minute
pl: Minuta

en: Mobile
pl: Telefon komórkowy

en: Mobile Logo
pl: Logo telefonu komórkowego

en: Mobile Logo Splash
pl: Logo Splash dla telefonu komórkowego

en: Mobile Menu
pl: Menu telefonu komórkowego

en: Mobile Number
pl: Numer telefonu komórkowego

en: Mobile Retina Logo
pl: Logo Retina telefonu komórkowego

en: Mobile Retina Logo Splash
pl: Mobilny Retina Logo Splash

en: Mobile Sticky Menu
pl: Stały Menu dla telefonu komórkowego

en: Mobile:
pl: Telefon komórkowy:

en: Moldova, Republic of
pl: Mołdawia, Republika

en: Montenegro
pl: Czarnogóra

en: Month
pl: Miesiąc

en: Monthly
pl: Miesięczny

en: Monthly Payment
pl: Miesięczna płatność

en: More Options
pl: Więcej opcji

en: Morocco
pl: Maroko

en: Mortgage Payments:
pl: Płatności hipotecznych:

en: Most scripts and style-sheets called by WordPress include a query string identifying the version. This can cause issues with caching and such, which will result in less than optimal load times. You can toggle this setting on to remove the query string from such strings.
pl: Większość skryptów i arkuszy stylów wywoływanych przez WordPressa zawiera ciąg zapytania identyfikujący wersję. Może to powodować problemy z buforowaniem i takie, które spowodują mniej niż optymalne czasy ładowania. Możesz przełączyć to ustawienie, aby usunąć ciąg zapytania z takich ciągów.

en: Mozambique
pl: Mozambik

en: Multi Units / Sub Properties
pl: Multi Units / Sub properties

en: Multi Units / Sub Properties for
pl: Multi units / Sub properties

en: My Properties
pl: Moje nieruchomości

en: My location
pl: Moja lokalizacja

en: My profile
pl: Mój profil

en: NEXT PROPERTY
pl: NASTĘPNA NIERUCHOMOŚĆ

en: NOT PAID
pl: NIEZAPŁACONE

en: Name
pl: Nazwa

en: Name field is empty!
pl: Pole Nazwa jest puste!

en: Name for agency role
pl: Nazwa roli agencji

en: Name for agent role
pl: Nazwa roli agenta

en: Name for buyer role
pl: Nazwa dla roli kupującego

en: Name for manager role
pl: Nazwa roli menedżera

en: Name for owner role
pl: Nazwa roli właściciela

en: Name for seller role
pl: Nazwa roli sprzedawcy

en: Name of the client who gave feedback
pl: Nazwa klienta, który przekazał opinię

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Navigation Align
pl: Nawigacja Wyrównaj

en: Near by
pl: W pobliżu

en: Near by Places
pl: Miejsca w pobliżu

en: Nearby
pl: Blisko

en: Neighborhood
pl: okolica

en: Neighborhood:
pl: Sąsiedztwo:

en: Netherlands
pl: Holandia

en: Netherlands Antilles
pl: Antyle Holenderskie

en: Netherlands the
pl: Holandia

en: Never
pl: Nigdy

en: New Caledonia
pl: Nowa Kaledonia

en: New Password
pl: nowe hasło

en: New Password
pl: nowe hasło

en: New User Registration
pl: Rejestracja nowego użytkownika

en: New Zealand
pl: Nowa Zelandia

en: New featured submission on %website_url
pl: Nowe polecane submission w% site_url

en: New featured upgrade on %website_url
pl: Nowa polecana aktualizacja w% site_url

en: New message sent by %s using agent contact form at %s
pl: Nowa wiadomość wysłana przez% s za pomocą formularza kontaktowego agenta na% s

en: New message sent by %s using contact form at %s
pl: Nowa wiadomość wysłana przez% s za pomocą formularza kontaktowego na% s

en: New message sent by %s using schedule contact form at %s
pl: Nowa wiadomość wysłana przez% s za pomocą formularza kontaktowego harmonogramu na% s

en: New paid submission on %website_url
pl: Nowe płatne przesłanie w% site_url

en: New password or confirm password is blank
pl: Nowe hasło lub potwierdzenie hasła jest puste

en: New submission on %website_url
pl: Nowe zgłoszenie w% site_url

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register,
    E-mail: %user_email_register
pl: Nowa rejestracja użytkownika w% site_url.
    Nazwa użytkownika:% user_login_register,
    E-mail:% user_email_register

en: Newer Comments &rarr;
pl: Nowsze komentarze i rarr;

en: Next
pl: Kolejny

en: Next post
pl: Następny wpis

en: Next/Prev Listings
pl: Następna / Poprzednia listings

en: Next/Prev Navigation:
pl: Następny / Poprzedni Nawigacja:

en: Next/Prev properties
pl: Next / Prev nieruchomości

en: Nicaragua
pl: Nikaragua

en: Nightlife
pl: Nocne życie

en: No
pl: Nie

en: No Property ID found
pl: Nie znaleziono identyfikatora usługi

en: No Review
pl: Brak recenzji

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
pl: Nie podjęto żadnego działania. Plugin% 1 $ s był już aktywny.

en: No listings available
pl: Brak dostępnych ofert

en: No plugins are available to be activated at this time.
pl: W tym momencie nie można aktywować żadnych plugins.

en: No plugins are available to be installed at this time.
pl: W tej chwili nie można zainstalować plugins.

en: No plugins are available to be updated at this time.
pl: W tej chwili nie można aktualizować żadnych plugins.

en: No plugins to install, update or activate.
pl: Brak plugin do instalacji, aktualizacji lub aktywacji.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
pl: Żadne plugins nie zostały wybrane do aktywacji. Nie podjęto żadnego działania.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
pl: Żadne plugins nie zostały wybrane do zainstalowania. Nie podjęto żadnego działania.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
pl: Żadne plugins nie zostały wybrane do aktualizacji. Nie podjęto żadnego działania.

en: No record found
pl: Nie znaleziona nagrania

en: None
pl: Żaden

en: Norfolk Island
pl: Wyspa Norfolk

en: Northern Mariana Islands
pl: Mariany Północne

en: Norway
pl: Norwegia

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowany

en: Not Paid
pl: Niezapłacone

en: Note: Google Geo location not work in chrome without SSL (https://), you can enable IPINFO location below for Google chrome if you don not have SSL.
pl: Uwaga: lokalizacja Google Geo nie działa w Chrome bez SSL (https: //), możesz włączyć lokalizację IPINFO poniżej dla Google Chrome, jeśli nie masz SSL.

en: Note: will only work when main menu sticky disabled
pl: Uwaga: działa tylko wtedy, gdy menu główne jest zablokowane

en: Note: will only work when mobile menu sticky disabled
pl: Uwaga: działa tylko wtedy, gdy stały menu telefonu komórkowego jest wyłączony

en: Nothing
pl: Nic

en: Number of Agencies to Display
pl: Liczba agencji do wyświetlenia

en: Number of Agents to Display
pl: Liczba agentów do wyświetlenia

en: Number of Days
pl: Liczba dni

en: Number of Expire Days
pl: Liczba dni straconych

en: Number of Images to Show:
pl: Liczba zdjęć do wyświetlenia:

en: Number of Items to Show:
pl: Liczba elementów do wyświetlenia:

en: Number of Listings to Show
pl: Liczba aukcji do pokazania

en: Number of Posts ( for masonry blog template )
pl: Liczba postów (dla szablonu bloga na blogu)

en: Number of decimal points?
pl: Spacje dla liczb dziesiętnych?

en: Number of featured listings to show
pl: Liczba polecanych ofert do pokazania

en: Number of features to show in advanced search, add -1 for all.
pl: Liczba funkcji do wyświetlenia w wyszukiwaniu zaawansowanym, dodać -1 dla wszystkich.

en: Number of listings to show
pl: Liczba ofert do wyświetlenia

en: Number of photos
pl: Liczba zdjęć

en: Number of posts to show
pl: Liczba postów do pokazania

en: OFFICE:
pl: BIURO:

en: OGV File
pl: Plik OGV

en: OVERVIEW
pl: PRZEGLĄD

en: Off
pl: Poza

en: Office Number
pl: Numer biura

en: Office Timing
pl: Harmonogram biurowy

en: Offset posts:
pl: Przesunięte posty:

en: Old Password
pl: Stare hasło

en: Old password is not correct
pl: Stare hasło jest nieprawidłowe

en: On
pl: Na

en: One
pl: Jeden

en: One Day
pl: Pewnego dnia

en: One Hour
pl: Jedna godzina

en: One Month
pl: Jeden miesiąc

en: One Step
pl: Jeden krok

en: One Time
pl: Jeden raz

en: One Week
pl: Jeden tydzień

en: One of the password field is empty!
pl: Jedno z pola hasła jest puste!

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
pl: Jedna myśl na & bdquo;% 2 $ s & rdquo;

en: Online
pl: online

en: Only Homepage
pl: Tylko strona główna

en: Only Inner Pages
pl: Tylko wewnętrzne strony

en: Only for Per Listings and Free ( Pay for Featured )
pl: Tylko dla ofert i za darmo (Pay for Featured)

en: Only for header style two, three and top bar
pl: Tylko  dla nagłówki w stylu dwa, trzy i górny pasek

en: Only provide comma separated numbers. Do not add dashes, spaces and currency signs.
pl: Podawaj tylko numery oddzielone przecinkami. Nie dodawaj myślników, spacji i znaków walut.

en: Only provide comma separated numbers. Do not add decimal points, dashes, spaces and currency signs.
pl: Podawaj tylko numery oddzielone przecinkami. Nie dodawaj kropek dziesiętnych, kresek, spacji i znaków walut.

en: Oopps some thing getting wrong, please try again!
pl: Oops, coś się nie zgadza, spróbuj ponownie!

en: Oops something went wrong.
pl: Ups! Coś poszło nie tak.

en: Opacity
pl: Nieprzezroczystość

en: Open on Google Maps
pl: Otwórz w Mapach Google

en: Open/Close Button Background Color
pl: Kolor tła przycisku otwierania / zamykania

en: Open/Close Button Color
pl: Kolor przycisku otwierania / zamykania

en: Opening Days
pl: Dni otwarcia

en: Opening Hours
pl: Godziny otwarcia

en: Optimizations
pl: Optymalizacje

en: Optional - Custom Sub Title:
pl: Opcjonalne - niestandardowy tytuł dodatkowy:

en: Optional - Custom Title:
pl: Opcjonalne - niestandardowy tytuł:

en: Options Options
pl: Opcje Opcje

en: Order
pl: Zamówienie

en: Order By
pl: Zamów przez

en: Order By:
pl: uporządkuj według:

en: Order Number
pl: Numer zamówienia

en: Order Properties By
pl: Zamów właściwości wg

en: Order:
pl: uporządkuj:

en: Other Features
pl: Inne cechy

en: Overlay
pl: Narzuta

en: Overlay Color
pl: Kolor nakładki

en: Overlay Color Opacity
pl: Kolor przezroczystości nakładki

en: Overlay Image
pl: Obraz nakładki

en: Overlay Image
pl: Obraz nakładki

en: Overlay Opacity
pl: Krycie nakładki

en: Owner
pl: Właściciel

en: Owner Role
pl: Rola właściciela

en: PAID
pl: PŁATNY

en: PREVIOUS PROPERTY
pl: POPRZEDNIA NIERUCHOMOŚĆ

en: Package
pl: Pakiet

en: Package Activation
pl: Aktywacja pakietu

en: Package Activation:
pl: Aktywacja pakietu:

en: Package Currency:
pl: Waluta pakietu:

en: Package Decimal:
pl: Pakiet dziesiętny:

en: Package Details
pl: Szczegóły paczki

en: Package Id
pl: ID pakietu

en: Package Info
pl: Informacje o pakiecie

en: Package Name
pl: Nazwa paczki

en: Package Name:
pl: Nazwa paczki:

en: Package Payment
pl: Płatność pakietowa

en: Package Price
pl: Cena pakietu

en: Package Price:
pl: Cena paczki:

en: Package Time:
pl: Czas pakietu:

en: Package stripe id (ex: gold_pack)
pl: Identyfikator paska pakietu (np. Gold_pack)

en: Package:
pl: Pakiet:

en: Packages wire transfer and other payments gateways purchase activate
pl: Aktywuj zakup pakietów dla przelewów i bramki płatności

en: Page
pl: Strona

en: Page 404
pl: Strona 404

en: Page Background
pl: Tło strony

en: Page Breadcrumb
pl: Strona Breadcrumb

en: Page Description
pl: Opis strony

en: Page Header Options
pl: Opcje nagłówka strony

en: Page Layout
pl: Layout strony

en: Page Navigation Options
pl: Opcje nawigacji strony

en: Page Sidebar
pl: Pasek boczny strony

en: Page Template Options
pl: Opcje szablonu strony

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Page Views
pl: Wyświetlenia strony

en: Pages:
pl: Strony:

en: Paid
pl: Płatny

en: Paid Submission
pl: Płatne zgłoszenie

en: Paid Submission is disabled
pl: Płatne zgłoszenie jest wyłączone

en: Palestinian Territory
pl: terytorium palestyńskie

en: Palestinian Territory, Occupied
pl: Teretorium Paleństynskie, Okupowane

en: Papua New Guinea
pl: Papua Nowa Gwinea

en: Paraguay
pl: Paragwaj

en: Partner Details
pl: Szczegóły partnera

en: Partner website address
pl: Adres strony internetowej partnera

en: Partners
pl: Wzmacniacz

en: Password
pl: Hasło

en: Password *
pl: Hasło *

en: Password Updated
pl: Hasło zaktualizowane

en: Password has been changed, you can login now.
pl: Hasło zostało zmienione, możesz zalogować się teraz.

en: Password reset successfully, you can login now.
pl: Resetowanie hasła powiodło się, możesz zalogować się teraz.

en: Passwords do not match
pl: Hasła nie pasują do siebie

en: Paste your CSS code here.
pl: Tutaj wklej swój kod CSS.

en: Paste your banner JS or Google Adsense code
pl: Wklej swój banner JS lub kod Google Adsense

en: Pay Now
pl: Zapłać teraz

en: Pay with Credit Card
pl: Zapłać kartą kredytową

en: Pay with PayPal
pl: Zapłać z PayPal-em

en: Pay with Wire Transfer
pl: Płać przelewem

en: Payment
pl: Zapłata

en: Payment & Membership
pl: Płatność i członkostwo

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Payment Method:
pl: Metoda płatności:

en: Payment Status
pl: Status płatności

en: Payment Status:
pl: Status płatności:

en: Payment details
pl: Szczegóły płatności

en: Paypal - Reccuring Payment ID:
pl: Paypal - Odzyskiwanie identyfikatora płatności:

en: Paypal API Password
pl: Hasło do Paypal API

en: Paypal API Signature
pl: Sygnatura API Paypal

en: Paypal API Username
pl: Nazwa użytkownika  API Paypal

en: Paypal Client ID
pl: ID klienta Paypal

en: Paypal Client Secret Key
pl: Secret Key klienta Paypal

en: Paypal Receiving Email
pl: Paypal Odbieranie wiadomości e-mail

en: Paypal Settings
pl: Ustawienia Paypal

en: Paypal, Stripe and 2Checkout Api
pl: Paypal, Stripe i 2Checkout Api

en: Pending
pl: W oczekiwaniu

en: Per Listing
pl: per listing

en: Per listing wire transfer purchase activate
pl: Za listę zakupów przelewem elektrycznym aktywuj

en: Permission denied
pl: Odmowa uprawnień

en: Pets
pl: Zwierzęta domowe

en: Pharmacies
pl: Apteki

en: Philippines
pl: Filipiny

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Phone Number :
pl: Numer telefonu :

en: Phone Number:
pl: Numer telefonu:

en: Phone field is empty!
pl: Pole telefonu jest puste!

en: Phone:
pl: Telefon:

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Photos Count
pl: Liczba Zdjęc

en: Pick a background color for the advanced search (default: #ffffff).
pl: Wybierz kolor tła dla wyszukiwania zaawansowanego (domyślnie: #ffffff).

en: Pick background color for mobile menu
pl: Wybierz kolor tła dla menu telefonu komórkowego

en: Pick border for header version 3
pl: Wybierz border dla wersji nagłówkowej 3

en: Pick button background color
pl: Wybierz kolor tła przycisku

en: Pick button hover background color
pl: Przycisk "Wskaźnik" zmienia kolor tła

en: Pick color for mobile menu button
pl: Wybierz kolor dla przycisku menu telefonu komórkowego

en: Pick color for mobile menu button for splash page
pl: Wybierz kolor dla przycisku menu telefonu komórkowego dla splash page

en: Pick create listing button style
pl: Wybierz styl przycisku tworzenia listy

en: Pick footer background color
pl: Wybierz kolor tła footer

en: Pick header top area background color
pl: Wybierz kolor tła górnego obszaru nagłówka

en: Pick header top area icons color
pl: Wybierz kolor górnego obszaru nagłówka

en: Pick header top area text color
pl: Wybierz kolor tekstu górnego obszaru nagłówka

en: Pick mobile menu dropdown links background color
pl: Wybierz kolor tła menu rozwijanego dla telefonu komórkowego

en: Pick mobile menu dropdown links color
pl: Wybierz kolor menu rozwijanego dla telefonu komórkowego

en: Pick mobile menu links color
pl: Wybierz kolor linków w menu telefonu komórkowego

en: Pick mobile menu links hover background color
pl: Wybierz linki z menu telefonu komórkowego, aby ustawić kolor tła

en: Pick mobile menu links hover color
pl: Wybierz kolor linków w menu telefonu komórkowego

en: Pick property details background color.
pl: Wybierz kolor tła szczegółów nieruchomości.

en: Pick style for header top area
pl: Wybierz styl dla górnego obszaru nagłówka

en: Pick text color like "other features" etc
pl: Wybierz kolor tekstu jak "inne funkcje" itp

en: Pick website primary color.
pl: Wybierz podstawowy kolor witryny.

en: Pick website primary hover color.
pl: Wybierz główny kolor wskaźnika witryny.

en: Pick website secondary color.
pl: Wybierz dodatkowy kolor strony.

en: Pick website secondary hover color.
pl: Wybierz secondary hover color strony internetowej.

en: Picture Url
pl: Adres URL zdjęcia

en: Pinterest Profile Link
pl: Link do profilu na Pinterest

en: Pinterest Url
pl: URL na Pinterest

en: Pitcairn Islands
pl: Wyspy Pitcairn

en: Place the pin the address above
pl: Umieść pin powyżej adresu

en: Plan Bathrooms
pl: Plan łazienek

en: Plan Bedrooms
pl: Plan sypialni

en: Plan Description
pl: Opis planu

en: Plan Image
pl: Zaplanuj obraz

en: Plan Postfix
pl: Zaplanuj Postfix

en: Plan Price
pl: Zaplanuj cenę

en: Plan Size
pl: Rozmiar planu

en: Plan Title
pl: Tytuł planu

en: Please contact the administrator of this site for help.
pl: Skontaktuj się z administratorem tej witryny, aby uzyskać pomoc.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
pl: Skontaktuj się z plugin provider i poproś ich o spakowanie ich plugin zgodnie z wytycznymi WordPress.

en: Please create page using compare properties template
pl: Utwórz stronę za pomocą szablonu właściwości porównania

en: Please enter only digits
pl: Wprowadź tylko cyfry

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
pl: Wprowadź swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Otrzymasz link do utworzenia nowego hasła przez e-mail.

en: Please find full list of available currencies at <a target="_blank" href="https://openexchangerates.org/currencies">https://openexchangerates.org/currencies</a><br/>wp-currencies plugin is required - https://wordpress.org/plugins/wp-currencies/
pl: Pełna lista dostępnych walut znajduje się pod adresem <a target="_blank" href="https://openexchangerates.org/currencies"> https://openexchangerates.org/currencies </a> <br/> wp-currencies plugin jest wymagany - https://wordpress.org/plugins/wp-currencies/

en: Please install and activate Houzez theme functionality plugin
pl: Zainstaluj i aktywuj plugin funkcjonalności Houzez

en: Please install and activate wp-currencies plugin!
pl: Zainstaluj i aktywuj wt-currencies plugin!

en: Please keep in mind currency switcher will not work if short price enabled.
pl: Pamiętaj, że przełącznik walut nie zadziała, jeśli zostanie włączony skrót cen.

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/factsheet">https://www.yelp.com/factsheet</a> the list of countries where Yelp is available.
pl: Pamiętaj, że Yelp nie działa we wszystkich krajach. Zobacz tutaj <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/factsheet"> https://www.yelp.com/factsheet </a> listę krajów, w których Yelp jest dostępny.

en: Please provide comma separated currencies code in Capital Letters.
pl: Proszę podać kod oddzielonych przecinkami w wielkich literach.

en: Please select base currency which will use as base currency for all conversions.
pl: Wybierz walutę podstawową, która będzie używana jako waluta podstawowa dla wszystkich konwersji.

en: Please set an icon. The entire list of icons can be found at <a href='http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/icons/' target='_blank'>FontAwesome project page</a>. For example, if an icon is named 'fa-angle-right', the value you have to add inside the field is 'angle-right'.
pl: Ustaw ikonę. Całą listę ikon można znaleźć na <a href='http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/icons/' target='_blank'> stronie projektu FontAwesome </a>. Na przykład, jeśli ikona ma nazwę "kąt-prawa-fa", wartość, którą musisz dodać wewnątrz pola, to "kąt-prawo".

en: Plugin activated successfully.
pl: Plugin został aktywowany pomyślnie.

en: Plugin activation failed.
pl: Nie udało się aktywować plugin.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
pl: Plugin nie został aktywowany. Dla tego theme wymagana jest nowsza  wersja% s. Zaktualizuj plugin.

en: Poland
pl: Polska

en: Poor
pl: Ubogi

en: Popular?
pl: Popularny?

en: Portugal
pl: Portugalia

en: Portugal, Portuguese Republic
pl: Portugalia, Republika Portugalska

en: Position
pl: Pozycja

en: Postal Code / Zip
pl: Kod pocztowy / Zip

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Previous post
pl: Poprzedni post

en: Price
pl: Cena £

en: Price & Currency
pl: Cena i waluta

en: Price (High to Low)
pl: Cena (od najwyższej do najniższej)

en: Price (Low to High)
pl: Cena (od najniższej do najwyższej)

en: Price Per Submission
pl: Cena za zgłoszenie

en: Price Postfix
pl: Cena Postfix

en: Price Postfix
pl: Cena Postfiks

en: Price Prefix (ex: Start From)
pl: Prefiks ceny (np. Rozpocznij od)

en: Price Prefix (ex: Start from)
pl: Cena wywoławcza (np. Zacznij od)

en: Price Range Slider
pl: Slider zakresu cen

en: Price Range:
pl: Przedział cenowy:

en: Price Table
pl: Cennik

en: Price To Make Listing Featured
pl: Cena do wyróżnienia oferty

en: Price:
pl: Cena £:

en: Primary Color
pl: Kolor podstawowy

en: Primary Hover Color
pl: Podstawowy  Hover Color

en: Print
pl: Wydrukować

en: Print Invoice
pl: Wydrukować fakturę

en: Print Property
pl: Drukuj nieruchomość

en: Print Property Logo
pl: Drukuj logo nieruchomości

en: Private Note
pl: Prywatna uwaga

en: Processing, Please wait...
pl: Przetwarzanie ... Proszę czekać...

en: Processing, please wait...
pl: Przetwarzanie ... Proszę czekać...

en: Professional Services
pl: Profesjonalne usługi

en: Profile Info
pl: Informacje o profilu

en: Profile updated
pl: Profil zaktualizowany

en: Properties
pl: Nieruchomości

en: Properties Carousel V1
pl: Właściwości Crousel V1

en: Properties Carousel V2
pl: Właściwości Carusel V2

en: Properties Count
pl: Liczba nieruchomości

en: Properties Google Map
pl: Właściwości Mapa Google

en: Properties Grids
pl: NIeruchomości Grids

en: Properties IDs:
pl: ID nieruchomości:

en: Properties Layout
pl: Właściwości layout

en: Properties Map
pl: Mapa nieruchomości

en: Properties Slider
pl: Slider Właściwości

en: Properties by IDs
pl: Nieruchomości według IDs

en: Properties listed:
pl: Nieruchomości na sprzedaż:

en: Property
pl: własność

en: Property Additional Details
pl: Dodatkowe szczegóły nieruchomości

en: Property Agent
pl: Agent nieruchomości

en: Property Area filter:
pl: Filtr obszaru nieruchomości:

en: Property City
pl: Miasto nieruchomości

en: Property City filter:
pl: Filtr Miasta nieruchomości:

en: Property Content Layout
pl: Układ treści

en: Property Deleted
pl: Usunięto nieruchomośc

en: Property Description
pl: Opis nieruchomości

en: Property Detail Data
pl: Dane szczegółowe nieruchomości

en: Property Detail Nav
pl: Szczegóły Nav nieruchomości

en: Property Detail Page
pl: Strona szczegółów nieruchomości

en: Property Details
pl: Szczegóły nieruchomości

en: Property Details Background Color
pl: Szczegóły właściwości Kolor tła

en: Property Documents
pl: Dokumenty nieruchomości

en: Property Feature
pl: Cechy nieruchomości

en: Property Features
pl: Cechy nieruchomości

en: Property Features Icons
pl: Ikony dla cech nieruchomości

en: Property Full Address
pl: Pełny adres własności

en: Property Gallery
pl: Galeria nieruchomości

en: Property ID
pl: ID nieruchomości

en: Property ID Prefix
pl: Prefiks ID nieruchomości

en: Property ID will help to search property directly.
pl: Właściwość ID pomoże bezpośrednio przeszukać własność.

en: Property ID:
pl: Identyfikator usługi:

en: Property Label
pl: Etykieta nieruchomości

en: Property Label filter:
pl: Filtr etykiety nieruchomości:

en: Property Listing Advanced Options
pl: Lista właściwości Opcje zaawansowane

en: Property Listings
pl: oferty nieruchomości

en: Property Location
pl: Lokalizacja

en: Property Map?
pl: Mapa nieruchomości?

en: Property Media
pl: Media nieruchomości

en: Property Neighbourhood
pl: Okolica noeruchomości

en: Property Price
pl: Cena nieruchomości

en: Property Setting
pl: Ustawienie nieruchomości

en: Property Size
pl: Wielkość nieruchomości

en: Property Size:
pl: Powierzchnia nieruchomości:

en: Property State
pl: Stan nieruchomości

en: Property State filter:
pl: Filtr Kraju nieruchomości:

en: Property Status
pl: Stan nieruchomości

en: Property Status filter:
pl: Filtr stanu nieruchomości:

en: Property Status:
pl: Stan nieruchomości:

en: Property Title
pl: Tytuł własności

en: Property Title :
pl: Tytuł nieruchomości:

en: Property Title or Content
pl: Tytuł własności lub treść

en: Property Top Type
pl: Właściwość Top Type

en: Property Type
pl: Rodzaj nieruchomości

en: Property Type filter:
pl: Filtr rodzaju nieruchomości:

en: Property Type:
pl: Rodzaj nieruchomości:

en: Property URL :
pl: URL nieruchmości:

en: Property address, street, zip or property ID
pl: Adres nieruchomości, ulica, kod pocztowy lub identyfikator nieruchomości

en: Property by ID
pl: Nieruchomości według ID

en: Property description and price
pl: Opis nieruchomości i cena

en: Property detail page sticky navigation. only for Default layout
pl: Strona szczegółów nieruchomości sticky navigation. tylko w przypadku default layout

en: Property features
pl: Cechy nieruchomości

en: Property images
pl: Obrazy nieruchomości

en: Property label filter:
pl: Filtr etykiety nieruchomości:

en: Property listings
pl: nieruchomości na sprzedaż

en: Property location
pl: Lokalizacja nieruchomości

en: Property media
pl: Media nieruchomości

en: Provide agent email address, Agent related messages from contact form on property details page, will be sent on this email address.
pl: Podaj adres e-mail agenta, wiadomości związane z agentem z formularza kontaktowego na stronie szczegółów nieruchomości, zostaną wysłane na ten adres e-mail.

en: Provide currency sign. For Example: $.
pl: Podaj znak waluty. Na przykład: $.

en: Provide the decimal point separator. For Example: .
pl: Podaj separator liczb dziesiętnych. Na przykład: .

en: Provide the thousands separator. For Example: ,
pl: Podaj separator tysięcy. Na przykład: ,

en: Provide website url.
pl: Podaj adres URL witryny.

en: Provided Email address is invalid!
pl: Podany adres e-mail jest nieprawidłowy!

en: Public Services & Government
pl: Usługi publiczne i rząd

en: Publishable Key
pl: Key do opublikowania

en: Published
pl: Opublikowany

en: Puerto Rico
pl: Portoryko

en: Purchase Date:
pl: Data zakupu:

en: Qatar
pl: Katar

en: Radius
pl: Promień

en: Radius Unit
pl: Jednostka promienia

en: Radius:
pl: Promień:

en: Rate This Property
pl: Oceń tę nieruchomość

en: Re-List
pl: Ponowna lista

en: Reactivate Listing
pl: Ponownie aktywuj listing

en: Reactivated
pl: Reaktywacja

en: Read More
pl: Czytaj więcej

en: Read More Link:
pl: Czytaj więcej Link:

en: Read more
pl: Czytaj więcej

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>
pl: Chcesz opublikować swój pierwszy post? <a href="%1$s"> Zacznij tutaj </a>

en: Real Estate
pl: Nieruchomość

en: Recently used
pl: Ostatnio używane

en: Recommend image size 1170 x 738
pl: Polecany rozmiar obrazu 1170 x 738

en: Recommended
pl: Zalecana

en: Recommended size 85 x 85
pl: Zalecany rozmiar 85 x 85

en: Recurring
pl: Powtarzające się

en: Recurring Payment on %website_url
pl: Płatność cykliczna na% page_url

en: Register
pl: Zarejestrować

en: Register here
pl: Rejestracja tutaj

en: Register successful, redirecting...
pl: Zarejestruj się, przekieruj ...

en: Related posts
pl: Powiązane posty

en: Religious Organizations
pl: Organizacje religijne

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remove From Featured
pl: Usuń z polecanych

en: Remove Version Parameter From JS & CSS Files
pl: Usuń parametr wersji z plików JS i CSS

en: Remove dark gradient overlay over the featured image
pl: Usuń ciemną nakładkę gradientową nad polecanym obrazem

en: Remove dark gradient overlay over the images
pl: Usuń ciemną nakładkę gradientową nad obrazami

en: Removed
pl: Oddalony

en: Reply <i class="fa fa-angle-right"></i>
pl: Odpowiedz <i class = "fa fa-angle-right"> </ i>

en: Reply Message
pl: Odpowiedz wiadomość

en: Request info
pl: Poproś o informacje

en: Request not valid
pl: Żądanie jest nieważne

en: Required
pl: wymagany

en: Required Fields
pl: Wymagane pola

en: Required Update not Available
pl: Wymagana aktualizacja jest niedostępna

en: Requires Update
pl: Wymaga aktualizacji

en: Reset Marker
pl: Zresetuj Marker

en: Reset Password
pl: Zresetuj hasło

en: Reset password Session key expired.
pl: Resetuj hasło Klucz sesji wygasł.

en: Restaurants
pl: Restauracje

en: Restrict user admin panel access
pl: Ogranicz dostęp do panelu administratora

en: Result Limit
pl: Granica wyniku

en: Retina Logo
pl: Logo Retina

en: Retina Logo Splash  & Transparent Header
pl: Retina Logo Splash & Transparent Header

en: Return to Required Plugins Installer
pl: Wróć do Wymaganego instalatora pluginów

en: Return to the Dashboard
pl: Powrót do panelu kontroli

en: Retype Password
pl: Wpisz ponownie hasło

en: Review
pl: Przejrzeć

en: Review & Ratings
pl: Recenzja i oceny

en: Review & Ratings Approved by Admin
pl: Recenzja i oceny Zatwierdzone przez administratora

en: Review Title
pl: Tytuł recenzji

en: Reviews
pl: Opinie

en: Reviews & Rating
pl: Recenzje i ocena

en: Revolution Slider
pl: Rewolucyjny slider

en: Right Align
pl: Wyrównaj w prawo

en: Right Sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Roadmap
pl: Mapa drogowa

en: Roles on regsiter form
pl: Role w formularzu regsiter

en: Roles on user profile page which will account user to change his role
pl: Role na stronie profilu użytkownika, która spowoduje, że użytkownik zmieni swoją rolę

en: Romania
pl: Rumunia

en: Rooms
pl: Pokoje

en: Rooms:
pl: Pokoje:

en: Russian Federation
pl: Federacja Rosyjska

en: SEND ME THE INVOICE
pl: WYŚLIJ Mi FAKTURĘ

en: SEND MESSAGE
pl: WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

en: Saint Barthelemy
pl: Święty Bartłomiej

en: Saint Helena
pl: Święta Helena

en: Saint Kitts and Nevis
pl: Saint Kitts i Nevis

en: Saint Lucia
pl: święta Lucia

en: Saint Martin
pl: święty Marcin

en: Saint Martin (French part)
pl: Saint Martin (część francuska)

en: Saint Pierre and Miquelon
pl: Saint Pierre i Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
pl: Saint Vincent i Grenadyny

en: Sale or Rent Price
pl: Cena sprzedaży lub wynajmu

en: Same as defined in Theme Options
pl: To samo co zdefiniowano w opcjach motywu

en: Satelite
pl: Satelita

en: Saudi Arabia
pl: Arabia Saudyjska

en: Save
pl: Zapisać

en: Save as draft
pl: Zapisz jako szkic

en: Save search option on search result page
pl: Zapisz opcję wyszukiwania na stronie wyników wyszukiwania

en: Save this Search?
pl: Zapisać to wyszukiwanie?

en: Saved Searches
pl: Zapisane wyszukiwania

en: Schedule Tour
pl: Zaplanuj wycieczkę

en: Schedule a Tour
pl: Zaplanuj wycieczkę

en: Schools
pl: Szkoły

en: Screen fix
pl: Naprawienie ekranu

en: Scroll To Top?
pl: Przewiń na górę?

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Agent
pl: Agent wyszukiwania

en: Search Button Background Color
pl: Kolor tła przycisku wyszukiwania

en: Search Button Border Color
pl: Kolor obramowania przycisku wyszukiwania

en: Search Button Text Color
pl: Kolor przycisku wyszukiwania

en: Search City, State or Area
pl: Wyszukaj miasto, województwo lub obszar

en: Search Fields
pl: Wyszukaj pola

en: Search Invoices
pl: Wyszukaj faktury

en: Search Listing
pl: Wyszukiwanie ofert

en: Search Options
pl: Opcje wyszukiwania

en: Search Pages
pl: Wyszukaj strony

en: Search Parameters:
pl: Wyszukaj parametry:

en: Search Position
pl: Pozycja wyszukiwania

en: Search Position
pl: Pozycja wyszukiwania

en: Search Reslt Page
pl: Szukaj w Reslt Page

en: Search Result Page
pl: Strona wyników wyszukiwania

en: Search Results for "%s" Query
pl: Wyniki wyszukiwania dla zapytania "% s"

en: Search Sidebar
pl: Wyszukaj pasek boczny

en: Search State, City or Area
pl: Wyszukaj państwo, miasto lub obszar

en: Search Style
pl: Styl wyszukiwania

en: Search Width
pl: Szerokość wyszukiwania

en: Search criteria for bedrooms and bathrooms
pl: Kryteria wyszukiwania dla sypialni i łazienek

en: Search is saved. You will receive an email notification when new properties matching your search will be published
pl: Wyszukiwanie zostanie zapisane. Otrzymasz powiadomienie e-mailem, gdy zostaną opublikowane nowe nieruchomości pasujące do Twojego wyszukiwania

en: Search listing
pl: Lista wyszukiwania

en: Searching...
pl: szukać..

en: Second Price ( Display optional price for rental or square feet )
pl: Druga cena (Wyświetl opcjonalną cenę za wynajem lub metry kwadratowe)

en: Second Price (Optional)
pl: Druga cena (opcjonalnie)

en: Secondary Color
pl: Drugi kolor

en: Secret Key
pl: Secret key

en: Section Title
pl: Tytuł sekcji

en: Security check failed!
pl: Kontrola bezpieczeństwa nie powiodła się!

en: Select Attachment
pl: Wybierz załącznik

en: Select City
pl: Wybierz miasto

en: Select Header Type
pl: Wybierz Typ header

en: Select Images
pl: Wybierz zdjęcia

en: Select Listings layout for half map.
pl: Wybierz układ ofert dla pół mapy.

en: Select Listings layout for taxonomy page.
pl: Wybierz układ Lista dla strony taksonomii.

en: Select Package:
pl: Wybierz pakiet:

en: Select Pages
pl: Wybierz strony

en: Select Role
pl: Wybierz rolę

en: Select Sidebar
pl: Wybierz Pasek boczny

en: Select Term
pl: Wybierz termin

en: Select Type
pl: Wybierz rodzaj

en: Select Type *
pl: Wybierz rodzaj *

en: Select an Slider
pl: Wybierz slider

en: Select city which has this area.
pl: Wybierz miasto, które ma ten obszar.

en: Select count for similar properties.
pl: Wybierz liczbę dla podobnych nieruchomości.

en: Select country which has this state.
pl: Select country which has this state

en: Select default country
pl: Wybierz domyślny kraj

en: Select default view for listing page( will not work for listing template style 3 )
pl: Wybierz domyślny widok dla strony z listą (nie będzie działać dla wyświetlania stylu szablonu 3)

en: Select expiry time for selected currency.
pl: Wybierz czas wygaśnięcia dla wybranej waluty.

en: Select graph type
pl: Wybierz typ wykresu

en: Select header style
pl: Wybierz styl nagłówka

en: Select layout for search result page.
pl: Wybierz layout strony wyników wyszukiwania.

en: Select navigation align
pl: Wybierz wyrównanie nawigacji

en: Select on which pages you want to show search
pl: Wybierz strony, na których chcesz szukać

en: Select properties layout for search result page.
pl: Wybierz właściwości layout dla strony wyników wyszukiwania.

en: Select result page properties default display order.
pl: Wybierz właściwości strony wyników domyślną kolejność wyświetlania.

en: Select search position
pl: Wybierz pozycję wyszukiwania

en: Select search style
pl: Wybierz styl wyszukiwania

en: Select search width
pl: Wybierz szerokość wyszukiwania

en: Select state which has this city.
pl: Wybierz stan, który ma to miasto.

en: Select taxonomies ( type, status, city, state, features, neighbourhood, labels ) pages layout
pl: Wybierz układy taksonomii (rodzaj, status, miasto, stan, funkcje, sąsiedztwo, etykiety) układ stron

en: Select taxonomy page listings default display order.
pl: Wybierz listę stron systematyki domyślną kolejność wyświetlania.

en: Select terms & conditions page
pl: Wybierz stronę z warunkami

en: Select the Appropriate Rent Status
pl: Wybierz odpowiedni status czynszu

en: Select the measurement unit for advanced searches
pl: Wybierz jednostkę miary dla zaawansowanych wyszukiwań

en: Select the measurement unit you will use on the website
pl: Wybierz jednostkę miary, której będziesz używać na stronie internetowej

en: Select tour date
pl: Wybierz datę wycieczki

en: Select type for similer properties.
pl: Wybierz rodzaj dla podobnych nieruchomości

en: Select view for similar properties.
pl: Wybierz widok dla podobnych nieruchomości.

en: Select yelp terms.
pl: Wybierz warunki yelp.

en: Select your custom font options for headings ( h1, h2, h3, h3 etc ).
pl: Wybierz własne opcje czcionek dla nagłówków (h1, h2, h3, h3 itd.).

en: Select your custom font options for your headers.
pl: Wybierz własne opcje czcionek dla nagłówków.

en: Select your custom font options for your main body font.
pl: Wybierz własne opcje czcionek dla głównej body font.

en: Select your custom font options for your mobile menu.
pl: Wybierz własne opcje czcionek dla swojego menu telefonu komórkowego.

en: Selected area will be used as base area for all conversions.
pl: Wybrany obszar będzie używany jako obszar bazowy dla wszystkich konwersji.

en: Seller
pl: Sprzedawca

en: Seller ID / Account Number
pl: ID sprzedawcy / numer konta

en: Seller Role
pl: Rola sprzedawcy

en: Send
pl: Wysłać

en: Send Direct Message
pl: Wyślij bezpośrednią wiadomość

en: Send Emails
pl: Wysyłać emaile

en: Send Message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send the new user an email about their account.
pl: Wyślij nowemu użytkownikowi wiadomość e-mail o swoim koncie.

en: Sending info
pl: Wysyłanie informacji

en: Sending user info, please wait...
pl: Przesyłam informacje o użytkowniku, proszę czekać ...

en: Sent for Approval
pl: Wysłano do zatwierdzenia

en: Sent for approval
pl: Wysłano do zatwierdzenia

en: Server Error: Make sure Email function working on your server!
pl: Błąd serwera: Upewnij się, że funkcja Email działa na Twoim serwerze!

en: Session key expired.
pl: Klucz sesji wygasł.

en: Set as Featured
pl: Ustaw jako polecane

en: Set as recurring payment
pl: Ustaw jako płatności cykliczne

en: Set height of the space. You can add white space between elements to separate them beautifully.
pl: Ustaw wysokość pomieszczenia. Możesz dodać biały odstęp między elementami, aby je pięknie rozdzielić.

en: Seychelles
pl: Seszele

en: Share Property
pl: Udostępnij nieruchomość

en: Shopping
pl: Zakupy

en: Short Description
pl: krótki opis

en: Short Price
pl: Skrót cen

en: Show
pl: Pokazać

en: Show
pl: Pokazać

en: Show Advanced Search ?.
pl: Pokaż wyszukiwanie zaawansowane?.

en: Show Agent Contact Form ?
pl: Pokaż formularz kontaktowy agenta?

en: Show Calender for Year Built Field ?
pl: Pokaż kalendarz roku zbudowania?

en: Show Child
pl: Pokaż Child

en: Show Child:
pl: Pokaż Child:

en: Show Count
pl: Pokaż liczbę

en: Show Details
pl: Pokaż szczegóły

en: Show Friend's faces
pl: Pokaż twarze przyjaciół

en: Show Graph
pl: Pokaż wykres

en: Show Page Posts
pl: Pokaż posty na stronie

en: Show Search
pl: Pokaż wyszukiwanie

en: Show Slider for Price?
pl: Pokaż slider w cenie?

en: Show Specific Sidebar?
pl: Pokaż określony pasek boczny?

en: Show dropdowns for Property Location ( City, Neighborhood, County/state, country ) ?
pl: Pokaż listę rozwijaną dla lokalizacji nieruchomości (miasto, okolice, hrabstwo / stan, kraj)?

en: Show dropdowns for Property Location ?
pl: Pokaż listę rozwijaną dla lokalizacji nieruchomości?

en: Show featured properties
pl: Pokaż polecane właściwości

en: Show for This Page
pl: Pokaż dla tej strony

en: Show latest posts by category
pl: Pokaż ostatnie posty według kategorii

en: Show photos from Flickr.
pl: Pokaż zdjęcia z serwisu Flickr.

en: Show properties
pl: Pokaż nieruchomości

en: Show properties Recently viewed properties
pl: Pokaż  Ostatnio przeglądane nieruchomości

en: Show properties by IDs
pl: Pokaż nieruchomości według ID

en: Show property type, status, features, cities, states
pl: Pokaż rodzaj nieruchomości, status, cechy, miasta, stany

en: Show single property by id
pl: Pokaż pojedynczą nieruchomość według id

en: Show/Hide Data
pl: Pokaż / ukryj dane

en: Show/Hide Fields
pl: Pokaż / ukryj pola

en: Show/Hide Half map advanced search fields
pl: Pokaż / ukryj połowe mapy aby pokazać zaawansowane pola wyszukiwania

en: Show/Hide advanced search fields
pl: Pokaż / ukryj zaawansowane pola wyszukiwania

en: Sign In / Register
pl: Zaloguj się / zarejestruj

en: Similar Properties
pl: Podobne nieruchomości

en: Similar Type
pl: Podobny rodzaj

en: Similar View
pl: Podobny widok

en: Singapore
pl: Singapur

en: Single Property
pl: Pojedyncza nieruchomości

en: Sint Maarten (Dutch part)
pl: Sint Maarten (holenderska część)

en: Site Key
pl: Site key

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size Postfix
pl: Rozmiar Postfix

en: Size Prefix
pl: skrót rozmiaru

en: Size:
pl: Powierzchnia:

en: Slider - Overlay Text
pl: Slider- tekst nakładany

en: Slides To Scroll:
pl: Slajdy do przewijania:

en: Slides To Show:
pl: Pokaz slajdów:

en: Slogan
pl: Hasło reklamowe

en: Slovakia
pl: Słowacja

en: Slovakia (Slovak Republic)
pl: Słowacja (Republika Słowacka)

en: Slovenia
pl: Słowenia

en: Social Info
pl: pesel

en: Social Media
pl: Media społecznościowe

en: Solomon Islands
pl: Wyspy Salomona

en: Somalia
pl: Somali

en: Somalia, Somali Republic
pl: Somalia, Republika Somalijska

en: Some errors occurred! Please try again.
pl: Wystąpiły błędy! Proszę spróbuj ponownie.

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
pl: Ktoś zamówił nowy przelew bankowy

en: Something went wrong with the plugin API.
pl: Coś poszło nietak z pluginem API.

en: Sorry No Result Found
pl: Niestety nie znaleziono wyników

en: Sorry No Results Found
pl: Niestety nie znaleziono żadnych wyników

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl: Przepraszamy, ale nic nie pasowało do wyszukiwanych haseł. Spróbuj ponownie, używając różnych słów kluczowych.

en: Sort by:
pl: Sortuj według:

en: Source
pl: Źródło

en: South Africa
pl: Afryka Południowa

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
pl: Georgia Południowa i Sandwich Południowy

en: Spain
pl: Hiszpania

en: Specific Pages
pl: Określone strony

en: Splash Page
pl: Strona powitalna

en: Splash Page Layout
pl: Layout Splash Page

en: Splash Page Subtitle
pl: Podtytuł Splash Page

en: Splash Page Title
pl: Tytuł Splash Page

en: Splash/Banner Search dropdown
pl: Rozwijane menu wyszukiwania i baneru

en: Square Feet Text
pl: Tekst na metry kwadratowe

en: Square Meters
pl: Metry kwadratowe

en: Square Meters Text
pl: Tekst na metry

en: Square feet
pl: kwadratowe stopy

en: Standard Logo Height
pl: Standardowa wysokość logo

en: Standard Logo Width
pl: Standardowa szerokość logo

en: Start date
pl: Data rozpoczęcia

en: State
pl: Stan

en: State required
pl: Wymagane państwo

en: State/County
pl: Gmina / Powiat

en: State/county:
pl: Stan / województwo:

en: States
pl: Stany

en: Stats
pl: Statystyki

en: Stats Graph
pl: Wykres statystyk

en: Step
pl: Krok

en: Sticky Advanced Search
pl: Przyklejone wyszukiwanie zaawansowane

en: Sticky Menu
pl: Stały menu

en: Sticky Mobile
pl: Stały telefon komórkowy

en: Sticky Sidebar
pl: Przyklejony pasek boczny

en: Street View
pl: widok ulicy

en: Street address (64 characters max)
pl: Adres ulicy (maks. 64 znaki)

en: Street address required
pl: Wymagany jest adres ulicy

en: Stripe
pl: Naszywka

en: Stripe Publishable Key
pl: Key do opublikowania Stripe

en: Style
pl: Styl

en: Style One
pl: Styl jeden

en: Style Two
pl: Styl drugi

en: Style for Google Map
pl: Styl dla Google Map

en: Styling
pl: Stylizacja

en: Sub Listings
pl: Sub-listings

en: Sub Menu Dropdown
pl: Podmenu menu podrzędnego

en: Sub listings
pl: Sub aukcje

en: Subject for Admin - Expired Listing
pl: Subject for Admin - oferta wygasła

en: Subject for Admin - Featured Submission
pl: Temat dla administratora - polecane submission

en: Subject for Admin - New wire Transfer
pl: Temat dla administratora - Nowy przelew przelewowy

en: Subject for Admin - Submission
pl: Temat dla administratora - submission

en: Subject for Approved Listing
pl: Przedmiot do zatwierdzonej oferty

en: Subject for Featured Submission
pl: Subject for featured submission

en: Subject for Free Listing Expired
pl: Przedmiot wygasł

en: Subject for Matching Submissions
pl: Temat dla pasujących submissions

en: Subject for Membership Cancelled
pl: Temat anulowany członkostwa

en: Subject for New User Admin Notification
pl: Temat powiadomienia o nowym użytkowniku

en: Subject for New User Notification
pl: Przedmiot zgłoszenia nowego użytkownika

en: Subject for New wire Transfer
pl: Temat nowego przelewu

en: Subject for Paid Submission
pl: Przedmiot płatnego zgłoszenia

en: Subject for Purchase Activated
pl: Przedmiot Aktywowany

en: Subject for Recurring Payment
pl: Przedmiot płatności cyklicznych

en: Subject for Submission
pl: Przedmiot submission

en: Submission & Featured Payment
pl: Składanie i polecana płatność

en: Submission Fee:
pl: Opłata za złożenie:

en: Submission Payment
pl: Opłata za złożenie wniosku

en: Submit
pl: Zatwierdź

en: Submit Form Fields
pl: Prześlij pola formularza

en: Submit Property
pl: Prześlij właściwość

en: Submit Review
pl: Dodaj recenzję

en: Submited Listings Should be Approved by Admin?
pl: Zgłoszone aukcje powinny być zatwierdzone przez administratora?

en: Submitting, Please wait...
pl: Przesyłam, proszę czekać ...

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Successfull
pl: Pomyślnie

en: Suggested size 2000px x 700px
pl: Sugerowany rozmiar 2000px x 700px

en: Support
pl: Wsparcie

en: Suriname
pl: Surinam

en: Svalbard & Jan Mayen Islands
pl: Wyspy Svalbard i Jan Mayen

en: Svalbard and Jan Mayen
pl: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
pl: Suazi

en: Sweden
pl: Szwecja

en: Switzerland
pl: Szwajcaria

en: Switzerland, Swiss Confederation
pl: Szwajcaria, Konfederacja Szwajcarska

en: Syrian Arab Republic
pl: Republika Syryjsko-Arabska

en: TGMPA v%s
pl: TGMPA v% s

en: Tablet & Mobile logo (Width/Height) Option
pl: Logo tabletu i telefonu komórkowego (szerokość / wysokość) Opcja

en: Tabs Vertical
pl: Tabs w pionie

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Taiwan
pl: Tajwan

en: Taiwan, Province of China
pl: Tajwan, prowincja Chin

en: Tajikistan
pl: Tadżykistan

en: Tax
pl: Podatek

en: Tax Number
pl: Numer identyfikacji podatkowej

en: Tax Number:
pl: Numer identyfikacji podatkowej:

en: Taxes
pl: Podatki

en: Taxonomies Layout
pl: Układ taksonomii

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Taxonomy:
pl: Taksonomia:

en: Team
pl: Zespół

en: Terms & Conditions
pl: Zasady i Warunki

en: Terrain
pl: Teren

en: Terrible
pl: Straszny

en: Testimonial Details
pl: Szczegóły referencji

en: Testimonial Text
pl: Tekst rekomendacji

en: Testimonials
pl: Referencje

en: Testimonials Type:
pl: Typy referencji:

en: Text
pl: Tekst

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Text:
pl: Tekst:

en: Thailand
pl: Tajlandia

en: Thank You Page
pl: Dziękuję Ci

en: Thank You text
pl: Dziękuję Ci tekst

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
pl: Dziękuję Ci. Sprawdź pocztę e-mail, aby uzyskać instrukcje dotyczące płatności.

en: The Email you entered is not valid. Please try again.
pl: Podany adres e-mail jest nieprawidłowy. Proszę spróbuj ponownie.

en: The email field is empty.
pl: Pole e-mail jest puste.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
pl: Poniższy plugin musi zostać zaktualizowana do najnowszej wersji, aby zapewnić maksymalną zgodność z tym theme:% 1 $ s.

en: The following plugin was activated successfully:
pl: Następujący plugin został aktywowany pomyślnie:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s.
pl: Następujący zalecany plugin jest obecnie nieaktywny:% 1 $ s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s.
pl: Następujący wymagany plugin jest obecnie nieaktywny:% 1 $ s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl: Trwa proces instalacji i aktywacji. Ten proces może trochę potrwać na niektórych hostach, więc prosimy o cierpliwość.

en: The installation of %1$s failed.
pl: Instalacja% 1 $ s nie powiodła się.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl: Rozpoczyna się proces instalacji. Ten proces może trochę potrwać na niektórych hostach, więc prosimy o cierpliwość.

en: The message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: The recommended image size in 2000 x 1000.
pl: Zalecany rozmiar obrazu w 2000 x 1000.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
pl: Remote plugin składa się z więcej niż jednego pliku, ale pliki nie są spakowane w folderze.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
pl: Pakiet remote plugin nie zawiera folderu z żądanym slug i zmiana nazwy nie zadziałała.

en: The rent prices will be displayed based on selected status.
pl: Ceny czynszu będą wyświetlane w zależności od wybranego statusu.

en: The request is invalid or malformed.
pl: Żądanie jest nieprawidłowe lub źle sformułowane.

en: The response parameter is invalid or malformed.
pl: Parametr odpowiedzi jest nieprawidłowy lub źle sformułowany.

en: The response parameter is missing.
pl: Brak parametru odpowiedzi.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
pl: Tajny parametr jest nieprawidłowy lub źle sformułowany.

en: The secret parameter is missing.
pl: Brak tajnego parametru.

en: Theme Options
pl: Opcje theme

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
pl: Istnieje co najmniej jedny wymagany lub zalecany plugin do zainstalowania, aktualizacji lub aktywacji.

en: There is an update available for: %1$s.
pl: Dostępna jest aktualizacja dla:% 1 $ s.

en: This Email is already used by another user. Please try a different one.
pl: Ten adres e-mail jest już używany przez innego użytkownika. Proszę spróbować innego.

en: This applies for the calendar field type available for properties.
pl: Dotyczy to  dostępnych  nieruchomości.

en: This email address is already registered
pl: Ten adres email jest już zarejestrowany

en: This email address is already registered.
pl: Ten adres email jest już zarejestrowany.

en: This email address will receive a copy of message sent to agent from property detail page.
pl: Ten adres e-mail otrzyma kopię wiadomości wysłanej do agenta ze strony szczegółów nieruchomości.

en: This is not a valid request
pl: To nie jest poprawna prośba

en: This must be a URL.
pl: Musi to być URL.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
pl: Ten plugin musi zostać zaktualizowany, aby był zgodny z Twoim theme.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s.
pl: Ten theme zaleca następującego plugin:% 1 $ s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s.
pl: Ten theme wymaga następującego plugin:% 1 $ s.

en: This username is already registered.
pl: Ta nazwa użytkownika jest już zarejestrowana.

en: Thousands Separator
pl: Separator tysięcy

en: Thread success fully created!
pl: W pełni stworzony wątek!

en: Three
pl: Trzy

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Thumbnail height
pl: Wysokość miniatury

en: Thumbnail width
pl: Szerokość miniatury

en: Thumbnails
pl: Miniatury

en: Time
pl: Czas

en: Time :
pl: Czas:

en: Time Period
pl: Okres czasu

en: Time field is empty!
pl: Pole czasu jest puste!

en: Title
pl: Tytuł

en: Title / Position
pl: Pozycja tytułu

en: Title Color Scheme
pl: Schemat kolorów tytułów

en: Title/Position
pl: Tytuł / Pozycja

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To Activate <span class="count">(%s)</span>
pl: Aby aktywować <span class = "count"> (% s) </ span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span>
pl: Aby zainstalować <span class = "count"> (% s) </ span>

en: To be paid
pl: Do zapłacenia

en: To:
pl: Do:

en: Top Bar
pl: Górny pasek

en: Top Bar Left Area
pl: Górny pasek obszaru lewego

en: Top Bar Right Area
pl: Górny pasek z prawej strony

en: Top Menu
pl: Główne menu

en: Total
pl: Całkowity

en: Total Amount
pl: Suma ogółem

en: Total Fee:
pl: Całkowita opłata:

en: Total Invoices:
pl: Razem faktury:

en: Total Price:
pl: Cena całkowita:

en: Transparent Links color
pl: Transparet Links color

en: Transportation
pl: Transport

en: Trinidad and Tobago
pl: Trynidad i Tobago

en: Tunisia
pl: Tunezja

en: Turkey
pl: Turcja

en: Turkmenistan
pl: Turkmenia

en: Turks and Caicos Islands
pl: Wyspy Turks i Caicos

en: Twitter Profile Link
pl: Link do profilu na Twitterze

en: Twitter URL
pl: Adres URL Twittera

en: Two
pl: Dwa

en: Type
pl: Rodzaj

en: Type your message here...
pl: Tutaj wpisz swoją wiadomosć...

en: Types
pl: Rodzaje

en: Typography
pl: Typografia

en: Ukraine
pl: Ukraina

en: Under Banners ( Sliders, Map, Video etc )
pl: Pod banerami (suwaki, mapa, wideo itp.)

en: Under Navigation
pl: Pod nawigacją

en: Under banner ( Slider, Map etc )
pl: Pod banerem (slider, mapa itp.)

en: United Arab Emirates
pl: Zjednoczone Emiraty Arabskie

en: United Kingdom
pl: Zjednoczone Królestwo

en: United States
pl: Stany Zjednoczone

en: United States Minor Outlying Islands
pl: Stany Zjednoczone Dalekie Wyspy Mniejsze

en: United States Virgin Islands
pl: Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych

en: Unlimited
pl: Nieograniczony

en: Unlimited Images
pl: Nieograniczone obrazy

en: Unlimited Listings
pl: Nieograniczone aukcje

en: Unlimited listings
pl: Nielimitowane aukcje

en: Unlimited listings ?
pl: Nielimitowane aukcje?

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update %2$s
pl: Zaktualizuj% 2 $ s

en: Update Agent
pl: Agent aktualizacji

en: Update Available <span class="count">(%s)</span>
pl: Aktualizacja Dostępna <span class = "count"> (% s) </ span>

en: Update Password
pl: Aktualizować hasło

en: Update PayPal, Stripe and 2Checkout settings according to API type selection
pl: Zaktualizuj ustawienia PayPal, Stripe i 2Checkout zgodnie z wyborem typu API

en: Update Profile
pl: Zaktualizować profil

en: Update Profile Picture
pl: Zaktualizuj zdjęcie profilowe

en: Update Property
pl: Zaktualizuj właściwość

en: Update Required
pl: Wymagana aktualizacja

en: Update Review
pl: Zaktualizuj recenzję

en: Update recommended
pl: Aktualizacja zalecana

en: Updated Date
pl: Zaktualizowana data

en: Updated on
pl: Zaktualizowano na

en: Updating Currency, Please wait...
pl: Aktualizowanie waluty, proszę czekać ...

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl: Aktualizacja plugin% 1 $ s (% 2 $ d /% 3 $ d)

en: Updating Plugin: %s
pl: Aktualizacja Plugin:% s

en: Updating, Please wait...
pl: Aktualizuję, proszę czekać ...

en: Upgrade Package
pl: Pakiet aktualizacji

en: Upgrade message from the plugin author:
pl: Zaktualizuj wiadomość od autora plugin:

en: Upgrade to Featured
pl: Uaktualnij do opcji Polecane

en: Upgrade to Featured Listing
pl: Uaktualnij do listy polecanych

en: Upgrade to featured listing on
pl: Uaktualnij do polecanego wpisu na

en: Upload Gallery Images:
pl: Prześlij zdjęcia z galerii:

en: Upload an image below if you selected yes.
pl: Prześlij obraz poniżej, jeśli wybrałeś Tak.

en: Upload an image that will be used as cover for the video. Image size have to be at least 810px x 430px.
pl: Prześlij obraz, który będzie używany jako okładka do filmu. Rozmiar obrazu musi wynosić co najmniej 810 pikseli x 430 pikseli.

en: Upload company logo for invoices.
pl: Prześlij logo firmy dla faktur.

en: Upload icon for Rooms.
pl: Prześlij ikonę pokoi.

en: Upload icon for bathrooms.
pl: Prześlij ikonę do łazienek.

en: Upload icon for bedrooms.
pl: Prześlij ikonę sypialni.

en: Upload icon for garage size.
pl: Prześlij ikonę powierzchni garażu.

en: Upload icon for garage.
pl: Prześlij ikonę garażu.

en: Upload icon for property ID.
pl: Prześlij ikonę dla ID nieruchomości.

en: Upload icon for property land size.
pl: Prześlij ikonę powierzchni terenu nieruchomości.

en: Upload icon for property size.
pl: Prześlij ikonę wielkości nieruchomości.

en: Upload icon for year built.
pl: Prześlij ikonę na rok budowy.

en: Upload image
pl: Załaduj obrazek

en: Upload logo for lightbox.
pl: Prześlij logo lightbox.

en: Upload map cluster icon.
pl: Prześlij ikonę map cluster

en: Upload video image
pl: Prześlij obraz wideo

en: Upload your custom iPad icon (72px by 72px).
pl: Załaduj swoją dopasowaną ikonę iPada (72px na 72 px).

en: Upload your custom iPad retina icon (144px by 144px).
pl: Załaduj swoją dopasowaną ikonę siatkówki na iPada (144px na 144 px).

en: Upload your custom iPhone icon (57px by 57px).
pl: Załaduj swoją dopasowaną ikonę iPhone'a (57 px na 57 px).

en: Upload your custom iPhone retina icon (114px by 114px).
pl: Załaduj swoją dopasowaną ikonę siatkówki na iPhone'a (114px na 114 px).

en: Upload your custom logo for email header.
pl: Prześlij swoje niestandardowe logo do nagłówka wiadomości e-mail.

en: Upload your custom logo for mobile splash page.
pl: załaduj swój dostosowany logo dla splash page telefonu komórkowego.

en: Upload your custom logo for splash page and transparent header.
pl: Prześlij niestandardowe logo dla splash page i transparent header.

en: Upload your custom site favicon.
pl: Załaduj swoje dopasowane site favicon.

en: Upload your custom site logo for mobiles.
pl: Prześlij swoje niestandardowe logo witryny dla telefonów komórkowych.

en: Upload your custom site logo for print property.
pl: Prześlij dostosowany logo witryny dla drukowania nieruchomości.

en: Upload your custom site logo.
pl: Prześlij swoje niestandardowe logo witryny.

en: Upload your retina logo (optional).
pl: Prześlij swoje logo retina (opcjonalnie).

en: Upload your retina logo for mobile splash page(optional).
pl: załaduj swoje logo Retina  dla splash page telefonu komórkowego(opcjonalnie).

en: Upload your retina logo for mobiles (optional).
pl: Prześlij swoje logo Retina na telefony komórkowe (opcjonalnie).

en: Upload your retina logo for splash page and transparent header (optional).
pl: Prześlij swoje logo Retina dla splash page i transparent header (opcjonalnie).

en: Uruguay
pl: Urugwaj

en: Uruguay, Eastern Republic of
pl: Urugwaj, Wschodnia Republika

en: Use %matching_submissions as matching submissions list
pl: Użyj% matching_submissions jako pasującą listę zgłoszeń

en: Use Save Search Feature.
pl: Użyj funkcji Zapisz wyszukiwanie.

en: Use Small Header
pl: Użyj małego nagłówka

en: Use google maps with ssl
pl: Użyj mapy google z ssl

en: Use https://snazzymaps.com/ to create styles
pl: Użyj https://snazzymaps.com/, aby utworzyć style

en: Use minify version of js files
pl: Użyj minial wersji plików js

en: Use pin cluster on google map
pl: Użyj pin cluster na mapie google

en: User Account Menu
pl: Menu konta użytkownika

en: User Agent ID
pl: ID agenta użytkownika

en: User ID ( Buyer ):
pl: ID użytkownika (kupujący):

en: User Role:
pl: Rola użytkownika:

en: User Roles
pl: role użytkowników

en: User dropdown menu after logged In
pl: Menu rozwijane po zalogowaniu się

en: User dropdown sub menu after logged In
pl: Sub menu rozwijane  po zalogowaniu się

en: User registration is disabled in this demo.
pl: Rejestracja użytkownika jest wyłączona w tym pokazie.

en: Username
pl: Nazwa Użytkownika

en: Username ( Buyer Name ):
pl: Nazwa użytkownika (nazwa nabywcy):

en: Username *
pl: Nazwa Użytkownika *

en: Username or Email
pl: Nazwa użytkownika lub email

en: Username:
pl: Nazwa Użytkownika:

en: Users can type the password on registration form
pl: Użytkownicy mogą wpisać hasło w formularzu rejestracyjnym

en: Valid email address required
pl: Wymagany jest poprawny adres e-mail

en: Valid file formats
pl: Prawidłowe formaty plików

en: Value
pl: Wartość

en: Venezuela
pl: Wenezuela

en: Venezuela, Bolivarian Republic of
pl: Wenezuela, Boliwariańska Republika

en: Version
pl: Wersja

en: Version 1
pl: Wersja 1

en: Version 2
pl: Wersja 2

en: Version 3
pl: Wersja 3

en: Version 4
pl: Wersja 4

en: Very Good
pl: Bardzo dobry

en: Video
pl: Wideo

en: Video Format
pl: Format wideo

en: Video Image
pl: Obraz wideo

en: Video Overlay
pl: Nakładka wideo

en: Video URL
pl: URL wideo

en: Video Url
pl: URL wideo

en: Viet Nam
pl: Wietnam

en: Vietnam
pl: Wietnam

en: View
pl: Widok

en: View All Results
pl: Wyświetl wszystkie wyniki

en: View Details
pl: Pokaż szczegóły

en: View Listing
pl: Wyświetl listę

en: View My Properties
pl: Wyświetl moje nieruchomości

en: View Photos
pl: Zobacz zdjęcia

en: View Profile
pl: Zobacz profil

en: View Public Profile
pl: Wyświetl profil publiczny

en: View listings
pl: Wyświetl oferty

en: View my listing
pl: Wyświetl mój wpis

en: View my listings
pl: Wyświetl moje aukcje

en: Views
pl: Widoki

en: Virgin Islands, British
pl: Wyspy Dziewicze, Brytyjskie

en: Virgin Islands, U.S.
pl: Wyspy Dziewicze, USA

en: Virtual Tour
pl: Wirtualny Tour

en: Visitors expect smaller values for rent prices, So please provide the list of minimum and maximum rent prices below
pl: Użytkownicy oczekują niższych wartości dla cen wynajmu, więc proszę podać poniżej listę minimalnych i maksymalnych stawek czynszu

en: WEBM File
pl: Plik WEBM

en: Waiting for approval.
pl: Czeka na zatwierdzenie.

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API.
pl: Informacje o Walkscore nie są wyświetlane, jeśli nie dodasz API.

en: Wallis and Futuna
pl: Wallis i Futuna

en: Want to set single listing expire days?
pl: Chcesz ustawić datę wygaśnięcia pojedynczej oferty?

en: We didn't find any results
pl: Nie znaleźliśmy żadnych wyników

en: We didn’t find any results
pl: Nie znaleźliśmy żadnych wyników

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price.
    Instructions:  %payment_details.
pl: Otrzymaliśmy Twoją prośbę o płatność przelewem w% website_url!
    Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby rozpocząć przesyłanie nieruchomości tak szybko, jak to możliwe.
    Numer faktury to:% invoice_no, Kwota:% total_price.
    Instrukcje:% payment_details.

en: We strongly encourage you to get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from <a target="_blank" href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key">here</a>.
pl: Gorąco zachęcamy do uzyskania  APIs Console key i opublikowania kodu w Theme Options. Możesz go pobrać z <a target="_blank" href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key"> tutaj </a>.

en: Website
pl: Stronie internetowej

en: Website URL
pl: Adres URL witryny

en: Website Url
pl: Adres URL witryny

en: Week
pl: Tydzień

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Weekly Payment
pl: Cotygodniowa płatność

en: Welcome Title
pl: Witamy tytuł

en: Western Sahara
pl: Sahara Zachodnia

en: What information do you want to display in agent data container?
pl: Jakie informacje chcesz wyświetlić w data container agenta?

en: What keyword field should search from ?
pl: Z jakiego pola słów kluczowych należy wyszukiwać?

en: What would you like to show on top bar left area.
pl: Co chciałbyś pokazać na górnym pasku po lewej stronie.

en: What would you like to show on top bar right area.
pl: Co chcesz pokazać w prawym górnym rogu paska.

en: What you want to show Splash/Banner Search type 1 first field dropdown data ?
pl: Co chcesz pokazać dane z pierwszego pola w polu wyszukiwania typu Splash / Banner?

en: What's Nearby?
pl: Co jest w pobliżu?

en: What's my Flickr ID?
pl: Jaki jest mój identyfikator Flickr?

en: When add/edit property feature set font awesome icon class
pl: Gdy dodajesz / edytujesz cechy nieruchomości, ustaw font awesome icon class

en: Where to Show the currency?
pl: Gdzie wyświetlić walutę?

en: Which city has this area?
pl: Które miasto ma ten obszar?

en: Which country has this state?
pl: Który kraj ma ten stan?

en: Which state has this city?
pl: Który stan ma to miasto?

en: Widgets in this area will be show in footer column four
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane w kolumnie czwartej footer

en: Widgets in this area will be show in footer column one
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane w footer pierwszej kolumnie

en: Widgets in this area will be show in footer column three
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane w kolumnie trzeciej footer

en: Widgets in this area will be show in footer column two
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane w kolumnie drugiej footer

en: Widgets in this area will be shown in agencies template and agency detail page.
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane na szablonie agencji i na stronie szczegółów agencji.

en: Widgets in this area will be shown in agents template and angent detail page.
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane w szablonie agentów i stronie szczegółów ang.

en: Widgets in this area will be shown in create listing sidebar.
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane na pasku bocznym listy tworzenia.

en: Widgets in this area will be shown in idx template sidebar.
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane na pasku bocznym szablonu idx.

en: Widgets in this area will be shown in page sidebar.
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane na pasku bocznym strony.

en: Widgets in this area will be shown in property listings sidebar.
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane na pasku bocznym ofert nieruchomości.

en: Widgets in this area will be shown in search result page.
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane na stronie wyników wyszukiwania.

en: Widgets in this area will be shown in single property sidebar.
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane na pasku bocznym pojedynczego obiektu.

en: Widgets in this area will be shown in the blog sidebar.
pl: Widżety w tym obszarze będą wyświetlane na pasku bocznym blogu.

en: Width:
pl: Szerokość:

en: Will effect on all searches
pl: Wpisze się we wszystkie wyszukiwania

en: Will only work with header 4, you can choose header 4 from theme options
pl: Działa tylko z nagłówkiem 4, możesz wybrać nagłówek 4 z opcji motywu

en: Wire Payment Received - Activate the purchase
pl: Płatność otrzymana - aktywuj zakup

en: Wire instructions for direct payment
pl: Instrukcje przewodowe dotyczące płatności bezpośrednich

en: Write a Review
pl: Napisać recenzję

en: Write a testimonial into the textarea.
pl: Napisz referencje do textarea.

en: Write private note for this property, it will not display for public
pl: Napisz prywatną notatkę dla tej nieruchomości, nie będzie ona wyświetlana publicznie

en: Write private note for this property, it will not display for public.
pl: Napisz prywatną notatkę dla tej nieruchomości, nie będzie ona wyświetlana publicznie.

en: Year
pl: Rok

en: Year Built
pl: Rok budowy

en: Year Built:
pl: Rok budowy:

en: Yelp Distance Unit.
pl: Odległość Yelp.

en: Yelp Nearby Places
pl: Yelp Miejsca w pobliżu

en: Yelp info doesn't show if you don't add the Client ID.
pl: Informacje o Yelp nie wyświetlają się, jeśli nie dodasz ID klienta.

en: Yelp info doesn't show if you don't add the Client Secret Key.
pl: Informacje o Yelp nie wyświetlają się, jeśli nie dodasz Client Secret Key.

en: Yelp result limit
pl: Maksymalny wynik Yelp

en: Yemen
pl: Jemen

en: Yes
pl: tak

en: Yes
pl: tak

en: You are not logged in or This property does not belong to logged in user.
pl: Nie jesteś zalogowany lub Ta właściwość nie należy do zalogowanego użytkownika.

en: You can attach PDF files, Map images OR other documents to provide further details related to property.
pl: Możesz załączyć pliki PDF, obrazy mapy lub inne dokumenty, aby podać dalsze szczegóły dotyczące nieruchomości.

en: You can contact %s via email %s
pl: Możesz skontaktować się z% s przez e-mail% s

en: You can find overlay images in images -> overlay directory
pl: Możesz znaleźć nakładki obrazów w obrazach -> katalogu nakładki

en: You can make a post featured by clicking featured properties checkbox while add/edit post
pl: Możesz opublikować wpis, klikając pole wyboru ukazanych nieruchomości podczas dodawania / edytowania wpisu

en: You can select multiple pages
pl: Możesz wybrać wiele stron

en: You can use %listing_title as listing title, %listing_url as listing link
pl: Możesz użyć% listing_title jako tytułu listy,% listing_url jako linku do wykazu

en: You don't have any favorite properties yet!
pl: Nie masz jeszcze żadnych ulubionych obiektów!

en: You don't have any package! You need to buy your package.
pl: Nie masz żadnej paczki! Musisz kupić paczkę.

en: You don't have any properties yet!
pl: Nie masz jeszcze żadnych nieruchomości!

en: You don't have any saved search
pl: Nie masz zapisanego wyszukiwania

en: You have a new message on
pl: Masz nową wiadomość na

en: You have already used your free package, please choose different package.
pl: Użyłeś już darmowego pakietu, wybierz inny pakiet.

en: You have new message!
pl: Masz nową wiadomość!

en: You have received a message from:
pl: Otrzymałeś wiadomość od:

en: You have received a message from:
pl: Otrzymałeś wiadomość od:

en: You have received new message from:
pl: Otrzymałeś nową wiadomość od:

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
pl: Użyłeś wszystkich "wyróżnionych" ofert w swoim pakiecie.

en: You ordered a new Wire Transfer
pl: Zamówiłeś nowy przelew bankowy

en: YouTube, Vimeo, SWF File and MOV File are supported
pl: YouTube, Vimeo, plik SWF i plik MOV są obsługiwane

en: Your Current Package
pl: Twój aktualny pakiet

en: Your Email
pl: Twój email

en: Your Name
pl: Twoje imię

en: Your Supported Currencies.
pl: Obsługiwane waluty.

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz czeka na moderację.

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
pl: Twój aktualny pakiet nie pozwala na publikowanie kolejnych właściwości! Musisz uaktualnić swoje członkostwo.

en: Your information
pl: Twoja informacja

en: Your listing approved
pl: Twoja oferta została zatwierdzona

en: Your listing expired
pl: Twoja oferta wygasła

en: Your message empty!
pl: Twoja wiadomość jest pusta!

en: Your message is empty!
pl: Twoja wiadomość jest pusta!

en: Your new listing on %website_url
pl: Twój nowy wpis w witrynie% page_url

en: Your purchase was activated
pl: Twój zakup został aktywowany

en: Your review
pl: Twoja opinia

en: Your username and password on %website_url
pl: Twoja nazwa użytkownika i hasło na% website_url

en: Youtube
pl: youtube

en: Youtube Url
pl: URL do Youtube

en: Zip/Post Code
pl: Kod pocztowy

en: Zip/Postal Code:
pl: Kod pocztowy:

en: Zipcode required
pl: Wymagany jest kod pocztowy

en: [%s] Account Downgraded
pl: [% s] Konto downgraded

en: and
pl: i

en: at
pl: w

en: bath
pl: Łazienka

en: baths
pl: Łazienki

en: bed
pl: łóżko

en: beds
pl: łóżka

en: by
pl: przez

en: day
pl: dzień

en: days
pl: dni

en: from
pl: od

en: houzez login widget
pl: widżet logowania houzez

en: ie: english, spanish, french
pl: tj .: angielski, hiszpański, francuski

en: if donnot add address then map will not show on property detail page.
pl: jeśli nie dodasz adresu, mapa nie pojawi się na stronie szczegółów nieruchomości.

en: in
pl: w

en: kosovo
pl: Kosowo

en: login with facebook
pl: Zaloguj się przez facebook

en: login with google
pl: zaloguj się za pomocą Google

en: login with yahoo
pl: zaloguj się z Yahoo

en: mobile:
pl: telefon komórkowy:

en: month
pl: miesiąc

en: months
pl: miesięcy

en: more details here
pl: więcej szczegółów tutaj

en: office:
pl: biuro:

en: out of
pl: poza

en: reCAPTCHA Failed:
pl: reCAPTCHA nie powiodło się:

en: reviews
pl: Opinie

en: share
pl: dzielić

en: success
pl: powodzenie

en: to
pl: do

en: unknown
pl: nieznany

en: unlimited listings
pl: nieograniczona liczba ofert

en: week
pl: tydzień

en: weekly
pl: co tydzień

en: weeks
pl: tygodnie

en: year
pl: rok

en: you can use %invoice_no as invoice number, %listing_title as listing title and %listing_id as listing id
pl: możesz użyć% invoice_no jako numer faktury,% listing_title jako tytuł aukcji i% identyfikator_licencji jako identyfikatora aukcji

en: you can use %invoice_no as invoice number, %total_price as total price and %payment_details as payment details
pl: możesz użyć% invoice_no jako numeru faktury,% total_price jako całkowitej ceny i% payment_details jako szczegółów płatności

en: you can use %listing_title as listing title and %listing_id as listing id
pl: możesz użyć% listing_title jako tytułu oferty i% listing_id jako id oferty

en: you don't have the right to delete this
pl: nie masz prawa tego usunąć

en: yy-mm-dd
pl: rok-miesiąc-dzień

en: zipCode
pl: kod pocztowy
