Houzez Theme - en to nl translation catalogue (2232 entries)

en:  - All -
nl:  - Alle -

en:  - For exmaple https://vimeo.com/120596335
nl:  - Voor exmaple https://vimeo.com/120596335

en:  - Paste page URL from SoundCloud
nl:  - Plak de URL van de pagina van SoundCloud

en:  Featured Payment
nl:  Uitgelichte betaling

en:  The type field is empty.
nl:  Het typeveld is leeg.

en:  The username field is empty.
nl:  Het veld gebruikersnaam is leeg.

en:  package on
nl:  pakket op

en: %1$s at %2$s
nl: % 1 $ s bij% 2 $ s

en: %1$s installed and activated successfully.
nl: % 1 $ s is geïnstalleerd en geactiveerd.

en: %1$s installed successfully.
nl: % 1 $ s is geïnstalleerd.

en: %1$s, %2$s
nl: % 1 $ s,% 2 $ s

en: %s
nl: % s

en: %s Email address is not configured!
nl: % s E-mailadres is niet geconfigureerd!

en: %s Select a %s Package
nl: % s Selecteer een% s pakket

en: %s Target Email address is not properly configured!
nl: % s Doel e-mailadres is niet correct geconfigureerd!

en: %s ago
nl: % s geleden

en: %submission_title as property title, %submission_url as property submission url
nl: % submission_title als propertytitel,% submission_url als property submission url

en: %user_login_register as username, %user_pass_register as user password, %user_email_register as new user email
nl: % user_login_register als gebruikersnaam,% user_pass_register als gebruikerswachtwoord,% user_email_register als nieuwe gebruikers-e-mail

en: &larr; Older Comments
nl: & Larr; Eerdere Opmerkingen

en: ( max 20 )
nl: (max 20)

en: *minimum 270px x 270px
nl: * minimaal 270 px x 270 px

en: 1 to 20
nl: 1 tot 20

en: 2Checkout(Beta)
nl: 2Checkout (Beta)

en: 3 or 4 digits usually found on the signature strip.
nl: 3 of 4 cijfers die meestal op de handtekeningstrook staan.

en: 360° Virtual Tour
nl: 360 ° virtuele rondleiding

en: <p>If you do not have keys already then visit <kbd>
                <a href = "https://www.google.com/recaptcha/admin">
                    https://www.google.com/recaptcha/admin</a></kbd> to generate them.
            Set the respective keys in <kbd>Site Key</kbd> and
            <kbd>Secret Key</kbd></p>
nl: <p> Als u nog geen sleutels heeft, gaat u naar <kbd>
                <a href = "https://www.google.com/recaptcha/admin">
                    https://www.google.com/recaptcha/admin </a> </ kbd> om ze te genereren.
            Stel de respectieve toetsen in <kbd> Site Key </ kbd> en
            <kbd> geheime sleutel </ kbd> </ p>

en: <span aria-hidden="true"><i class="fa fa-angle-left"></i></span>
nl: <span aria-hidden = "true"> <i class = "fa fa-angle-left"> </ i> </ span>

en: <span aria-hidden="true"><i class="fa fa-angle-right"></i></span>
nl: <span aria-hidden = "true"> <i class = "fa fa-angle-right"> </ i> </ span>

en: <span class="font24">Advanced Search Price range for price slider.</span>
nl: <span class = "font24"> Geavanceerd zoeken Prijsklasse voor prijsschuifregelaar. </ span>

en: <span class="font24">Advanced Search Widget Area Size range.</span>
nl: <span class = "font24"> Geavanceerd zoeken Widget Area Size range. </ span>

en: <span class="font24">Approved Listing</span>
nl: <span class = "font24"> Approved Listing </ span>

en: <span class="font24">Bedrooms & Bathrooms</span>
nl: <span class = "font24"> Slaapkamers en badkamers </ span>

en: <span class="font24">Direct pay / Wire Transfer</span>
nl: <span class = "font24"> Directe betaling / overboeking </ span>

en: <span class="font24">Expired Listing</span>
nl: <span class = "font24"> Verlopen Listing </ span>

en: <span class="font24">Expired Listings Resend For Approval.</span>
nl: <span class = "font24"> Verlopen aanbiedingen opnieuw ter goedkeuring verzenden </ span>

en: <span class="font24">Featured Submission Per Listing.</span>
nl: <span class = "font24"> Aanbevolen verzending per aanbieding </ span>

en: <span class="font24">Free Listing Expired</span>
nl: <span class = "font24"> Gratis aanbieding verlopen </ span>

en: <span class="font24">Matching Submission.</span>
nl: <span class = "font24"> Overeenkomende inzending. </ span>

en: <span class="font24">Membership Cancelled</span>
nl: <span class = "font24"> Lidmaatschap geannuleerd </ span>

en: <span class="font24">New Registered User</span>
nl: <span class = "font24"> Nieuwe geregistreerde gebruiker </ span>

en: <span class="font24">New Wire Transfer.</span>
nl: <span class = "font24"> Nieuwe overboeking. </ span>

en: <span class="font24">Package and Free Submission Listings.</span>
nl: <span class = "font24"> Pakketten en gratis aanbiedingsaanbiedingen. </ span>

en: <span class="font24">Paid Submission Per Listing.</span>
nl: <span class = "font24"> Betaalde verzending per aanbieding </ span>

en: <span class="font24">Purchase Activated Packages</span>
nl: <span class = "font24"> Koop geactiveerde pakketten </ span>

en: <span class="font24">Purchase Activated</span>
nl: <span class = "font24"> Purchase Activated </ span>

en: <span class="font24">Recurring Payment</span>
nl: <span class = "font24"> Doorlopende betaling </ span>

en: <span class="font24">Rent Prices.</span>
nl: <span class = "font24"> Prijzen huren. </ span>

en: <span class="font24">Social Link 1</span>
nl: <span class = "font24"> Social Link 1 </ span>

en: <span class="font24">Social Link 2</span>
nl: <span class = "font24"> Social Link 2 </ span>

en: <span class="font24">Social Link 3</span>
nl: <span class = "font24"> Social Link 3 </ span>

en: <span class="font24">Social Link 4</span>
nl: <span class = "font24"> Social Link 4 </ span>

en: <strong>Error!</strong> Please fill out the following required fields.
nl: <strong> Fout! </ strong> vul de volgende verplichte velden in.

en: <strong>Error!</strong> Upload at least one image.
nl: <strong> Fout! </ strong> upload minimaal één afbeelding.

en: <strong>HOUZEZ09:</strong> Only homepage revolution slider will be import, other sliders can be find in download zip file in "houzez09 slider" folder.
nl: <strong> HOUZEZ09: </ strong> Alleen de schuifregelaar voor startpagina-revolutie wordt geïmporteerd, andere schuifregelaars kunnen worden gevonden in het download-zipbestand in de map "houzez09 slider".

en: <strong>Normal Page:</strong> Create page using "Advanced Search Result" template.<br/><strong>Half Map:</strong> Create page using "Property Listings Half Map" template.
nl: <strong> Normale pagina: </ strong> maak een pagina met de sjabloon 'Advanced Search Result'. <br/> <strong> Halve kaart: </ strong> maak een pagina met de sjabloon 'Property Listings Half Map'.

en: A widget that displays a slider/thumbs with instagram images
nl: Een widget die een schuifregelaar / duimen toont met instagramafbeeldingen

en: A widget that shows latest tweets from twitter profile
nl: Een widget die de laatste tweets uit Twitter-profiel laat zien

en: AGENTS
nl: AGENTEN

en: ALL
nl: ALLE

en: About Agency
nl: Over Agentschap

en: About WP Currencies
nl: Over WP-valuta's

en: About me
nl: Over mij

en: About site widget
nl: Over sitewidget

en: Account Downgraded,
nl: Account gedowngraded,

en: Account Information
nl: Account Informatie

en: Account role
nl: Accountrol

en: Actions
nl: acties

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate %2$s
nl: Activeer% 2 $ s

en: Active
nl: Actief

en: Active Life
nl: Actief leven

en: Adapt to container width
nl: Aanpassen aan containerbreedte

en: Add More
nl: Voeg meer toe

en: Add New
nl: Voeg nieuw toe

en: Add New Agent
nl: Voeg nieuwe agent toe

en: Add New Property form.
nl: Nieuw formulier toevoegen.

en: Add Property Options
nl: Eigenschapopties toevoegen

en: Add SoundCloud Audio:
nl: Voeg SoundCloud Audio toe:

en: Add a responsive mortgage calculator widget
nl: Voeg een responsieve hypotheekcalculator-widget toe

en: Add image banner 300x300 or 300x250
nl: Afbeeldingbanner 300x300 of 300x250 toevoegen

en: Add new property
nl: Voeg nieuwe eigenschap toe

en: Add video page url:
nl: URL van video-pagina toevoegen:

en: Add/Edit Images
nl: Afbeeldingen toevoegen / bewerken

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Additional Details
nl: Overige gegevens

en: Additional Features
nl: Extra functies

en: Additional Info
nl: Extra informatie

en: Additional Information:
nl: Extra informatie:

en: Additional details
nl: Overige gegevens

en: Additional message is as follows.
nl: Extra bericht is als volgt.

en: Additional message is.
nl: Extra bericht is.

en: Address
nl: Adres

en: Address Icon
nl: Adres pictogram

en: Address(*only street name and building no)
nl: Adres (* alleen straatnaam en gebouwnr.)

en: Address:
nl: Adres:

en: Adds support for Facebook Like Box.
nl: Voegt ondersteuning toe voor Facebook Like Box.

en: Advanced
nl: gevorderd

en: Advanced Search
nl: geavanceerd zoeken

en: Advanced button color
nl: Geavanceerde knopkleur

en: Advanced search over headers map, video etc background color
nl: Geavanceerd zoeken over headers-kaart, video, enz. Achtergrondkleur

en: Advanced search over headers map, video etc text color
nl: Geavanceerd zoeken over de kaart van headers, video, enz. Tekstkleur

en: After
nl: Na

en: After Login Redirect Page
nl: Na de Login Redirect-pagina

en: After Price Label
nl: Na het prijsetiket

en: After Price Label (ex: monthly)
nl: After Price Label (ex: maandelijks)

en: Agencies Options
nl: Instellingen van agentschappen

en: Agency
nl: agentschap

en: Agency Data.
nl: Agentschap gegevens.

en: Agency ID
nl: Agentschap ID

en: Agency Information
nl: Informatie over het Agentschap

en: Agency License
nl: Agentschap licentie

en: Agency Location
nl: Locatie van het bureau

en: Agency Location at Google Map*
nl: Locatie van het agentschap op Google Map *

en: Agency Name
nl: naam Agentschap

en: Agency Profile Info
nl: Informatie over agentschapprofiel

en: Agency Role
nl: Agentschap Rol

en: Agent Category
nl: Agentcategorie

en: Agent Contact Form
nl: Contactformulier agent

en: Agent Contact Form Bottom
nl: Contactformulier agent onderaan

en: Agent Contact Form in Sidebar ?
nl: Contactformulier agent in zijbalk?

en: Agent Contact Form in Sidebar for Mobiles ?
nl: Agentcontactformulier in zijbalk voor mobieltjes?

en: Agent Data (Choose agent from the list below)
nl: Agentgegevens (kies agent in de onderstaande lijst)

en: Agent Forms
nl: Agent formulieren

en: Agent Information
nl: Agent informatie

en: Agent Name
nl: Agent naam

en: Agent Profile Info
nl: Agentprofielinformatie

en: Agent Responsible
nl: Agent verantwoordelijk

en: Agent Role
nl: Agentrol

en: Agent Sidebar
nl: Agent Zijbalk

en: Agent bottom
nl: Agent onderaan

en: Agent contact form on lightbox
nl: Contactformulier agent op lightbox

en: Agent data (Choose agent from the list below)
nl: Agentgegevens (agent in de onderstaande lijst kiezen)

en: Agents
nl: agenten

en: Agents Options
nl: Agenten opties

en: Agents Search
nl: Agenten zoeken

en: Agents:
nl: agenten:

en: Aland Islands
nl: Aland-eilanden

en: Aland Islands
nl: Aland-eilanden

en: Albania
nl: Albanië

en: Algeria
nl: Algerije

en: Align:
nl: Lijn:

en: All
nl: Alle

en: All - Button Text:
nl: Alles - Knoptekst:

en: All <span class="count">(%s)</span>
nl: Alle <span class = "count"> (% s) </ span>

en: All Areas
nl: Alle gebieden

en: All Categories
nl: Alle categorieën

en: All Cities
nl: Alle steden

en: All Countries
nl: Alle landen

en: All Labels
nl: Alle labels

en: All Posts Link
nl: Alle berichten Link

en: All Posts Text
nl: Alle berichten Tekst

en: All States
nl: Alle staten

en: All Status
nl: Alle status

en: All Types
nl: Alle typen

en: All installations and activations have been completed.
nl: Alle installaties en activeringen zijn voltooid.

en: All installations have been completed.
nl: Alle installaties zijn voltooid.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
nl: Alle plug-ins zijn geïnstalleerd en geactiveerd. % 1 $ s

en: Allow login via Facebook ?
nl: Inloggen via Facebook toestaan?

en: Allow login via Google ?
nl: Toestaan ​​via Google toestaan?

en: Allow login via Yahoo ?
nl: Inloggen via Yahoo toestaan?

en: Allow user to change area prefix?
nl: Staat gebruiker toe om het gebiedprefix te veranderen?

en: Already have an account?
nl: Heb je al een account?

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Amount Financed:
nl: Bedrag gefinancierd:

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
nl: Er is een fout opgetreden bij het installeren van% 1 $ s: <strong>% 2 $ s </ strong>.

en: Annual cost of Loan:
nl: Jaarlijkse kosten van lening:

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Any
nl: Ieder

en: Apple iPad Icon
nl: Apple iPad-pictogram

en: Apple iPad Retina Icon
nl: Apple iPad-Retina-pictogram

en: Apple iPhone Icon
nl: Apple iPhone-pictogram

en: Approved
nl: aangenomen

en: Are you sure you want to delete?
nl: Weet je zeker dat je wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to make this a featured listing?
nl: Weet je zeker dat je dit een aanbevolen aanbieding wilt maken?

en: Are you sure you want to relist this property?
nl: Weet je zeker dat je deze woning opnieuw wilt aanbieden?

en: Are you sure you want to remove from featured listing?
nl: Weet je zeker dat je wilt verwijderen uit de aanbevolen lijst?

en: Area
nl: Gebied

en: Area Range Slider
nl: Gebied bereik schuifregelaar

en: Area Size
nl: Gebiedsgrootte

en: Area Size ( Only digits )
nl: Gebiedsgrootte (alleen cijfers)

en: Areas
nl: gebieden

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Arts & Entertainment
nl: Kunst

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Audio Format
nl: Geluidsformaat

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Author
nl: Auteur

en: Author Archive
nl: Schrijvers archief

en: Author Data.
nl: Gegevens van de auteur.

en: Author Profile Info
nl: Auteursprofielinformatie

en: Author data
nl: Gegevens van de auteur

en: Auto Complete
nl: Auto compleet

en: Auto Generate Property ID ?
nl: Auto-eigendomeigenschap genereren?

en: Auto Play
nl: Automatisch afspelen

en: Auto Play:
nl: Automatisch afspelen:

en: Auto fix
nl: Automatische reparatie

en: Availability Date
nl: beschikbaarheidsdatum

en: Available from
nl: Beschikbaar van

en: Available version:
nl: Beschikbare versie:

en: Average
nl: Gemiddelde

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Back
nl: Terug

en: Back to Homepage
nl: Terug naar de startpagina

en: Background Color
nl: Achtergrond kleur

en: Background Image Options
nl: Achtergrond afbeelding opties

en: Background Slider Options
nl: Achtergrond Slider Opties

en: Background Type
nl: Achtergrond Type

en: Background Video Options
nl: Achtergrond video-opties

en: Bahamas the
nl: Bahama's de

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Banner color
nl: Banner kleur

en: Bar Chart
nl: Staafdiagram

en: Base Area
nl: Basis gebied

en: Base Currency
nl: Basisvaluta

en: Bath
nl: Bad

en: Bathroom
nl: Badkamer

en: Bathrooms
nl: badkamers

en: Bathrooms List
nl: Lijst met badkamers

en: Bathrooms:
nl: badkamers:

en: Baths:
nl: baden:

en: Beauty & Spas
nl: Schoonheid & Spas

en: Bedroom
nl: Slaapkamer

en: Bedrooms
nl: slaapkamers

en: Bedrooms List
nl: Slaapkamerslijst

en: Bedrooms, Bathrooms
nl: Slaapkamers, badkamers

en: Bedrooms:
nl: slaapkamers:

en: Beds
nl: bedden

en: Before
nl: Voor

en: Before Price Label
nl: Vóór prijsetiket

en: Begin activating plugin
nl: Begin met het activeren van de plug-in

en: Begin installing plugin
nl: Begin met het installeren van de plug-in

en: Begin updating plugin
nl: Begin met het bijwerken van de plug-in

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belgium
nl: België

en: Best if used on new WordPress install.
nl: Beste indien gebruikt bij nieuwe WordPress-installatie.

en: Bi-Weekly Payment
nl: Tweewekelijkse betaling

en: Billing For
nl: Facturering voor

en: Billing For:
nl: Facturering voor:

en: Billing Frequency
nl: Factuurfrequentie

en: Billing Period
nl: Factureringsperiode

en: Billing Type
nl: Factureringstype

en: Billing Type:
nl: Factureringstype:

en: Block Users Admin Access?
nl: Gebruikersbeheerdersrechten blokkeren?

en: Blog
nl: blog

en: Blog Posts Carousel
nl: Blog Berichten Carousel

en: Body
nl: Lichaam

en: Bonaire, Sint Eustatius and Saba
nl: Bonaire, Sint Eustatius en Saba

en: Border
nl: Grens

en: Border Color
nl: Rand kleur

en: Border color
nl: Rand kleur

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië-Herzegovina

en: Bottom Border
nl: Ondergrens

en: Bottom Border Color
nl: Onderrandkleur

en: Boxed
nl: boxed

en: Brazil
nl: Brazilië

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits-Indisch oceaan gebied

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Burundi
nl: Boeroendi

en: Button Border
nl: Knooprand

en: Button Border Hover Color
nl: Knooprand Kleur zweven

en: Button Color
nl: Knop kleur

en: Button Hover Color
nl: Knop Kleur zweven

en: Button Text Hover color
nl: Knoptekst Hoverkleur

en: Button Text color
nl: Knop Tekstkleur

en: Button Text:
nl: Knop tekst:

en: Buyer
nl: Koper

en: Buyer Role
nl: Kopersrol

en: By Favethemes
nl: Door Favethemes

en: By clicking "Complete Membership" you agree to our <a href="%s">Terms & Conditions</a>
nl: Door op 'Lidmaatschap voltooien' te klikken, gaat u akkoord met onze <a href="%s"> Algemene voorwaarden </a>

en: By clicking "Complete Payment" you agree to our <a href="%s">Terms & Conditions</a>
nl: Als u op 'Betaling voltooien' klikt, gaat u akkoord met onze <a href="%s"> Algemene voorwaarden </a>

en: By default images cropped with WordPress are resized/cropped at 90% quality. Enable this setting to set all JPEGs to 100% quality.
nl: Standaard worden afbeeldingen die zijn bijgesneden met WordPress verkleind / bijgesneden met 90% kwaliteit. Schakel deze instelling in om alle JPEG's in te stellen op 100% kwaliteit.

en: By default the theme loads a style.css that is not minified. If you wish you can enable this setting to instead load a single style-min.css file with the code minified. If you are using a child theme you will have to change the @import from pointing to style.css to point to style-min.css
nl: Standaard laadt het thema een style.css die niet is verkleind. Desgewenst kun je deze instelling inschakelen om in plaats daarvan een enkel style-min.css-bestand te laden met de code verkleind. Als u een kindthema gebruikt, moet u de @ import veranderen in pointing naar style.css om naar style-min.css te wijzen

en: By who?
nl: Door wie?

en: CONTACT AGENCY
nl: CONTACT AGENTSCHAP

en: CONTACT AGENT
nl: CONTACT OPNEMEN

en: CONTACT OWNER
nl: CONTACT EIGENAAR

en: CONTACT SELLER
nl: CONTACT OPNEMER

en: CSS Code
nl: CSS-code

en: Calculate
nl: Berekenen

en: Call Us
nl: Bel ons

en: Call us number in header
nl: Bel ons nummer in de header

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Can use %expired_listing_url as expired listing url and %expired_listing_name as expired listing name
nl: Kan% expired_listing_url gebruiken als verlopen URL van de aanbieding en% expired_listing_name als verlopen lijstnaam

en: Can use %recurring_package_name as recurring packacge name and %merchant as merchant name
nl: Kan% recurring_package_name gebruiken als terugkerende pakketnaam en% verkoper als verkopersnaam

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cancel Stripe Subscription
nl: Abonnement op Stripe annuleren

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Card holder’s name
nl: Naam van kaarthouder

en: Card holder’s name required
nl: Naam van de kaarthouder vereist

en: Card security code
nl: Kaart beveiligingscode

en: Category filter:
nl: Categoriefilter:

en: Category:
nl: Categorie:

en: Cayman Islands
nl: Kaaiman Eilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Change Membership Plan
nl: Wijzig lidmaatschapsplan

en: Change Package
nl: Pakket wijzigen

en: Change Payment Status:
nl: Betalingsstatus wijzigen:

en: Change password
nl: Verander wachtwoord

en: Child
nl: Kind

en: Chile
nl: Chili

en: Choose Background Color For Menu Area
nl: Kies achtergrondkleur voor menuruimte

en: Choose Background Color For Top Area
nl: Kies achtergrondkleur voor bovenste gedeelte

en: Choose Borders Color for Form Fields
nl: Kies Kleur randen voor formuliervelden

en: Choose Grid:
nl: Kies raster:

en: Choose Header Type
nl: Kies Header Type

en: Choose body background color
nl: Kies de achtergrondkleur van het lichaam

en: Choose city for proeprties on map header, you can select multiple cities or keep all un-select to show from all cities
nl: Kies een stad voor proeprties op de kaartkop, u kunt meerdere steden selecteren of alle niet-selecteren om vanuit alle steden weer te geven

en: Choose color
nl: Kies een kleur

en: Choose default radius
nl: Kies standaard straal

en: Choose grid style, default will be version 1
nl: Kies rasterstijl, standaard is versie 1

en: Choose grid/list style, default will be version 1
nl: Kies raster / lijststijl, standaard is versie 1

en: Choose on which header type you want to show advanced search
nl: Kies op welk type koptekst u geavanceerd zoeken wilt weergeven

en: Choose page Sidebar
nl: Kies pagina Zijbalk

en: Choose page background
nl: Kies de achtergrond van de pagina

en: Choose page header type
nl: Kies type paginakop

en: Choose property status for this tab
nl: Kies de vastgoedstatus voor dit tabblad

en: Choose which data you want to hide on property detail page?
nl: Kies welke gegevens u wilt verbergen op de detailpagina van de woning?

en: Choose which fields you want to hide on add property page?
nl: Kies welke velden u wilt verbergen op de pagina met eigenschappen toevoegen?

en: Choose which roles you want to be disable?
nl: Kies welke rollen u wilt uitschakelen?

en: Choose which sidebars you want to be sticky?
nl: Kies welke zijbalken u wilt plakken?

en: Christmas Island
nl: Kersteiland

en: City
nl: stad

en: City required
nl: Plaats vereist

en: City:
nl: Stad:

en: Click here for database update, It is required
nl: Klik hier voor database-update, dit is verplicht

en: Click here to see message on website dashboard.
nl: Klik hier om het bericht op het dashboard van de website te zien.

en: Client ID
nl: klant identificatie

en: Cluster Zoom Level
nl: Cluster Zoomniveau

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocos (Keeling) eilanden

en: Color
nl: Kleur

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Comoros
nl: Comoren

en: Comoros the
nl: Comoren het

en: Company Address
nl: bedrijfsadres

en: Company Logo
nl: Bedrijfslogo

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Company Phone
nl: Bedrijfstelefoon

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Compare Listings
nl: Vergelijk aanbiedingen

en: Complete Membership
nl: Voltooi het lidmaatschap

en: Complete Payment
nl: Volledige betaling

en: Confirm New Password
nl: Bevestig nieuw wachtwoord

en: Confirm Password
nl: bevestig wachtwoord

en: Confirm Password *
nl: Bevestig wachtwoord *

en: Congo the
nl: Congo de

en: Congo, the Democratic Republic of the
nl: Congo, de Democratische Republiek van de

en: Connecting to mollie, Please wait...
nl: Verbinden met mollie, Even geduld aub ...

en: Connecting to paypal, Please wait...
nl: Verbinden met PayPal, Even geduld aub ...

en: Contact Agent
nl: Neem contact op met Agent

en: Contact Form 7
nl: Contactformulier 7

en: Contact Info
nl: Contact informatie

en: Contact Info + Social Icons
nl: Contactinfo + sociale pictogrammen

en: Contact Info Icon
nl: Contactinformatiepictogram

en: Contact Information
nl: Contactgegevens

en: Contact info
nl: Contact informatie

en: Contact us
nl: Neem contact met ons op

en: Contact us widget
nl: Neem contact met ons op widget

en: Content for Admin - Expired Listing
nl: Inhoud voor beheerder - Verlopen aanbieding

en: Content for Admin - Featured Submission
nl: Content voor Admin - Aanbevolen inzending

en: Content for Admin - New wire Transfer
nl: Content voor beheerder - Nieuwe overboeking

en: Content for Admin - Paid Submission
nl: Inhoud voor beheerder - Betaalde inzending

en: Content for Admin - Submission
nl: Inhoud voor Admin - Inzending

en: Content for Featured Submission
nl: Inhoud voor Featured Submission

en: Content for Free Listing Expired
nl: Inhoud voor gratis aanbieding is verlopen

en: Content for Listing Approved
nl: Inhoud voor vermelding goedgekeurd

en: Content for Listing Expired
nl: Inhoud voor aanbieding is verlopen

en: Content for Matching Submissions
nl: Inhoud voor overeenkomende inzendingen

en: Content for Membership Cancelled
nl: Inhoud voor lidmaatschap geannuleerd

en: Content for New User Admin Notification
nl: Inhoud voor nieuwe gebruikersbeheerdersmeldingen

en: Content for New User Notification
nl: Inhoud voor nieuwe gebruikersmelding

en: Content for New wire Transfer
nl: Inhoud voor nieuwe overboeking

en: Content for Paid Submission
nl: Inhoud voor betaalde inzending

en: Content for Purchase Activated
nl: Inhoud voor aankoop geactiveerd

en: Content for Recurring Payment
nl: Inhoud voor terugkerende betaling

en: Content for Submission
nl: Inhoud voor inzending

en: Content:
nl: Inhoud:

en: Continue reading
nl: Lees verder

en: Cook Islands
nl: Cook Eilanden

en: Cookie update failed
nl: Cookie-update mislukt

en: Copyright
nl: auteursrechten

en: Cote d'Ivoire
nl: Ivoorkust

en: Count
nl: tellen

en: Countries
nl: landen

en: Country
nl: land

en: Country field required
nl: Landveld vereist

en: Country:
nl: land:

en: County / State
nl: Provincie / staat

en: Create Listing
nl: Maak een lijst

en: Create Listing Button
nl: Maak listingknop

en: Create Listing Sidebar
nl: Maak listingzijbalk aan

en: Create listing Sidebar
nl: Maak een lijst Sidebar

en: Credit Card
nl: Kredietkaart

en: Credit Card details are incorrect, please try again.
nl: Creditcardgegevens zijn onjuist. Probeer het opnieuw.

en: Credit Card number
nl: Creditcardnummer

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Curaçao
nl: Curacao

en: Currency For Paid Submission
nl: Valuta voor betaalde inzending

en: Currency Switcher
nl: Valutaswitcher

en: Currency Switcher + Area Switcher
nl: Valutaswitcher + gebiedswisselaar

en: Currency Symbol
nl: Symbool van munteenheid

en: Current Page
nl: Huidige pagina

en: Custom
nl: gewoonte

en: Custom Code
nl: Aangepaste code

en: Custom JS Code
nl: Aangepaste JS-code

en: Custom JavaScript/Analytics Footer.
nl: Aangepaste JavaScript / Analytics-voettekst.

en: Custom JavaScript/Analytics Header.
nl: Aangepaste JavaScript / Analytics-koptekst.

en: Custom Link
nl: Aangepaste link

en: Custom Settings for this Page
nl: Aangepaste instellingen voor deze pagina

en: Customer details:
nl: Klant details:

en: Czech Republic
nl: Tsjechische Republiek

en: DATE
nl: DATUM

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Dark gradient overlay ?
nl: Donkere overgang overlay?

en: Dashboard Menu
nl: Dashboard-menu

en: Data Type:
nl: Data type:

en: Database need to be update for Houzez 1.5.0
nl: Database moet worden bijgewerkt voor Houzez 1.5.0

en: Date
nl: Datum

en: Date :
nl: Datum:

en: Date New to Old
nl: Datum nieuw in oud

en: Date Old to New
nl: Datum oud naar nieuw

en: Date field is empty!
nl: Datumveld is leeg!

en: Day
nl: Dag

en: Decimal Point Separator
nl: Decimaal punt scheidingsteken

en: Default
nl: Standaard

en: Default 600px
nl: Standaard 600 px

en: Default Map Zoom
nl: Standaard kaartzoom

en: Default Order
nl: Standaard volgorde

en: Default Radius
nl: Standaardradius

en: Default Sidebar
nl: Standaard zijbalk

en: Default View
nl: Standaard weergave

en: Default area prefix
nl: Voorvoegsel voor standaardgebied

en: Default delay is 7000
nl: Standaardvertraging is 7000

en: Default option for area prefix.
nl: Standaardoptie voor gebiedprefix.

en: Default: Agency
nl: Standaard: Agentschap

en: Default: Agent
nl: Standaard: agent

en: Default: Buyer
nl: Standaard: koper

en: Default: Manager
nl: Standaard: Manager

en: Default: Owner
nl: Standaard: Eigenaar

en: Default: Seller
nl: Standaard: verkoper

en: Delay
nl: Vertraging

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete My Account
nl: Verwijder mijn account

en: Delete account
nl: Account verwijderen

en: Deleted Successfully
nl: Met succes verwijderd

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description & Details
nl: Beschrijving & Details

en: Description & Price
nl: Beschrijving en prijs

en: Desktop logo (Width/Height) Option
nl: Desktop logo (breedte / hoogte) optie

en: Different Page
nl: Verschillende pagina

en: Direct Bank Transfer
nl: Directe bankoverschrijving

en: Direct Messages
nl: Directe berichten

en: Direct Payment / Wire Payment
nl: Rechtstreekse betaling / draadbetaling

en: Direct Payment Instructions
nl: Rechtstreekse betalingsinstructies

en: Disable
nl: onbruikbaar maken

en: Disabled
nl: invalide

en: Disble "Stripe" if you want to use 2Checkout
nl: Schakel "Stripe" uit als u 2Checkout wilt gebruiken

en: Dismiss this notice
nl: Verwerp deze kennisgeving

en: Display Properties as List
nl: Eigenschappen weergeven als lijst

en: Display Properties as Slider
nl: Eigenschappen weergeven als schuifregelaar

en: Distance Unit
nl: Afstandseenheid

en: Do not display
nl: Geef niet weer

en: Do not display data container
nl: Geen datacontainer weergeven

en: Do not display the title
nl: Toon de titel niet

en: Do you have an account?
nl: Heb je een account?

en: Do you want to display this property in the slider?
nl: Wilt u deze eigenschap weergeven in de schuifregelaar?

en: Do you want to receive the copy of message sent to agent ?
nl: Wilt u het exemplaar van het bericht ontvangen dat naar de agent is gestuurd?

en: Documents Download
nl: Documenten downloaden

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Done
nl: Gedaan

en: Done: Subscription will be cancelled at the end of current period
nl: Gereed: Abonnement wordt geannuleerd aan het einde van de huidige periode

en: Down Payment
nl: Vooruitbetaling

en: Draft
nl: Droogte

en: Drag and drop images here
nl: Sleep hier afbeeldingen naartoe

en: Drag and drop marker on map to find exact location or use property add field above.
nl: Markering slepen en neerzetten op de kaart om de exacte locatie te vinden of gebruik hierboven het veld voor het toevoegen van eigenschappen.

en: Drag the google map marker to point your agency location. You can also use the address field above to search for your agency.
nl: Sleep de markering van de Google-kaart naar de locatie van uw bureau. U kunt ook het bovenstaande adresveld gebruiken om naar uw bureau te zoeken.

en: Dropdown Links Background Color
nl: Dropdown Links Achtergrondkleur

en: Duplicate
nl: Duplicaat

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Listings Should be Approved by Admin?
nl: Lijsten bewerken moet door beheerder worden goedgekeurd?

en: Edit Property
nl: Eigenschap bewerken

en: Education
nl: Onderwijs

en: Eg: 1
nl: Bijv .: 1

en: Eg: 1500
nl: Bijv .: 1500

en: Eg: 3
nl: Bijv .: 3

en: Eg: 4
nl: Bijv .: 4

en: Eg: 557000 or See open request
nl: Bijv .: 557000 of Zie open aanvraag

en: Eg: 700
nl: Bijv .: 700

en: Eg: Equipment
nl: Bijv .: apparatuur

en: Eg: Per Month
nl: Bijv .: per maand

en: Eg: Sq Ft
nl: Bijv .: Sq Ft

en: Eg: SqFt
nl: Bijv .: SqFt

en: Eg: Start From
nl: Bijv .: Start vanaf

en: Egypt
nl: Egypte

en: Email
nl: E-mail

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Email Address *
nl: E-mailadres *

en: Email Address:
nl: E-mailadres:

en: Email Header
nl: E-mail koptekst

en: Email Management
nl: E-mailbeheer

en: Email Sent Successfully!
nl: E-mail verzonden met succes!

en: Email address to receive message copy.
nl: E-mailadres om berichtkopie te ontvangen.

en: Email content for New wire Transfer
nl: E-mailinhoud voor nieuwe overboeking

en: Email content for Purchase Activated
nl: E-mailinhoud voor aankoop geactiveerd

en: Email content for admin expired listing
nl: E-mailinhoud voor door beheerder verlopen vermelding

en: Email content for featured submission per listing
nl: E-mailinhoud voor aanbevolen inzending per aanbieding

en: Email content for free listing expired
nl: E-mailinhoud voor gratis vermelding verlopen

en: Email content for listing approved
nl: E-mailinhoud voor goedgekeurde lijst

en: Email content for listing expired
nl: E-mailinhoud voor aanbieding verlopen

en: Email content for matching submissions
nl: E-mailinhoud voor overeenkomende inzendingen

en: Email content for membership cancelled
nl: E-mailinhoud voor geannuleerd lidmaatschap

en: Email content for new user admin notification
nl: E-mailinhoud voor nieuwe gebruikersbeheerdersmelding

en: Email content for new user notification
nl: E-mailinhoud voor nieuwe gebruikersmelding

en: Email content for package and free listing submission
nl: E-mailinhoud voor het indienen van pakketten en gratis lijsten

en: Email content for paid submission per listing
nl: E-mailinhoud voor betaalde inzending per aanbieding

en: Email content for recurring payment
nl: E-mailinhoud voor terugkerende betaling

en: Email subject for New wire Transfer
nl: Onderwerp per e-mail voor nieuwe overboeking

en: Email subject for admin expired listing
nl: E-mailonderwerp voor door beheerder verlopen vermelding

en: Email subject for approved listing
nl: E-mailonderwerp voor goedgekeurde lijst

en: Email subject for expired listing
nl: Onderwerp per e-mail voor verlopen vermelding

en: Email subject for featured submission per listing
nl: E-mailonderwerp voor aanbevolen inzending per aanbieding

en: Email subject for free listing expired
nl: E-mailonderwerp voor gratis vermelding verlopen

en: Email subject for matching submissions
nl: Onderwerp per e-mail voor het matchen van inzendingen

en: Email subject for membership cancelled
nl: E-mailonderwerp geannuleerd voor lidmaatschap

en: Email subject for new user admin notification
nl: E-mailonderwerp voor nieuwe gebruikersbeheerdersmelding

en: Email subject for new user notification
nl: Onderwerp per e-mail voor melding van nieuwe gebruiker

en: Email subject for package and free listing submission
nl: E-mailonderwerp voor het indienen van pakketten en gratis lijsten

en: Email subject for paid submission per listing
nl: Onderwerp per e-mail voor betaalde inzending per aanbieding

en: Email subject for purchase activated
nl: Onderwerp per e-mail voor aankoop geactiveerd

en: Email subject for recurring payment
nl: E-mailonderwerp voor periodieke betaling

en: Email:
nl: E-mail:

en: Empty Space
nl: Lege ruimte

en: Enable
nl: in staat stellen

en: Enable 2Checkout
nl: Schakel 2Checkout in

en: Enable Auto Recurring
nl: Schakel Automatisch terugk. In

en: Enable Email Footer.
nl: Schakel Voettekst voor e-mail in.

en: Enable Email Header.
nl: Schakel e-mail header in.

en: Enable Paid Submission
nl: Betaalde inzending inschakelen

en: Enable Paypal
nl: Schakel Paypal in

en: Enable Property Expiration
nl: Veroudering van de eigenschap inschakelen

en: Enable Radius Search on half map.
nl: Activeer zoekradius op halve kaart.

en: Enable Radius Search.
nl: Schakel Radius zoeken in.

en: Enable Stripe
nl: Schakel Stripe in

en: Enable Wire Transfer
nl: Schakel Overdracht in

en: Enable auto recurring for paypal & stripe.
nl: Automatisch recurring inschakelen voor paypal en streep.

en: Enable contact form 7 for agent detail page ?
nl: Contactformulier 7 inschakelen voor agentdetailpagina?

en: Enable contact form 7 for property detail page forms ?
nl: Contactformulier 7 inschakelen voor paginaformulieren met formuliergegevens?

en: Enable reCaptcha for contact forms?
nl: Schakel reCaptcha in voor contactformulieren?

en: Enable short price number like 12K, 10M, 10B.
nl: Schakel een kort prijsnummer in zoals 12K, 10M, 10B.

en: Enable user roles on profile page
nl: Gebruikersrollen inschakelen op profielpagina

en: Enable user roles on regsiter form
nl: Schakel gebruikersrollen in regsiter-formulier in

en: Enable/Disable
nl: Inschakelen / uitschakelen

en: Enable/Disable Additional Features
nl: Schakel extra functies in / uit

en: Enable/Disable Address
nl: Adres inschakelen / uitschakelen

en: Enable/Disable Contact Info
nl: Contactgegevens in- / uitschakelen

en: Enable/Disable HTML emails, if enable then system will allow you to add html in email templates
nl: Schakel HTML-e-mails in / uit, indien ingeschakeld, dan kunt u met het systeem html in e-mailsjablonen toevoegen

en: Enable/Disable Ip info location, only work with chrome withour SSL.
nl: Schakel ip-infolocatie in / uit, werk alleen met chroom zonder SSL.

en: Enable/Disable Office Timing
nl: Schakel Kantoor Timing in / uit

en: Enable/Disable Roles
nl: Rollen inschakelen / uitschakelen

en: Enable/Disable Scroll to top
nl: Inschakelen / Uitschakelen Scroll naar boven

en: Enable/Disable Search
nl: Schakel Zoeken in / uit

en: Enable/Disable advanced search over header type: map, revolution slider, image, property slider and video.
nl: Geavanceerd zoeken via headertype inschakelen / uitschakelen: kaart, revolutieschuifregelaar, afbeelding, eigenschuifregelaar en video.

en: Enable/Disable advanced search radius search
nl: Schakel geavanceerde zoekradiuszoekopdracht in / uit

en: Enable/Disable advanced search radius search on half map
nl: Schakel geavanceerde zoekradius in op de halve kaart in / uit

en: Enable/Disable advnaced search sticky
nl: Inschakelen / uitschakelen advnaced search sticky

en: Enable/Disable advnaced search sticky on mobiles
nl: Inschakelen / uitschakelen advnaced zoeken plakkerig op mobiele telefoons

en: Enable/Disable agent contact forms.
nl: Formulieren voor agentcontacten in- / uitschakelen.

en: Enable/Disable agent name info on grid/list view
nl: Informatie over agentnaam inschakelen / uitschakelen in raster- / lijstweergave

en: Enable/Disable area switcher in top bar
nl: Schakel gebiedsschakelaar in / uit in de bovenste balk

en: Enable/Disable author box on post detail page
nl: Activeren / Uitschakelen auteur box op post detailpagina

en: Enable/Disable auto complete for keyeord field.
nl: Inschakelen / Uitschakelen automatisch aanvullen voor toetsenbord veld.

en: Enable/Disable auto generate property id
nl: Inschakelen / uitschakelen automatisch genereren eigenschap id

en: Enable/Disable blog featured image
nl: Schakel blog featured image in / uit

en: Enable/Disable blog posts author
nl: Activeren / uitschakelen blog posts auteur

en: Enable/Disable blog posts date
nl: Datum blogberichten inschakelen / uitschakelen

en: Enable/Disable breadcrumb
nl: Schakel broodkruimel in / uit

en: Enable/Disable call us in header
nl: Schakel ons in de header in of uit

en: Enable/Disable create lising button
nl: Schakel lise-knop in / uit

en: Enable/Disable currency switcher in top bar
nl: Valutaswitcher inschakelen / uitschakelen in de bovenste balk

en: Enable/Disable date info on grid/list view
nl: Datumgegevens inschakelen / uitschakelen in raster- / lijstweergave

en: Enable/Disable direct messages on property detail page, if it enable then logged in user will be able to  send direct messages
nl: Schakel direct berichten in / uit op de detailpagina van het object. Als dit is ingeschakeld, kan de aangemelde gebruiker direct berichten verzenden

en: Enable/Disable documents download only for registers users.
nl: Documenten inschakelen / uitschakelen die alleen voor geregistreerde gebruikers worden gedownload.

en: Enable/Disable email footer
nl: Voettekst van e-mail in- / uitschakelen

en: Enable/Disable email header
nl: Schakel e-mailheader in / uit

en: Enable/Disable favorite property button
nl: Schakel de knop met de favoriete eigenschap in of uit

en: Enable/Disable featured listings on top. Ex: Show first (x) listings featured then non-featured
nl: Schakel gekenmerkte vermeldingen bovenaan in of uit. Voorbeeld: Toon eerste (x) aanbiedingen die vervolgens niet-gekenmerkt zijn

en: Enable/Disable floor plans
nl: Plattegronden in- / uitschakelen

en: Enable/Disable footer social media
nl: Schakel footer sociale media in / uit

en: Enable/Disable geo location.
nl: Geolocatie inschakelen / uitschakelen.

en: Enable/Disable header social media
nl: Inschakelen / uitschakelen header social media

en: Enable/Disable header top bar
nl: Inschakelen / uitschakelen koptekstbalk

en: Enable/Disable icons for property features.
nl: Schakel pictogrammen in / uit voor eigenschappen van onroerend goed.

en: Enable/Disable listing tabs
nl: Tabbladen voor lijsten inschakelen / uitschakelen

en: Enable/Disable login register in header menu
nl: Aanmeldregister in- / uitschakelen in het kopmenu

en: Enable/Disable map fullscreen button on half map.
nl: Inschakelen / uitschakelen kaart volledig schermknop op halve kaart.

en: Enable/Disable multi agents
nl: Multi-agents in- / uitschakelen

en: Enable/Disable next/prev properties.
nl: Schakel de volgende / vorige eigenschappen in / uit.

en: Enable/Disable photo count info on grid/list view
nl: Info voor het tellen van foto's inschakelen / uitschakelen in raster- / lijstweergave

en: Enable/Disable print property button
nl: Schakel de knop printeigenschappen in / uit

en: Enable/Disable property compare
nl: Eigenschapvergelijking inschakelen / uitschakelen

en: Enable/Disable property favorite
nl: Schakel favoriete eigenschap in / uit

en: Enable/Disable property measurement unit globally, it will overwrite measurement unit added for single properties
nl: Schakel de eenheid voor het meten van eigenschappen globaal in of uit en overschrijf de meeteenheid die is toegevoegd voor afzonderlijke eigenschappen

en: Enable/Disable share property button
nl: Knop voor deeleigenschappen in- / uitschakelen

en: Enable/Disable similar properties on property detail page.
nl: Schakel vergelijkbare eigenschappen in / uit op de detailpagina van het object.

en: Enable/Disable social media
nl: Sociale media inschakelen / uitschakelen

en: Enable/Disable splash page navigation
nl: Splash-pagina navigatie inschakelen / uitschakelen

en: Enable/Disable splash page overlay
nl: Splash-pagina-overlay inschakelen / uitschakelen

en: Enable/Disable sticky menu
nl: Plakmenu in- / uitschakelen

en: Enable/Disable sticky menu in mobiles
nl: Plakmenu inschakelen / uitschakelen op mobiele apparaten

en: Enable/Disable the display of number of view by day graphic.
nl: Schakel het weergeven van aantal weergaven per dag in / uit.

en: Enable/Disable the display schedule your form.
nl: Activeer / Deactiveer de weergaveplanning van uw formulier.

en: Enable/Disable video audio on splash page and video header
nl: Schakel video-audio in / uit op splash-pagina en videolink

en: Enable/Disable video loop on splash page and video header
nl: Videolus inschakelen / uitschakelen op splash-pagina en videokop

en: Enable/Disable walkscore on property detail page.
nl: Schakel loopscore in / uit op de detailpagina van het object.

en: Enable/Disable yelp on property detail page.
nl: Inschakelen / uitschakelen yelp op eigenschappendetailpagina.

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: End date
nl: Einddatum

en: Ends On
nl: Eindigt op

en: English, Spanish, French
nl: Engels, Spaans, Frans

en: Enter -1 to show all
nl: Voer -1 in om alles weer te geven

en: Enter Instagram profile url
nl: Voer de URL van het Instagram-profiel in

en: Enter Link
nl: Voer link in

en: Enter Pinterest profile url
nl: Voer de profiel-URL van Pinterest in

en: Enter Redirect Page Link
nl: Voer Doorverwijzingspaginalink in

en: Enter Sale or Rent Price
nl: Voer uitverkoop- of huurprijs in

en: Enter Yelp profile url
nl: Voer de profiel-URL van Yelp in

en: Enter Your Password
nl: Voer uw wachtwoord in

en: Enter Your Username
nl: Typ je gebruikersnaam

en: Enter Youtube profile url
nl: Voer de URL van het YouTube-profiel in

en: Enter a Location
nl: Voer een locatie in

en: Enter a title for your review
nl: Voer een titel in voor uw beoordeling

en: Enter after price label
nl: Voer na prijslabel in

en: Enter agent name
nl: Voer de naam van de agent in

en: Enter an address, town, street, zip or property ID
nl: Voer een adres, stad, straat, postcode of property-ID in

en: Enter before price label
nl: Voer in voor het prijslabel

en: Enter company full address
nl: Voer het volledige adres van het bedrijf in

en: Enter company full name
nl: Voer de volledige naam van het bedrijf in

en: Enter contact form 7 shortcode for agent detail page.
nl: Voer het contactformulier 7 shortcode in voor de agentdetailpagina.

en: Enter contact form 7 shortcode for agent form above image, sidebar and property gallery lightbox.
nl: Voer het contactformulier 7 shortcode in voor het formulier van de agent boven de lightbox voor afbeeldingen, zijbalk en property gallery.

en: Enter contact form 7 shortcode for agent form in property detail page bottom.
nl: Voer het contactformulier 7 shortcode in voor het formulier van de agent op de detailpagina onderaan.

en: Enter email address
nl: Vul email adres in

en: Enter facebook profile url
nl: Ga naar facebook profiel url

en: Enter full url
nl: Voer de volledige URL in

en: Enter garage size
nl: Voer garageformaat in

en: Enter google maps latitude
nl: Voer google maps latitude in

en: Enter google maps longitude
nl: Geef de lengtegraad van google maps op

en: Enter google plus profile url
nl: Voer google plus profiel-URL in

en: Enter google reCaptha Secret key.
nl: Voer google reCaptha geheime sleutel in.

en: Enter google reCaptha site key.
nl: Voer google reCaptha sitesleutel in.

en: Enter keyword...
nl: Voer het trefwoord in...

en: Enter linked in profile url
nl: Voer gelinkt in in de profiel-URL

en: Enter number of bathrooms
nl: Voer het aantal badkamers in

en: Enter number of bedrooms
nl: Voer het aantal slaapkamers in

en: Enter number of garages
nl: Voer het aantal garages in

en: Enter prefix for property id, leave empty if you don't want to show prefix. Example HZ-
nl: Voer een voorvoegsel in voor het property-ID, laat dit leeg als u het prefix niet wilt weergeven. Voorbeeld HZ-

en: Enter price decimal, IE .99
nl: Voer prijs decimaal in, IE .99

en: Enter properties ids comma separated. Ex 12,305,34
nl: Voer eigenschappen ids kommagescheiden in. Ex 12.305,34

en: Enter property ID
nl: Voer een property-ID in

en: Enter property ID. Ex 305
nl: Voer een property-ID in. Ex 305

en: Enter property area size
nl: Voer het gebiedsoppervlak in

en: Enter property land area size
nl: Voer de grootte van het landoppervlak in

en: Enter section sub title
nl: Voer sectie ondertitel in

en: Enter section title
nl: Voer sectietitel in

en: Enter subtitle for splash page
nl: Voer de ondertitel in voor de splash-pagina

en: Enter text for square feet
nl: Voer tekst in voor vierkante feet

en: Enter text for square meters
nl: Voer tekst in voor vierkante meters

en: Enter title for splash page
nl: Voer de titel in voor de splash-pagina

en: Enter twitter profile url
nl: Voer twitter-profiel-URL in

en: Enter video link/url. Supported format: YouTube, Vimeo, SWF and MOV
nl: Voer de videolink / url in. Ondersteunde indeling: YouTube, Vimeo, SWF en MOV

en: Enter virtual tour embeded code
nl: Voer ingesloten code voor virtuele tour in

en: Enter virtual tour iframe/embeded code
nl: Voer iframe / embeded code in voor virtuele rondleiding

en: Enter website address
nl: Voer het adres van de website in

en: Enter website slogan
nl: Voer de slogan van de website in

en: Enter year built
nl: Voer het jaar in

en: Enter your address, it will use for invoices
nl: Voer uw adres in, dit wordt gebruikt voor facturen

en: Enter your email address
nl: Vul je e-mailadres in

en: Enter your google maps api key
nl: Voer uw api-sleutel voor google maps in

en: Enter your property address
nl: Voer uw onroerend goed adres in

en: Enter your property city
nl: Ga je eigendommenstad in

en: Enter your property country
nl: Voer uw land van bestemming in

en: Enter your property county/state
nl: Voer uw provincie / staat in

en: Enter your property neighborhood
nl: Ga je eigendomsbuurt binnen

en: Enter your property second price
nl: Voer de tweede prijs van uw woning in

en: Enter your property title
nl: Voer je eigendomstitel in

en: Enter your property zip code
nl: Voer uw postcode in

en: Enter your standard logo height. Used for retina logo.
nl: Voer je standaard logo-hoogte in. Gebruikt voor retina-logo.

en: Enter your standard logo width. Used for retina logo.
nl: Voer je standaard logobreedte in. Gebruikt voor retina-logo.

en: Enter your username
nl: Typ je gebruikersnaam

en: Enter your username or email
nl: Voer je gebruikersnaam of e-mailadres in

en: Enter youtube profile url
nl: Voer de YouTube-profiel url in

en: Equal
nl: Gelijk

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal-Guinea

en: Error 404
nl: foutmelding 404

en: Estonia
nl: Estland

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Event Planning & Services
nl: Evenementplanning en -diensten

en: Ex: Founder & CEO.
nl: Ex: oprichter en CEO.

en: Example ID: 23100287@N07
nl: Voorbeeld ID: 23100287 @ N07

en: Exceptional
nl: Buitengewoon

en: Exclude Cities:
nl: Steden uitsluiten:

en: Exclude County/State:
nl: Sluit provincie / staat uit:

en: Exclude Labels:
nl: Labels uitsluiten:

en: Exclude Neighborhood:
nl: Omgeving uitsluiten:

en: Exclude Types:
nl: Soorten uitsluiten:

en: Expiration date
nl: Uiterste houdbaarheidsdatum

en: Expiration:
nl: Vervaldatum:

en: Expire Date:
nl: Vervaldatum:

en: Expire Days
nl: Vervalt dagen

en: Expired
nl: Niet meer geldig

en: Expired (%s)
nl: Verlopen (% s)

en: Expired Listing sent for approval on %website_url
nl: Verlopen Listing verzonden voor goedkeuring op% website_url

en: Expiry time
nl: Vervaldatum

en: External Source
nl: Externe bron

en: Facebook Api key
nl: Facebook Api-sleutel

en: Facebook Api key for facebook login
nl: Facebook Api-sleutel voor facebook login

en: Facebook Page URL:
nl: URL van Facebook-pagina:

en: Facebook Profile Link
nl: Facebook-profiellink

en: Facebook Secret Code
nl: Facebook geheime code

en: Facebook secret code for facebook login
nl: Facebook geheime code voor facebook login

en: Failed to updated cookie !
nl: Kan cookie niet updaten!

en: Falkland Islands (Malvinas)
nl: Falkland Eilanden (Malvinas)

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: Favicon
nl: favicon

en: Favorite
nl: Favoriete

en: Favorite Property
nl: Favoriete eigenschap

en: Favourite properties
nl: Favoriete eigenschappen

en: Fax Number
nl: Faxnummer

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Featured Fee:
nl: Aanbevolen prijs:

en: Featured Included:
nl: Aanbevolen inbegrepen:

en: Featured Label
nl: Aanbevolen label

en: Featured Listing Included:
nl: Aanbevolen Aanbieding:

en: Featured Listings
nl: Aanbevolen aanbiedingen

en: Featured Listings available
nl: Aanbevolen aanbiedingen beschikbaar

en: Featured Listings available:
nl: Aanbevolen aanbiedingen beschikbaar:

en: Featured Properties:
nl: Uitgelichte eigenschappen:

en: Featured Remaining:
nl: Aanbevolen overig:

en: Features
nl: Kenmerken

en: Features Limit
nl: Functies Limiet

en: Fiji the Fiji Islands
nl: Fiji de Fiji-eilanden

en: Financial Services
nl: Financiële diensten

en: First Name
nl: Voornaam

en: Flickr ID
nl: Flickr-ID

en: Floor Plan
nl: Plattegrond

en: Floor Plans
nl: Plattegronden

en: Floor Plans for
nl: Plattegronden voor

en: Floor plans
nl: Plattegronden

en: Follow us
nl: Volg ons

en: Follow us on
nl: Volg ons op

en: Font Awesome Icon
nl: Lettertype Awesome-pictogram

en: Food
nl: Eten

en: Footer
nl: footer

en: Footer Area 1
nl: Voettekst gebied 1

en: Footer Area 2
nl: Voettekstgebied 2

en: Footer Area 3
nl: Voettekst gebied 3

en: Footer Area 4
nl: Voettekst gebied 4

en: Footer Border
nl: Voettekst grens

en: Footer Bottom Background Color
nl: Voettekst Achtergrondkleur

en: Footer Content
nl: Voettekstinhoud

en: Footer Layout
nl: Voettekstindeling

en: Footer Menu
nl: Voettekstmenu

en: Footer background Color
nl: Voettekst achtergrondkleur

en: Footer bottom border top
nl: Voettekst onderkant bovenzijde

en: Four
nl: Vier

en: France
nl: Frankrijk

en: Free ( Pay for Featured )
nl: Gratis (betaal voor aanbevolen)

en: Free Listing expired on %website_url
nl: Gratis aanbieding verlopen op% website_url

en: French Guiana
nl: Frans Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans-Polynesië

en: French Southern Territories
nl: Franse zuidelijke gebieden

en: From
nl: Van

en: Frontend register user as agent or agency
nl: Frontend registreert gebruiker als agent of agentschap

en: Full Screen
nl: Volledig scherm

en: Full Screen Type
nl: Volledig schermtype

en: Full Width
nl: Volle breedte

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Gallery
nl: Galerij

en: Gallery Format
nl: Galerij formaat

en: Gallery Images
nl: Galerij afbeeldingen

en: Gallery Slider
nl: Galerij Slider

en: Gambia the
nl: Gambia het

en: Garage Size
nl: Garage grootte

en: Garage Size:
nl: Garage grootte:

en: Garages
nl: garages

en: Garages Size
nl: Garages grootte

en: General
nl: Algemeen

en: Geo Auto Complete Country
nl: Geo Auto voltooid land

en: Geo Location
nl: Geografische locatie

en: Geo autocomplete limit to specific country
nl: Geo-autocomplete-limiet voor specifiek land

en: Georgia
nl: Georgië

en: Germany
nl: Duitsland

en: Get Membership Plan
nl: Neem een ​​lidmaatschapsplan

en: Get Package
nl: Pak een pakket

en: Get Started
nl: Begin

en: Get new password
nl: Krijg een nieuw wachtwoord

en: Get this detail after you signup here <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app">https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app</a>
nl: Krijg dit detail nadat u zich hier hebt aangemeld <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app"> https://www.yelp.com/developers/v3/manage_app < / a>

en: Global
nl: Globaal

en: Global ( As theme options settings )
nl: Wereldwijd (als instellingen voor thema-opties)

en: Global Color
nl: Wereldwijde kleur

en: Global variables: %website_url as website url,%website_name as website name, %user_email as user_email, %username as username
nl: Globale variabelen:% website_url als website url,% website naam als website naam,% user_email als user_email,% gebruikersnaam als gebruikersnaam

en: Go
nl: Gaan

en: Go back
nl: Ga terug

en: Go to Dashboard
nl: Ga naar het dashboard

en: Google Api key
nl: Google Api-sleutel

en: Google Api key for google login
nl: Google Api-sleutel voor google-login

en: Google Map Settings
nl: Google Map-instellingen

en: Google Maps API KEY
nl: Sleutelcode van Google Maps API

en: Google Maps latitude
nl: Google Maps-breedtegraad

en: Google Maps longitude
nl: Google Maps-lengtegraad

en: Google OAuth Client ID
nl: Google OAuth Client-ID

en: Google Plus Profile Link
nl: Google Plus-profielkoppeling

en: Google Plus Url
nl: Google Plus URL

en: Google client secret code for google login
nl: Google-clientgeheimscode voor google-aanmelding

en: Google oAuth client id for google login
nl: Google oAuth client-id voor google-aanmelding

en: Graph Background Color
nl: Grafische achtergrondkleur

en: Graph Border Color
nl: Grafiek Randkleur

en: Graph Type
nl: Grafiektype

en: Greater
nl: groter

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greenland
nl: Groenland

en: Grid Style:
nl: Raster stijl:

en: Grid View
nl: Rasterweergave

en: Grid View 3 col ( Only for "Property listing full width template" )
nl: Rasterweergave 3 kleur (alleen voor sjabloon voor sjabloon voor volledige sjabloon van de woning)

en: Grid/List Style:
nl: Raster / lijststijl:

en: Grill - Gas
nl: Grill - gas

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: HOUZEZ: About Site
nl: HOUZEZ: Over de site

en: HOUZEZ: Advanced Search
nl: HOUZEZ: Geavanceerd zoeken

en: HOUZEZ: Agent Search
nl: HOUZEZ: Agent zoeken

en: HOUZEZ: Code Banner
nl: HOUZEZ: codebanner

en: HOUZEZ: Contact Us
nl: HOUZEZ: Neem contact met ons op

en: HOUZEZ: Featured Properties
nl: HOUZEZ: Aanbevolen eigenschappen

en: HOUZEZ: Image Banner 300x250
nl: HOUZEZ: Beeldbanner 300x250

en: HOUZEZ: Latest Posts
nl: HOUZEZ: Laatste berichten

en: HOUZEZ: Login
nl: HOUZEZ: Inloggen

en: HOUZEZ: Mortgage Calculator
nl: HOUZEZ: Hypotheekcalculator

en: HOUZEZ: Properties
nl: HOUZEZ: Eigenschappen

en: HOUZEZ: Property Taxonomies
nl: HOUZEZ: Eigendomstaxonomieën

en: HOUZEZ: Recent View Properties
nl: HOUZEZ: Recente weergave-eigenschappen

en: HTML Emails?
nl: HTML e-mails?

en: Haiti
nl: Haïti

en: Half Map Template
nl: Halve kaartsjabloon

en: Header background Color
nl: Kop achtergrondkleur

en: Header banner text color
nl: Tekstkleur kopbalbanner

en: Header create listing button required login or not
nl: Header create listing button vereist inloggen of niet

en: Headers
nl: headers

en: Headings
nl: rubrieken

en: Health & Medical
nl: Gezondheid en Medisch

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heard-eiland en McDonaldeilanden

en: Height of the space(px)
nl: Hoogte van de spatie (px)

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Hello, I am interested in
nl: Hallo, ik ben geïnteresseerd in

en: Hello, You downgraded your subscription on  %s. Because your listings number was greater than what the actual package offers, we set the status of all your listings to "expired". You will need to choose which listings you want live and send them again for approval. Thank you!
nl: Hallo, je hebt je abonnement op% s gedowngraded. Omdat uw aanbiedingnummer groter was dan wat het daadwerkelijke pakket biedt, stellen we de status van al uw vermeldingen in op 'verlopen'. U zult moeten kiezen welke aanbiedingen u live wilt en ze opnieuw ter goedkeuring verzenden. Dank je!

en: Hi %s, I saw your profile on %s and wanted to see if you could help me
nl: Hallo% s, ik zag je profiel op% s en wilde zien of je me kon helpen

en: Hi there,
    A new submission matching your chosen criteria has been published at %website_url.
    These are the new submissions:
    %matching_submissions
nl: Hallo daar,
    Een nieuwe inzending die voldoet aan de door jou gekozen criteria is gepubliceerd op% website_url.
    Dit zijn de nieuwe inzendingen:
    % matching_submissions

en: Hi there,
    A user has re-submited a new property on %website_url! You should go and check it out.
    This is the property title: %submission_title.
nl: Hallo daar,
    Een gebruiker heeft een nieuwe eigenschap opnieuw ingediend op% website_url! Je zou moeten gaan kijken.
    Dit is de eigenschapstitel:% submission_title.

en: Hi there,
    One of your free listings on  %website_url has "expired". The listing is %expired_listing_url.
    Thank you!
nl: Hallo daar,
    Een van uw gratis vermeldingen op% website_url is "verlopen". De aanbieding is% expired_listing_url.
    Dank je!

en: Hi there,
    We charged your account on %merchant for a subscription on %website_url ! You should go and check it out.
nl: Hallo daar,
    We hebben% -handelaar uw account aangerekend voor een abonnement op% website_url! Je zou moeten gaan kijken.

en: Hi there,
    Welcome to %website_url! You can login now using the below credentials:
    Username:%user_login_register
    Password: %user_pass_register
    If you have any problems, please contact us.
    Thank you!
nl: Hallo daar,
    Welkom bij% website_url! U kunt nu inloggen met de onderstaande inloggegevens:
    Gebruikersnaam:% user_login_register
    Wachtwoord:% user_pass_register
    Neem contact met ons op als u problemen ondervindt.
    Dank je!

en: Hi there,
    You have a new featured submission on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing ID:  %listing_id
    The invoice number is: %invoice_no
nl: Hallo daar,
    U hebt een nieuwe aanbevolen inzending op% website_url!
    Vermeldingstitel:% listing_title
    Advertentie-ID:% listing_id
    Het factuurnummer is:% invoice_no

en: Hi there,
    You have a new paid submission on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing ID:  %listing_id
    The invoice number is: %invoice_no
nl: Hallo daar,
    Je hebt een nieuwe betaalde inzending op% website_url!
    Vermeldingstitel:% listing_title
    Advertentie-ID:% listing_id
    Het factuurnummer is:% invoice_no

en: Hi there,
    You have submitted new listing on  %website_url!
    Listing Title: %listing_title
    Listing ID:  %listing_id
    The invoice number is: %invoice_no
nl: Hallo daar,
    Je hebt een nieuwe aanbieding ingediend op% website_url!
    Vermeldingstitel:% listing_title
    Advertentie-ID:% listing_id
    Het factuurnummer is:% invoice_no

en: Hi there,
    Your listing on %website_url has been approved.
    
    Listins Title:%listing_title
    Listing Url: %listing_url
nl: Hallo daar,
    Uw vermelding op% website_url is goedgekeurd.
    
    Listins Title:% listing_title
    URL weergeven:% listing_url

en: Hi there,
    Your listing on %website_url has been expired.
    
    Listins Title:%listing_title
    Listing Url: %listing_url
nl: Hallo daar,
    Uw vermelding op% website_url is verlopen.
    
    Listins Title:% listing_title
    URL weergeven:% listing_url

en: Hi there,
    Your purchase on %website_url is activated! You should go and check it out.
nl: Hallo daar,
    Uw aankoop op% website_url is geactiveerd! Je zou moeten gaan kijken.

en: Hi there,
    Your subscription on %website_url was cancelled because it expired or the recurring payment from the merchant was not processed. All your listings are no longer visible for our visitors but remain in your account.
    Thank you.
nl: Hallo daar,
    Uw abonnement op% website_url is geannuleerd omdat het is verlopen of de terugkerende betaling van de verkoper niet is verwerkt. Al uw aanbiedingen zijn niet meer zichtbaar voor onze bezoekers, maar blijven in uw account.
    Dank je.

en: Hi there,<br>
    Welcome to %website_url and thank you for purchasing a plan with us. We are excited you have chosen %website_name . %website_name is a great place to advertise and search properties.<br>
    
    You plan on  %website_url activated! You can now list your properties according to you plan.
nl: Hallo daar, <br>
    Welkom bij% website_url en bedankt voor het aanschaffen van een abonnement bij ons. We zijn verheugd dat je% website_name hebt gekozen. % website_name is een geweldige plek om te adverteren en eigenschappen te zoeken. <br>
    
    U plant op% website_url geactiveerd! U kunt nu uw woningen een lijst geven volgens uw plan.

en: Hi there,<br>
    You have a new submission on  %website_url!<br>
    Listing Title: %listing_title<br>
    Listing ID:  %listing_id
nl: Hallo daar, <br>
    U heeft een nieuwe inzending op% website_url! <br>
    Listing-titel:% listing_title <br>
    Advertentie-ID:% listing_id

en: Hi there,<br>
    You have submitted new listing on  %website_url!<br>
    Listing Title: %listing_title<br>
    Listing ID:  %listing_id
nl: Hallo daar, <br>
    U heeft een nieuwe aanbieding ingediend op% website_url! <br>
    Listing-titel:% listing_title <br>
    Advertentie-ID:% listing_id

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide Advanced Search Fields
nl: Verberg geavanceerde zoekvelden

en: Hide Child
nl: Verberg kind

en: Hide Count
nl: Verberg Count

en: Hide Details
nl: Verberg details

en: Hide Empty:
nl: Leegmaken:

en: Hide Top Bar in Mobile?
nl: Verberg Top Bar in mobiel?

en: Hide Widget Title
nl: Widget titel verbergen

en: Hide but show on scroll
nl: Hide maar show on scroll

en: Hide for This Page
nl: Verberg voor deze pagina

en: Holy See (Vatican City State)
nl: Heilige Stoel (Vaticaanstad)

en: Home
nl: Huis

en: Home plans
nl: Home plannen

en: Homepage + Inner Pages
nl: Homepage + binnenpagina's

en: Hospitals
nl: ziekenhuizen

en: Hotels & Travel
nl: Hotels en reizen

en: Hour
nl: Uur

en: Hover Color
nl: Kleur zweven

en: How many Featured listings are included?
nl: Hoeveel Featured listings zijn inbegrepen?

en: How many days data will show ? Default: 14
nl: Hoeveel dagen zullen de gegevens tonen? Standaard: 14

en: How many images are included per listing?
nl: Hoeveel afbeeldingen worden er per aanbieding opgenomen?

en: How many listings are included?
nl: Hoeveel aanbiedingen zijn opgenomen?

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Hybrid
nl: Hybride

en: I agree with your <a href="%s">Terms & Conditions</a>
nl: Ik ga akkoord met uw <a href="%s"> Algemene voorwaarden </a>

en: IDX Sidebar
nl: IDX zijbalk

en: INVOCE
nl: invoce

en: INVOICE
nl: FACTUUR

en: IPINFO Location
nl: IPINFO-locatie

en: Iceland
nl: IJsland

en: Icon
nl: Icoon

en: Icons Color
nl: Pictogrammen Kleur

en: Icons for luxury home type property detail page
nl: Pictogrammen voor de detailpagina van het luxehuistype

en: If "Yes" it will fit according to screen size
nl: Indien "Ja" zal het passen op schermgrootte

en: If no, advanced search over header will display in closed position by default.
nl: Zo nee, dan wordt de geavanceerde zoekkopregel standaard in gesloten positie weergegeven.

en: If no, it will show price dropdowns
nl: Zo nee, dan worden prijsverlagingen weergegeven

en: If no, users will get the auto generated password via email
nl: Zo nee, dan ontvangen gebruikers het automatisch gegenereerde wachtwoord via e-mail

en: If set to "Yes" then every user register from front-end role Agent will be auto create in agent custom post type and role Agency will be auto create in agency custom post type
nl: Indien ingesteld op "Ja" dan zal elke gebruiker zich registreren vanuit de front-end rol Agent zal automatisch worden aangemaakt in agent aangepast berichttype en rol Agentschap zal automatisch worden aangemaakt in agentschap aangepast berichttype

en: If you do not wish to be notified anymore please enter your account and delete the saved search.Thank you!
nl: Als u niet meer wilt worden verwittigd, voert u uw account in en verwijdert u de opgeslagen zoekopdracht. Dank u wel!

en: If you don't have an account you can create one below by entering your email address. Your account details will be confirmed via email. Otherwise you can
nl: Als u geen account hebt, kunt u hieronder een account maken door uw e-mailadres in te voeren. Uw accountgegevens worden per e-mail bevestigd. Anders kan dat

en: Image
nl: Beeld

en: Image Banner Link:
nl: Beeldbanner Link:

en: Image Banner URL:
nl: URL van afbeeldingbanner:

en: Image Height
nl: Beeldhoogte

en: Image Url:
nl: Afbeelding URL:

en: Image/Gallery
nl: Afbeelding / Galerie

en: Images Layout
nl: Afbeeldingen lay-out

en: Images are for demo purpose only.
nl: Afbeeldingen zijn alleen voor demonstratiedoeleinden.

en: Images overlay ?
nl: Afbeeldingen overlay?

en: Images uploader
nl: Uploader voor afbeeldingen

en: India
nl: Indië

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Infinite Scroll:
nl: Oneindige scroll:

en: Info is taken from your account at https://dashboard.stripe.com/login
nl: Info wordt van je account gehaald op https://dashboard.stripe.com/login

en: Information
nl: Informatie

en: Inherit from default accent color
nl: Overnemen van standaardaccentkleur

en: Inquire about this property
nl: Informeer over deze woning

en: Instagram Image
nl: Instagram afbeelding

en: Instagram Profile
nl: Instagram profiel

en: Instagram Slider
nl: Instagram schuifregelaar

en: Instagram access token:
nl: Toegangstoken voor Instagram:

en: Instagram user ID:
nl: Instagram gebruikers-ID:

en: Install
nl: Installeren

en: Install %2$s
nl: Installeer% 2 $ s

en: Install Plugins
nl: Installeer plug-ins

en: Install Required Plugins
nl: Installeer Vereiste Plugins

en: Installed But Not Activated
nl: Geïnstalleerd maar niet geactiveerd

en: Installed version:
nl: Geïnstalleerde versie:

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin% 1 $ s installeren (% 2 $ d /% 3 $ d)

en: Installing Plugin: %s
nl: Plugin installeren:% s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin installeren en activeren% 1 $ s (% 2 $ d /% 3 $ d)

en: Interest Rate
nl: Rente

en: Invalid Nonce
nl: Ongeldige nonce

en: Invalid Nonce!
nl: Ongeldige nonce!

en: Invalid Request !
nl: Ongeldig verzoek !

en: Invalid email address!
nl: Ongeldig email adres!

en: Invalid email address.
nl: Ongeldig email adres.

en: Invalid password reset Key
nl: Ongeldige wachtwoordreset sleutel

en: Invalid username (do not use special characters or spaces)!
nl: Ongeldige gebruikersnaam (gebruik geen speciale tekens of spaties)!

en: Invoice Details
nl: Factuurgegevens

en: Invoice ID:
nl: Factuur ID:

en: Invoice Options
nl: Factuuropties

en: Invoices
nl: facturen

en: Iran
nl: Ik rende

en: Iran, Islamic Republic of
nl: Iran, Islamitische Republiek

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Is Popular/Featured?
nl: Is populair / populair?

en: Is Visible?
nl: Is zichtbaar?

en: Israel
nl: Israël

en: It seems we cannot find what you are looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden waarnaar je op zoek bent. Misschien kan zoeken helpen.

en: Italy
nl: Italië

en: Item ID (Listing or Package id ):
nl: Item ID (Listing of Pakket-ID):

en: Item Price:
nl: Stuksprijs:

en: JPEG 100% Quality
nl: JPEG 100% kwaliteit

en: JS or Google AdSense Code
nl: JS of Google AdSense-code

en: Join The Discussion
nl: Word lid van de discussie

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Keep Advanced Search visible?
nl: Geavanceerd zoeken zichtbaar houden?

en: Kenya
nl: Kenia

en: Keyword
nl: keyword

en: Keyword Field
nl: Zoekwoordveld

en: Korea, Democratic People's Republic of
nl: Korea, Democratische Volksrepubliek

en: Korea, Republic of
nl: Korea, republiek van

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyz Republic
nl: Kirgizische Republiek

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Label
nl: Etiket

en: Labels
nl: labels

en: Land Area
nl: Landoppervlak

en: Land Area ( Only digits )
nl: Landoppervlak (alleen cijfers)

en: Land Area Postfix
nl: Landomgeving Postfix

en: Land Area Size Postfix
nl: Landoppervlakgrootte Postfix

en: Land Area:
nl: Landoppervlak:

en: Land Size
nl: Landgrootte

en: Language
nl: Taal

en: Language for datepicker
nl: Taal voor datepicker

en: Language:
nl: Taal:

en: Lao
nl: Laotiaans

en: Lao People's Democratic Republic
nl: Lao Democratische Volksrepubliek

en: Last Message
nl: Laatste bericht

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Latest Tweets
nl: laatste tweets

en: Latvia
nl: Letland

en: Layout
nl: lay-out

en: Layout Manager Luxury Homes
nl: Layout Manager luxe huizen

en: Layout Manager Tabs
nl: Tabbladen Layout Manager

en: Layout:
nl: Indeling:

en: Leave it empty if you want to hide map on agency detail page.
nl: Laat het leeg als u de kaart op de detailpagina van het bureau wilt verbergen.

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Left Align
nl: Links uitlijnen

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Libraries
nl: bibliotheken

en: Libyan Arab Jamahiriya
nl: Libië

en: License
nl: Licentie

en: License:
nl: Licentie:

en: Licenses
nl: licenties

en: Lightbox Logo
nl: Lightbox-logo

en: Limit Geo auto complete to specific country
nl: Beperk Geo volledig tot specifiek land

en: Limit post number:
nl: Limiet berichtnummer:

en: Limit to Country
nl: Beperk tot land

en: Limit:
nl: Begrenzing:

en: Line 1
nl: Lijn 1

en: Line 2
nl: Lijn 2

en: Line Chart
nl: Lijngrafiek

en: Link Images To:
nl: Afbeeldingen koppelen aan:

en: Links Color
nl: Links Kleur

en: Links Hover Background Color
nl: Koppelingen Achtergrond achtergrondkleur

en: Links Hover Background color
nl: Koppelingen Achtergrond achtergrondkleur

en: Links Hover background color
nl: Links Achtergrondkleur van achtergrondafbeelding

en: Links Hover color
nl: Links Kleur zweven

en: Links color
nl: Links kleur

en: List View
nl: Lijstweergave

en: Listing Included:
nl: Aanbieding inbegrepen:

en: Listing Payment
nl: Aanbieding Betaling

en: Listing payment on
nl: Aanbieding betaling op

en: Listing with Featured
nl: Listing met Featured

en: Listing with Featured Payment option
nl: Aanbieding met Aanbevolen Betaling optie

en: Listings
nl: Vermeldingen

en: Listings Included:
nl: Vermeldingen inbegrepen:

en: Listings Layout
nl: Lijsten Layout

en: Listings Remaining:
nl: Nog resterende aanbiedingen:

en: Listings available
nl: Lijsten beschikbaar

en: Listings available:
nl: Lijsten beschikbaar:

en: Listings found
nl: Lijsten gevonden

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Load More
nl: Meer laden

en: Loading Slider...
nl: Slider laden ...

en: Loan Term (Years)
nl: Leningstermijn (jaren)

en: Local Flavor
nl: Plaatselijke smaak

en: Local Services
nl: Lokale services

en: Location
nl: Plaats

en: Log in | Register
nl: Inloggen | Registreren

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Login
nl: Log in

en: Login & Register
nl: Inloggen en registreren

en: Login for Review
nl: Login voor beoordeling

en: Login here
nl: Hier inloggen

en: Logos & Favicon
nl: Logo's & Favicon

en: Lost your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Luxury Homes ( Since v1.4.0 )
nl: Luxe huizen (sinds v1.4.0)

en: MAP
nl: KAART

en: MP4 File
nl: MP4-bestand

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Main Menu Transparent ?
nl: Hoofdmenu transparant?

en: Make Featured
nl: Uitgelicht maken

en: Make add property fields required.
nl: Maak eigenschapseigenschappen toevoegen vereist.

en: Make your payment direct into our bank account. Please use order ID as the payment reference
nl: Maak uw betaling rechtstreeks op onze bankrekening. Gebruik de order-ID als betalingskenmerk

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Maldiven

en: Manager Role
nl: Managerrol

en: Map
nl: Kaart

en: Map Address
nl: Map adres

en: Map Cluster
nl: Cluster toewijzen

en: Map Fullscreen
nl: Kaart volledig scherm

en: Map View
nl: Kaart overzicht

en: Mark this property as featured?
nl: Markeer deze eigenschap als aanbevolen?

en: Marshall Islands
nl: Marshall eilanden

en: Mass Media
nl: Massa media

en: Matching Submissions on %website_url
nl: Overeenkomende inzendingen op% website_url

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Max Area
nl: Max gebied

en: Max Price
nl: Max. Prijs

en: Maximum Area Size
nl: Maximale gebiedsgrootte

en: Maximum File Size
nl: Maximale bestandsgrootte

en: Maximum Images
nl: Maximale afbeeldingen

en: Maximum Price
nl: Maximum prijs

en: Maximum Price for Rent Only
nl: Maximale prijs alleen te huur

en: Maximum Prices List for Advance Search Form
nl: Maximum prijzenlijst voor Geavanceerd zoekformulier

en: Maximum Prices List for Rent Only
nl: Maximumprijzenlijst alleen te huur

en: Maximum images allow for single property.
nl: Maximale afbeeldingen maken afzonderlijke objecten mogelijk.

en: Maximum posts to show:
nl: Maximum berichten om te laten zien:

en: Maximum upload image size. For example 10kb, 500kb, 1mb, 10m, 100mb
nl: Maximale upload-afbeeldingsgrootte. Bijvoorbeeld 10 kb, 500 kb, 1 mB, 10 m, 100 mB

en: Maximum zoom level for Cluster to appear. Default 10
nl: Maximaal zoomniveau voor weergave van Cluster. Standaard 10

en: Measurement Unit
nl: Meeteenheid

en: Measurement Unit Globally
nl: Meeteenheid globaal

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Membership Cancelled on %website_url
nl: Lidmaatschap geannuleerd op% website_url

en: Membership Package
nl: Lidmaatschapspakket

en: Membership Payment
nl: Lidmaatschapsbetaling

en: Membership payment on
nl: Lidmaatschapsbetaling op

en: Menu ( Create and assing menu under Appearance -> Menus )
nl: Menu (menu Maken en bevestigen onder Uiterlijk -> Menu's)

en: Menu Background Color
nl: Menu achtergrondkleur

en: Menu Button Color
nl: Menu Knop Kleur

en: Menu Button Color for Splash
nl: Menuknop Kleur voor Splash

en: Message
nl: Bericht

en: Message Sent Successfully!
nl: Bericht succesvol verzonden!

en: Message sent successfully!
nl: Bericht succesvol verzonden!

en: Messages
nl: berichten

en: Meta Position:
nl: Meta Positie:

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Micronesia, Federated States of
nl: Micronesië, Federale Staten van

en: Min Area
nl: Min gebied

en: Min Price
nl: Minimumprijs

en: Minify CSS
nl: Verklein CSS

en: Minify JS
nl: Verklein JS

en: Minimum 3 characters required
nl: Minimaal 3 tekens vereist

en: Minimum Area Size
nl: Minimale oppervlakte-afmeting

en: Minimum Price
nl: Minimum prijs

en: Minimum Price for Rent Only
nl: Minimum prijs te huur alleen

en: Minimum Prices List for Advance Search Form
nl: Minimumprijslijst voor Geavanceerd zoekformulier

en: Minimum Prices List for Rent Only
nl: Lijst met minimum prijzen voor huur

en: Minimum required version:
nl: Minimaal vereiste versie:

en: Minute
nl: Minuut

en: Mobile
nl: mobiel

en: Mobile Logo
nl: Mobiel logo

en: Mobile Menu
nl: Mobiel menu

en: Mobile Number
nl: Mobiel nummer

en: Mobile Retina Logo
nl: Mobiel Retina-logo

en: Mobile navigation border
nl: Mobiele navigatie grens

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Moldova, Republic of
nl: Moldova, Republiek

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Month
nl: Maand

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Monthly Payment
nl: Maandelijkse betaling

en: More Options
nl: Meer opties

en: Morocco
nl: Marokko

en: Mortgage Payments:
nl: Hypotheekbetalingen:

en: Most scripts and style-sheets called by WordPress include a query string identifying the version. This can cause issues with caching and such, which will result in less than optimal load times. You can toggle this setting on to remove the query string from such strings.
nl: De meeste scripts en style-sheets die door WordPress worden genoemd, bevatten een querystring die de versie identificeert. Dit kan problemen met caching en dergelijke veroorzaken, wat resulteert in minder dan optimale laadtijden. U kunt deze instelling inschakelen om de queryreeks uit dergelijke tekenreeksen te verwijderen.

en: Multi Agents
nl: Multi-agenten

en: Multi Step
nl: Multi stap

en: Multi Unit / Sub Listings
nl: Meerdere Eenheid / Sub Vermeldingen

en: Multi Units / Sub Properties for
nl: Multi Units / Sub Properties voor

en: My Properties
nl: Mijn eigenschappen

en: My location
nl: Mijn locatie

en: My profile
nl: Mijn profiel

en: NEXT PROPERTY
nl: VOLGENDE WONING

en: NOT PAID
nl: NIET BETAALD

en: Name
nl: Naam

en: Name field is empty!
nl: Naamveld is leeg!

en: Name for agency role
nl: Naam voor agentschapsrol

en: Name for agent role
nl: Naam voor rol agent

en: Name for buyer role
nl: Naam voor kopersrol

en: Name for manager role
nl: Naam voor beheerdersrol

en: Name for owner role
nl: Naam voor eigenaar-rol

en: Name for seller role
nl: Naam voor verkopersrol

en: Name of the client who gave feedback
nl: Naam van de klant die feedback heeft gegeven

en: Name:
nl: Naam:

en: Namibia
nl: Namibië

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Navigation Align
nl: Navigatie afstemmen

en: Near by
nl: Dichtbij

en: Near by Places
nl: Plaatsen in de buurt

en: Nearby
nl: nabijgelegen

en: Neighborhood
nl: Buurt

en: Neighborhood:
nl: Buurt:

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: Netherlands the
nl: Nederland het

en: Never
nl: Nooit

en: New Caledonia
nl: Nieuw-Caledonië

en: New Password
nl: nieuw paswoord

en: New Password
nl: nieuw paswoord

en: New User Registration
nl: nieuwe gebruiker registratie

en: New Zealand
nl: Nieuw Zeeland

en: New featured submission on %website_url
nl: Nieuwe ingediende inzending op% website_url

en: New featured upgrade on %website_url
nl: Nieuwe aanbevolen upgrade op% website_url

en: New message sent by %s using agent contact form at %s
nl: Nieuw bericht verzonden door% s met contactformulier agent bij% s

en: New message sent by %s using contact form at %s
nl: Nieuw bericht verzonden door% s met behulp van contactformulier op% s

en: New message sent by %s using schedule contact form at %s
nl: Nieuw bericht verzonden door% s via schema contactformulier op% s

en: New paid submission on %website_url
nl: Nieuwe betaalde inzending op% website_url

en: New password or confirm password is blank
nl: Nieuw wachtwoord of wachtwoord bevestigen is leeg

en: New submission on %website_url
nl: Nieuwe inzending op% website_url

en: New user registration on %website_url.
    Username: %user_login_register,
    E-mail: %user_email_register
nl: Nieuwe gebruikersregistratie op% website_url.
    Gebruikersnaam:% user_login_register,
    E-mail:% user_email_register

en: Newer Comments &rarr;
nl: Nieuwere reacties & rarr;

en: Next
nl: volgende

en: Next post
nl: Volgend bericht

en: Next/Prev Listings
nl: Volgende / Vorige aanbiedingen

en: Next/Prev Navigation:
nl: Volgende / vorige navigatie:

en: Next/Prev properties
nl: Volgende / Vorige eigenschappen

en: Nightlife
nl: Nachtleven

en: No
nl: Nee

en: No Property ID found
nl: Geen property-ID gevonden

en: No Review
nl: Geen beoordeling

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
nl: Geen actie ondernomen. Plugin% 1 $ s was al actief.

en: No listings available
nl: Geen aanbiedingen beschikbaar

en: No plugins are available to be activated at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plug-ins beschikbaar om te worden geactiveerd.

en: No plugins are available to be installed at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plug-ins beschikbaar om te worden geïnstalleerd.

en: No plugins are available to be updated at this time.
nl: Er zijn op dit moment geen plug-ins beschikbaar om te worden bijgewerkt.

en: No plugins to install, update or activate.
nl: Geen plug-ins om te installeren, updaten of activeren.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
nl: Er zijn geen plug-ins geselecteerd om te worden geactiveerd. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
nl: Er zijn geen plug-ins geselecteerd om te worden geïnstalleerd. Geen actie ondernomen.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
nl: Er zijn geen plug-ins geselecteerd om te worden bijgewerkt. Geen actie ondernomen.

en: No record found
nl: Geen record gevonden

en: None
nl: Geen

en: Northern Mariana Islands
nl: noordelijke Mariana eilanden

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Not Paid
nl: Niet betaald

en: Note: Google Geo location not work in chrome without SSL (https://), you can enable IPINFO location below for Google chrome if you don not have SSL.
nl: Opmerking: Google Geo-locatie werkt niet in Chrome zonder SSL (https: //), u kunt IPINFO-locatie hieronder inschakelen voor Google Chrome als u geen SSL hebt.

en: Note: will only work when main menu sticky disabled
nl: Opmerking: werkt alleen als het vastgelopen hoofdmenu is uitgeschakeld

en: Note: will only work when mobile menu sticky disabled
nl: Opmerking: werkt alleen als vasthouden van het mobiele menu is uitgeschakeld

en: Nothing
nl: Niets

en: Number of Agencies to Display
nl: Aantal weer te geven agentschappen

en: Number of Agents to Display
nl: Aantal weer te geven agents

en: Number of Days
nl: Aantal dagen

en: Number of Expire Days
nl: Aantal Verlopen Dagen

en: Number of Images to Show:
nl: Aantal afbeeldingen dat wordt weergegeven:

en: Number of Items to Show:
nl: Aantal te tonen items:

en: Number of Listings to Show
nl: Aantal weer te geven aanbiedingen

en: Number of Posts ( for masonry blog template )
nl: Aantal berichten (voor metselwerk blogsjabloon)

en: Number of decimal points?
nl: Aantal decimalen?

en: Number of featured listings to show
nl: Aantal aanbevolen aanbiedingen om te laten zien

en: Number of features to show in advanced search, add -1 for all.
nl: Aantal functies dat moet worden weergegeven bij geavanceerd zoeken, voeg -1 toe voor alle.

en: Number of listings to show
nl: Aantal weer te geven aanbiedingen

en: Number of photos
nl: Aantal foto's

en: Number of posts to show
nl: Aantal te tonen berichten

en: OFFICE:
nl: KANTOOR:

en: OGV File
nl: OGV-bestand

en: OVERVIEW
nl: OVERZICHT

en: Off
nl: Uit

en: Office Number
nl: Kantoor nummer

en: Offset
nl: compenseren

en: Offset posts:
nl: Offset berichten:

en: Old Password
nl: Oud Wachtwoord

en: Old password is not correct
nl: Oud wachtwoord is niet correct

en: On
nl: Op

en: One
nl: een

en: One Day
nl: Op een dag

en: One Hour
nl: Een uur

en: One Month
nl: Een maand

en: One Step
nl: Een stap

en: One Time
nl: Een keer

en: One Week
nl: Een week

en: One of the password field is empty!
nl: Een van de wachtwoordvelden is leeg!

en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl: Eén gedachte over & ldquo;% 2 $ s & rdquo;

en: Only Homepage
nl: Alleen Homepage

en: Only Inner Pages
nl: Alleen innerlijke pagina's

en: Only for Per Listings and Free ( Pay for Featured )
nl: Alleen voor Per Listings en Free (Pay for Featured)

en: Only for header style two, three and top bar
nl: Alleen voor header-stijl twee, drie en bovenste balk

en: Only provide comma separated numbers. Do not add dashes, spaces and currency signs.
nl: Geef alleen door komma's gescheiden nummers. Voeg geen streepjes, spaties en valutatekens toe.

en: Only provide comma separated numbers. Do not add decimal points, dashes, spaces and currency signs.
nl: Geef alleen door komma's gescheiden nummers. Voeg geen decimale punten, streepjes, spaties en valutatekens toe.

en: Oopps some thing getting wrong, please try again!
nl: Oeps, iets fout gaat, probeer het opnieuw!

en: Oops something went wrong.
nl: Oeps! Er is iets misgegaan.

en: Opacity
nl: ondoorzichtigheid

en: Open on Google Maps
nl: Openen op Google Maps

en: Open/Close Button Background Color
nl: Knop Achtergrondkleur openen / sluiten

en: Open/Close Button Color
nl: Kleur van de knop openen / sluiten

en: Opening Days
nl: Openingsdagen

en: Opening Hours
nl: Openingstijden

en: Optimizations
nl: optimalisaties

en: Optional - Custom Sub Title:
nl: Optioneel - Aangepaste subtitel:

en: Optional - Custom Title:
nl: Optioneel - Aangepaste titel:

en: Options Options
nl: Opties Opties

en: Order
nl: Bestellen

en: Order By
nl: Bestel door

en: Order By:
nl: Sorteren op:

en: Order Number
nl: Bestellingsnummer

en: Order Properties By
nl: Bestel eigenschappen door

en: Order:
nl: Bestellen:

en: Other Features
nl: Andere mogelijkheden

en: Overlay
nl: bedekking

en: Overlay Color
nl: Overlay kleur

en: Overlay Color Opacity
nl: Overlay Color Dekking

en: Overlay Image
nl: Overlay afbeelding

en: Overlay Image
nl: Overlay afbeelding

en: Overlay Opacity
nl: Overlay-dekking

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner Role
nl: Eigenaar Rol

en: PAID
nl: BETAALD

en: PREVIOUS PROPERTY
nl: VORIGE EIGENDOM

en: Package
nl: Pakket

en: Package Activation
nl: Pakket activering

en: Package Activation:
nl: Pakket activering:

en: Package Currency:
nl: Pakketvaluta:

en: Package Decimal:
nl: Decimaal pakket:

en: Package Details
nl: Pakket details

en: Package Id
nl: Pakket-ID

en: Package Info
nl: Pakketinfo

en: Package Name
nl: Verpakkingsnaam

en: Package Name:
nl: Verpakkingsnaam:

en: Package Payment
nl: Pakketbetaling

en: Package Price
nl: Pakket prijs

en: Package Price:
nl: Pakket prijs:

en: Package Time:
nl: Pakket tijd:

en: Package stripe id (ex: gold_pack)
nl: Pakket stripe id (bijv: gold_pack)

en: Package:
nl: Pakket:

en: Packages wire transfer and other payments gateways purchase activate
nl: Pakketten overboeking en andere betalingen Gateways kopen activeren

en: Page
nl: Pagina

en: Page 404
nl: Pagina 404

en: Page Background
nl: Pagina achtergrond

en: Page Breadcrumb
nl: Pagina Breadcrumb

en: Page Description
nl: pagina beschrijving

en: Page Header Options
nl: Opties voor paginakoptekst

en: Page Layout
nl: Pagina layout

en: Page Navigation Options
nl: Opties voor paginanavigatie

en: Page Sidebar
nl: Paginazijbalk

en: Page Template Options
nl: Paginasjabloonopties

en: Page Title
nl: Pagina titel

en: Page Views
nl: Paginaweergaven

en: Pages:
nl: pagina's:

en: Paid
nl: Betaald

en: Paid Submission
nl: Betaalde inzending

en: Paid Submission is disabled
nl: Betaalde inzending is uitgeschakeld

en: Palestinian Territory
nl: Palestijns gebied

en: Palestinian Territory, Occupied
nl: Palestijns gebied, bezet

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Partner Details
nl: Partner details

en: Partner website address
nl: Website-adres van de partner

en: Partners
nl: partners

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password *
nl: Wachtwoord *

en: Password Updated
nl: Wachtwoord bijgewerkt

en: Password has been changed, you can login now.
nl: Wachtwoord is gewijzigd, je kunt nu inloggen.

en: Password reset successfully, you can login now.
nl: Wachtwoord resetten succesvol, u kunt nu inloggen.

en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Paste your CSS code here.
nl: Plak hier je CSS-code.

en: Paste your banner JS or Google Adsense code
nl: Plak je banner JS of Google AdSense-code

en: Pay Listing
nl: Betaallijst

en: Pay Now
nl: Nu betalen

en: Pay with Credit Card
nl: Betaal met credit card

en: Pay with PayPal
nl: Betaal met PayPal

en: Pay with Wire Transfer
nl: Betaal met overschrijving

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment & Membership
nl: Betaling en lidmaatschap

en: Payment Method
nl: Betalingsmiddel

en: Payment Method:
nl: Betalingsmiddel:

en: Payment Status
nl: Betalingsstatus

en: Payment Status:
nl: Betalingsstatus:

en: Payment details
nl: Betalingsdetails

en: Paypal API Password
nl: Paypal API-wachtwoord

en: Paypal API Username
nl: Paypal API-gebruikersnaam

en: Paypal Client Secret Key
nl: Paypal Client geheime sleutel

en: Paypal Receiving Email
nl: Paypal E-mail ontvangen

en: Paypal Settings
nl: Paypal-instellingen

en: Paypal, Stripe and 2Checkout Api
nl: Paypal, Stripe en 2Check Api

en: Pending
nl: In afwachting

en: Per Listing
nl: Per aanbieding

en: Per listing wire transfer purchase activate
nl: Per aanbieding overdracht van bankoverschrijvingen geactiveerd

en: Permission denied
nl: Geen toestemming

en: Pets
nl: Huisdieren

en: Pharmacies
nl: Apotheken

en: Philippines
nl: Filippijnen

en: Phone
nl: Telefoon

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Phone Number :
nl: Telefoonnummer :

en: Phone Number:
nl: Telefoonnummer:

en: Phone field is empty!
nl: Telefoonveld is leeg!

en: Phone:
nl: Telefoon:

en: Photo
nl: Foto

en: Photos
nl: foto's

en: Photos Count
nl: Foto's tellen

en: Pick a background color for the advanced search (default: #ffffff).
nl: Kies een achtergrondkleur voor de geavanceerde zoekopdracht (standaard: #ffffff).

en: Pick background color for mobile menu
nl: Kies achtergrondkleur voor mobiel menu

en: Pick border for header version 3
nl: Kies rand voor koptekstversie 3

en: Pick button background color
nl: Selectieknop achtergrondkleur

en: Pick button hover background color
nl: De achtergrondkleur van de keuzeknop hover

en: Pick color for mobile menu button
nl: Kies kleur voor mobiele menuknop

en: Pick color for mobile menu button for splash page
nl: Kies kleur voor mobiele menuknop voor splash-pagina

en: Pick create listing button style
nl: Kies de stijl van het maken van een aanbiedingsknop

en: Pick footer background color
nl: Kies de achtergrondkleur van de voettekst

en: Pick footer bottom background color
nl: Kies de achtergrondkleur van de voettekst

en: Pick footer color
nl: Kies de kleur van het voettekstje

en: Pick footer hover color
nl: Kies de kleur van de voettekst zweeftekst

en: Pick header top area background color
nl: Kies de achtergrondachtergrond van de koptekst bovenaan

en: Pick header top area icons color
nl: Kies de kleur van de koptekst van het bovenste gebied

en: Pick header top area text color
nl: Kies de teksttekst van het koptekstgebied

en: Pick mobile menu dropdown links background color
nl: Kies mobiel menu dropdown linkt achtergrondkleur

en: Pick mobile menu dropdown links color
nl: Kies mobiel menu dropdown linkt kleur

en: Pick mobile menu links color
nl: Kies mobiele menu-links kleur

en: Pick mobile menu links hover background color
nl: Kies mobiele menu-links zweven achtergrondkleur

en: Pick mobile menu links hover color
nl: Kies mobiele menu-links zweefkleur

en: Pick property details background color.
nl: Kies de achtergrondkleur van eigenschapsdetails.

en: Pick style for header top area
nl: Kies een stijl voor het bovenste gebied van de koptekst

en: Pick text color like "other features" etc
nl: Kies tekstkleur zoals "andere functies" enz

en: Pick website primary color.
nl: Kies de primaire kleur van de website.

en: Pick website primary hover color.
nl: Kies de primaire hover-kleur van de website.

en: Pick website secondary color.
nl: Kies secundaire website kleur.

en: Pick website secondary hover color.
nl: Kies website secundaire zweefkleur.

en: Picture Url
nl: Foto URL

en: Pinterest Profile Link
nl: Pinterest Profiel Link

en: Pitcairn Islands
nl: Pitcairneilanden

en: Place the pin the address above
nl: Plaats de pincode met het bovenstaande adres

en: Plan Bathrooms
nl: Plan Badkamers

en: Plan Bedrooms
nl: Plan slaapkamers

en: Plan Description
nl: Beschrijving van het plan

en: Plan Image
nl: Plan afbeelding

en: Plan Postfix
nl: Postfix plannen

en: Plan Price
nl: Planprijs

en: Plan Size
nl: Plan grootte

en: Plan Title
nl: Plan titel

en: Please contact the administrator of this site for help.
nl: Neem contact op met de beheerder van deze site voor hulp.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
nl: Neem contact op met de pluginprovider en vraag hen om hun plug-in te verpakken volgens de WordPress-richtlijnen.

en: Please create page using compare properties template
nl: Maak een pagina aan met behulp van de sjabloon met vergelijkingskenmerken

en: Please enter only digits
nl: Alleen cijfers invoeren alstublieft

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
nl: Voer uw gebruikersnaam of e-mailadres in. U ontvangt een link om via e-mail een nieuw wachtwoord aan te maken.

en: Please find full list of available currencies at <a target="_blank" href="https://openexchangerates.org/currencies">https://openexchangerates.org/currencies</a><br/>wp-currencies plugin is required - https://wordpress.org/plugins/wp-currencies/
nl: Een volledige lijst met beschikbare valuta's vindt u op <a target="_blank" href="https://openexchangerates.org/currencies"> https://openexchangerates.org/currencies </a> <br/> wp-valuta's plugin is vereist - https://wordpress.org/plugins/wp-currencies/

en: Please install and activate Houzez theme functionality plugin
nl: Installeer en activeer de Houzez-plug-in voor themafunctionaliteit

en: Please install and activate wp-currencies plugin!
nl: Installeer en activeer de plug-in voor wp-valuta's!

en: Please keep in mind currency switcher will not work if short price enabled.
nl: Houd er rekening mee dat het wisselen van valuta niet werkt als de korte prijs is ingeschakeld.

en: Please note that Yelp is not working for all countries. See here <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/factsheet">https://www.yelp.com/factsheet</a> the list of countries where Yelp is available.
nl: Houd er rekening mee dat Yelp niet voor alle landen werkt. Zie hier <a target="_blank" href="https://www.yelp.com/factsheet"> https://www.yelp.com/factsheet </a> de lijst met landen waar Yelp beschikbaar is.

en: Please provide comma separated currencies code in Capital Letters.
nl: Geef code met kommagescheiden valuta op in hoofdletters.

en: Please select base currency which will use as base currency for all conversions.
nl: Selecteer de basisvaluta die als basisvaluta voor alle conversies zal worden gebruikt.

en: Please set an icon. The entire list of icons can be found at <a href='http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/icons/' target='_blank'>FontAwesome project page</a>. For example, if an icon is named 'fa-angle-right', the value you have to add inside the field is 'angle-right'.
nl: Stel een pictogram in. De volledige lijst met pictogrammen is te vinden op <a href='http://fortawesome.github.io/Font-Awesome/icons/' target='_blank'> FontAwesome projectpagina </a>. Als een pictogram bijvoorbeeld 'fa-angle-right' is, is de waarde die u in het veld moet toevoegen 'angle-right'.

en: Plugin
nl: Inpluggen

en: Plugin activated successfully.
nl: Plugin is succesvol geactiveerd.

en: Plugin activation failed.
nl: Plugin-activering mislukt.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
nl: Plugin niet geactiveerd. Voor dit thema is een hogere versie van% s nodig. Werk de plug-in bij.

en: Poland
nl: Polen

en: Poor
nl: Arm

en: Popular?
nl: Populair?

en: Portugal, Portuguese Republic
nl: Portugal, Portugese Republiek

en: Position
nl: Positie

en: Postal Code / Zip
nl: Postcode / Zip

en: Pre-Packaged
nl: Pre-Verpakte

en: Prev
nl: Vorige

en: Previous post
nl: Vorige post

en: Price
nl: Prijs

en: Price & Currency
nl: Prijs en valuta

en: Price (High to Low)
nl: Prijs (van hoog naar laag)

en: Price (Low to High)
nl: Prijs laag naar hoog)

en: Price Per Submission
nl: Prijs per inzending

en: Price Postfix
nl: Prijs Postfix

en: Price Postfix
nl: Prijs Postfix

en: Price Prefix (ex: Start From)
nl: Prijs Prefix (bijv .: Start vanaf)

en: Price Prefix (ex: Start from)
nl: Prijs Prefix (bijv .: Start vanaf)

en: Price Range Slider
nl: Prijsklasse schuifregelaar

en: Price Range:
nl: Prijsbereik:

en: Price Table
nl: Prijstabel

en: Price To Make Listing Featured
nl: Prijs om een ​​aanbieding te vermelden

en: Price:
nl: Prijs:

en: Primary Color
nl: Primaire kleur

en: Primary Hover Color
nl: Primaire zweefkleur

en: Print
nl: Afdrukken

en: Print Invoice
nl: Factuur afdrukken

en: Print Property
nl: Eigenschap afdrukken

en: Print Property Logo
nl: Eigenschaplogo afdrukken

en: Private Key
nl: Prive sleutel

en: Private Note
nl: Privé notitie

en: Processing, Please wait...
nl: Aan het verwerken ... Even wachten, a.u.b...

en: Processing, please wait...
nl: Aan het verwerken ... Even wachten, a.u.b...

en: Professional Services
nl: Professionele diensten

en: Profile Info
nl: Profielinformatie

en: Profile updated
nl: Profiel geüpdatet

en: Properties
nl: eigenschappen

en: Properties Carousel V1
nl: Eigenschappen Carrousel V1

en: Properties Carousel V2
nl: Eigenschappen Carrousel V2

en: Properties Count
nl: Eigenschappen tellen

en: Properties Google Map
nl: Eigenschappen Google Map

en: Properties Grids
nl: Eigenschappen Grids

en: Properties IDs:
nl: Eigenschappen ID's:

en: Properties Layout
nl: Eigenschappen Layout

en: Properties Map
nl: Eigenschappen kaart

en: Properties Slider
nl: Eigenschappen schuifregelaar

en: Properties by IDs
nl: Eigenschappen op ID's

en: Properties listed:
nl: Opgesomde eigenschappen:

en: Property
nl: Eigendom

en: Property Additional Details
nl: Eigenschap Aanvullende details

en: Property Agent
nl: Makelaar

en: Property Area filter:
nl: Filter Property-filter:

en: Property City filter:
nl: Property Stadsfilter:

en: Property Content Layout
nl: Eigenschap inhoud lay-out

en: Property Deleted
nl: Eigenschap verwijderd

en: Property Description
nl: Eigenschap Beschrijving

en: Property Detail Data
nl: Gegevens van eigenschappen van onroerend goed

en: Property Detail Nav
nl: Onroerend goed Detail Nav

en: Property Detail Page
nl: Pagina met eigenschapsdetails

en: Property Details
nl: Details van de accommodatie

en: Property Details Background Color
nl: Eigenschap Details Achtergrondkleur

en: Property Documents
nl: Eigendomsdocumenten

en: Property Feature
nl: Eigenschap Feature

en: Property Features
nl: eigendomseigenschappen

en: Property Features Icons
nl: Eigenschap Functies Pictogrammen

en: Property Full Address
nl: Volledig adres van de accommodatie

en: Property Gallery
nl: Property-galerij

en: Property ID
nl: Eigenschap ID

en: Property ID Prefix
nl: Voorvoegsel eigenschap-ID

en: Property ID will help to search property directly.
nl: Property-ID helpt u rechtstreeks bij het zoeken naar onroerend goed.

en: Property ID:
nl: Eigenschap ID:

en: Property Label
nl: Eigenschap Label

en: Property Label filter:
nl: Eigenschappenlabel filter:

en: Property Lightbox
nl: Eigenschap Lightbox

en: Property Listing Advanced Options
nl: Eigenschaplijst Geavanceerde opties

en: Property Listings
nl: Vastgoedaanbiedingen

en: Property Location
nl: Locatie van de accommodatie

en: Property Map?
nl: Property kaart?

en: Property Neighbourhood
nl: Property Neighborhood

en: Property Price
nl: Vastgoedprijs

en: Property Setting
nl: Eigenschap instelling

en: Property Size
nl: Eigenschap Grootte

en: Property Size:
nl: Eigenschap Grootte:

en: Property State
nl: Eigendom

en: Property State filter:
nl: Eigenschapstoestand filter:

en: Property Status
nl: Eigenschapstatus

en: Property Status filter:
nl: Propertystatusfilter:

en: Property Status:
nl: Eigenschapstatus:

en: Property Title
nl: Eigendomstitel

en: Property Title :
nl: Eigendomstitel:

en: Property Title or Content
nl: Eigenschapstitel of inhoud

en: Property Top Area Default Active Tab
nl: Eigenschap Bovenste gebied Standaard Actief tabblad

en: Property Top Type
nl: Eigenschap Toptype

en: Property Type
nl: Eigendom type

en: Property Type filter:
nl: Eigenschap Type filter:

en: Property Type:
nl: Eigendom type:

en: Property URL :
nl: Eigenschap-URL:

en: Property address, street, zip or property ID
nl: Eigendomsadres, straat, postcode of property-ID

en: Property by ID
nl: Eigendom door ID

en: Property description and price
nl: Objectbeschrijving en prijs

en: Property detail page sticky navigation. only for Default layout
nl: Details op de detailpagina van de detailweergave. alleen voor standaardlay-out

en: Property features
nl: Eigendomseigenschappen

en: Property images
nl: Property afbeeldingen

en: Property label filter:
nl: Eigenschappenlabel filter:

en: Property listings
nl: Aanbiedingen van onroerend goed

en: Property location
nl: Eigenschap locatie

en: Property top area.
nl: Eigenschap topgebied.

en: Provide agent email address, Agent related messages from contact form on property details page, will be sent on this email address.
nl: Geef het e-mailadres van de agent op, Agentgerelateerde berichten van het contactformulier op de pagina met eigenschappendetails, wordt verzonden op dit e-mailadres.

en: Provide currency sign. For Example: $.
nl: Geef valutateken op. Bijvoorbeeld: $.

en: Provide the decimal point separator. For Example: .
nl: Geef het decimaaltekenscheidingsteken op. Bijvoorbeeld: .

en: Provide the thousands separator. For Example: ,
nl: Geef het scheidingsteken voor duizendtallen op. Bijvoorbeeld: ,

en: Provide website url.
nl: Geef de website-URL op.

en: Provided Email address is invalid!
nl: Verstuurd e-mailadres is ongeldig!

en: Public Services & Government
nl: Overheidsdiensten en overheid

en: Publishable Key
nl: Publiceerbare sleutel

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Purchase Date:
nl: Aankoopdatum:

en: Qatar
nl: Katar

en: Radius Unit
nl: Radiuseenheid

en: Rate This Property
nl: Beoordeel deze eigenschap

en: Reactivated
nl: gereactiveerd

en: Read More
nl: Lees verder

en: Read More Link:
nl: Meer lezen Link:

en: Read more
nl: Lees verder

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>
nl: Klaar om je eerste post te publiceren? <a href="%1$s"> Ga hier aan de slag </a>

en: Real Estate
nl: Onroerend goed

en: Recently used
nl: Laatst gebruikt

en: Recommend image size 1170 x 738
nl: Beveel afbeeldingsgrootte 1170 x 738 aan

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Recommended size 85 x 85
nl: Aanbevolen afmeting 85 x 85

en: Recurring
nl: terugkerende

en: Recurring Payment on %website_url
nl: Doorlopende betaling op% website_url

en: Register
nl: Registreren

en: Register here
nl: Registreer hier

en: Register successful, redirecting...
nl: Registreer succesvol, doorverwijs ...

en: Related posts
nl: Gerelateerde berichten

en: Religious Organizations
nl: Religieuze organisaties

en: Remember me
nl: Onthoud me

en: Remove Version Parameter From JS & CSS Files
nl: Versie-parameter uit JS & CSS-bestanden verwijderen

en: Remove dark gradient overlay over the featured image
nl: Verwijder een donkere verloopoverlay over de afgebeelde afbeelding

en: Remove dark gradient overlay over the images
nl: Verwijder een donkere verloopoverlay over de afbeeldingen

en: Removed
nl: verwijderd

en: Reply <i class="fa fa-angle-right"></i>
nl: Antwoord <i class = "fa fa-angle-right"> </ i>

en: Reply Message
nl: Antwoord

en: Request info
nl: Informatie aanvragen

en: Request not valid
nl: Verzoek niet geldig

en: Required
nl: Verplicht

en: Required Fields
nl: Verplichte velden

en: Required Update not Available
nl: Vereiste update niet beschikbaar

en: Requires Update
nl: Vereist Update

en: Reset Marker
nl: Markering resetten

en: Reset Password
nl: Reset wachtwoord

en: Reset password Session key expired.
nl: Wachtwoord opnieuw instellen Sessiesleutel is verlopen.

en: Restaurants
nl: restaurants

en: Restrict user admin panel access
nl: Beperk toegang tot het gebruikersbeheervenster

en: Result Limit
nl: Resultaatlimiet

en: Retina Logo
nl: Retina-logo

en: Retina Logo Splash  & Transparent Header
nl: Retina Logo Splash & Transparent Header

en: Return to Required Plugins Installer
nl: Ga terug naar het vereiste installatieprogramma voor invoegtoepassingen

en: Return to the Dashboard
nl: Keer terug naar het Dashboard

en: Retype Password
nl: Geef nogmaals het wachtwoord

en: Reunion
nl: Bijeenkomst

en: Review
nl: Beoordeling

en: Review & Ratings
nl: Beoordeling en waarderingen

en: Review & Ratings Approved by Admin
nl: Beoordeling en beoordeling Goedgekeurd door beheerder

en: Review Title
nl: Titel bekijken

en: Reviews
nl: beoordelingen

en: Reviews & Rating
nl: Recensies en waardering

en: Right Align
nl: Rechts uitlijnen

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Roadmap
nl: roadmap

en: Roles on regsiter form
nl: Rollen op regsiter-formulier

en: Roles on user profile page which will account user to change his role
nl: Rollen op gebruikersprofielpagina waarmee gebruikers hun rol kunnen wijzigen

en: Romania
nl: Roemenië

en: Rooms
nl: kamers

en: Rooms:
nl: kamers:

en: Russian Federation
nl: Russische Federatie

en: SEND ME THE INVOICE
nl: STUUR ME DE FACTUUR

en: SEND MESSAGE
nl: BERICHT VERSTUREN

en: Saint Helena
nl: Sint Helena

en: Saint Kitts and Nevis
nl: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Martin
nl: Sint-Maarten

en: Saint Martin (French part)
nl: Saint Martin (Frans deel)

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Saint Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sale or Rent Price
nl: Verkoop of huurprijs

en: Same as defined in Theme Options
nl: Hetzelfde als gedefinieerd in Thema-opties

en: Sandbox = test API. LIVE = real payments API
nl: Sandbox = test-API. LIVE = echte betalings-API

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Save
nl: Opslaan

en: Save as draft
nl: Opslaan als concept

en: Save search option on search result page
nl: Zoekoptie opslaan op pagina met zoekresultaten

en: Save this Search?
nl: Bewaar deze zoekopdracht?

en: Saved Searches
nl: Bewaarde zoekopdrachten

en: Schedule Tour
nl: Rondleiding plannen

en: Schedule a Tour
nl: Plan een rondleiding

en: Schools
nl: scholen

en: Screen fix
nl: Schermcorrectie

en: Scroll To Top?
nl: Scroll naar boven?

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Agent
nl: Zoek agent

en: Search Button Background Color
nl: Zoekknop Achtergrondkleur

en: Search Button Border Color
nl: Zoekknop Randkleur

en: Search Button Text Color
nl: Tekstkleur zoeken

en: Search City, State or Area
nl: Zoek stad, staat of gebied

en: Search Fields
nl: Zoekvelden

en: Search Invoices
nl: Facturen zoeken

en: Search Listing
nl: Zoek lijst

en: Search Options
nl: Zoek opties

en: Search Pages
nl: Zoekpagina's

en: Search Parameters:
nl: Zoekparameters:

en: Search Position
nl: Zoek positie

en: Search Position
nl: Zoek positie

en: Search Reslt Page
nl: Doorzoek de pagina

en: Search Result Page
nl: Zoekresultatenpagina

en: Search Results for "%s" Query
nl: Zoekresultaten voor "% s" zoekopdracht

en: Search Sidebar
nl: Zoek zijbalk

en: Search State, City or Area
nl: Zoek staat, stad of gebied

en: Search Style
nl: Zoekstijl

en: Search Width
nl: Zoekbreedte

en: Search criteria for bedrooms and bathrooms
nl: Zoekcriteria voor slaapkamers en badkamers

en: Search is saved. You will receive an email notification when new properties matching your search will be published
nl: Zoeken is opgeslagen. U ontvangt een e-mailmelding wanneer nieuwe eigenschappen die overeenkomen met uw zoekopdracht worden gepubliceerd

en: Search listing
nl: Zoek lijst

en: Searching...
nl: Zoeken...

en: Second Price ( Display optional price for rental or square feet )
nl: Tweede prijs (weergave optionele prijs voor verhuur of vierkante voet)

en: Second Price (Optional)
nl: Tweede prijs (optioneel)

en: Secondary Color
nl: Secundaire kleur

en: Secondary Hover Color
nl: Secundaire zweefkleur

en: Secret Key
nl: Geheime sleutel

en: Section Title
nl: Sectietitel

en: Security check failed!
nl: Beveiligingscontrole mislukt!

en: Select Attachment
nl: Selecteer bijlage

en: Select City
nl: Selecteer stad

en: Select Header Type
nl: Selecteer Header Type

en: Select Images
nl: Selecteer afbeeldingen

en: Select Listings layout for half map.
nl: Selecteer de lay-out Lijsten voor de halve kaart.

en: Select Listings layout for taxonomy page.
nl: Selecteer de lay-out Listings voor de taxonomiepagina.

en: Select Package:
nl: Selecteer pakket:

en: Select Pages
nl: Selecteer pagina's

en: Select Role
nl: Selecteer Rol

en: Select Sidebar
nl: Selecteer Zijbalk

en: Select Term
nl: Selecteer Term

en: Select Type
nl: Selecteer type

en: Select Type *
nl: Selecteer type *

en: Select an Slider
nl: Selecteer een schuifregelaar

en: Select city which has this area.
nl: Selecteer een stad met dit gebied.

en: Select count for similar properties.
nl: Selecteer aantal voor vergelijkbare eigenschappen.

en: Select country which has this state.
nl: Selecteer een land met deze status.

en: Select default country
nl: Selecteer het standaardland

en: Select default view for listing page( will not work for listing template style 3 )
nl: Selecteer de standaardweergave voor de lijstpagina (werkt niet voor de stijl van de opnamesjabloon 3)

en: Select expiry time for selected currency.
nl: Selecteer de vervaltijd voor de geselecteerde valuta.

en: Select graph type
nl: Selecteer grafiektype

en: Select header style
nl: Selecteer de kopstijl

en: Select layout for search result page.
nl: Selecteer lay-out voor pagina met zoekresultaten.

en: Select navigation align
nl: Selecteer navigatie-uitlijning

en: Select on which pages you want to show search
nl: Selecteer op welke pagina's u wilt zoeken

en: Select properties layout for search result page.
nl: Selecteer de lay-out van de eigenschappen voor de pagina met zoekresultaten.

en: Select result page properties default display order.
nl: Selecteer de standaard weergave volgorde van de resultaatpagina-eigenschappen.

en: Select search position
nl: Selecteer zoekpositie

en: Select search style
nl: Selecteer zoekstijl

en: Select search width
nl: Selecteer zoekbreedte

en: Select state which has this city.
nl: Selecteer de staat die deze stad heeft.

en: Select taxonomies ( type, status, city, state, features, neighbourhood, labels ) pages layout
nl: Selecteer de indeling van de taxonomieën (type, status, stad, staat, kenmerken, buurt, labels)

en: Select taxonomy page listings default display order.
nl: Selecteer de standaard weergave volgorde van de taxonomiepagina's.

en: Select terms & conditions page
nl: Selecteer de algemene voorwaarden pagina

en: Select the Appropriate Rent Status
nl: Selecteer de juiste huurstatus

en: Select the measurement unit for advanced searches
nl: Selecteer de maateenheid voor geavanceerde zoekopdrachten

en: Select the measurement unit you will use on the website
nl: Selecteer de maateenheid die u op de website zult gebruiken

en: Select tour date
nl: Selecteer de tourdatum

en: Select type for similer properties.
nl: Selecteer type voor similer-eigenschappen.

en: Select view for similar properties.
nl: Selecteer weergave voor vergelijkbare eigenschappen.

en: Select yelp terms.
nl: Selecteer yelp-voorwaarden.

en: Select your custom font options for headings ( h1, h2, h3, h3 etc ).
nl: Selecteer uw aangepaste lettertype-opties voor rubrieken (h1, h2, h3, h3 enz.).

en: Select your custom font options for your headers.
nl: Selecteer uw aangepaste lettertype-opties voor uw koppen.

en: Select your custom font options for your main body font.
nl: Selecteer uw aangepaste lettertype-opties voor uw hoofdlettertype.

en: Select your custom font options for your mobile menu.
nl: Selecteer uw aangepaste lettertype-opties voor uw mobiele menu.

en: Selected area will be used as base area for all conversions.
nl: Het geselecteerde gebied wordt gebruikt als basisgebied voor alle conversies.

en: Seller
nl: Verkoper

en: Seller ID / Account Number
nl: Verkoper-ID / accountnummer

en: Seller Role
nl: Verkoper Rol

en: Send
nl: Sturen

en: Send Direct Message
nl: Stuur een direct bericht

en: Send Emails
nl: Stuur emails

en: Send Message
nl: Bericht versturen

en: Send the new user an email about their account.
nl: Stuur de nieuwe gebruiker een e-mail over hun account.

en: Sending info
nl: Informatie verzenden

en: Sending user info, please wait...
nl: Gebruikersgegevens verzenden, een ogenblik geduld ...

en: Sent for Approval
nl: Verzonden voor goedkeuring

en: Sent for approval
nl: Verzonden voor goedkeuring

en: Serbia
nl: Servië

en: Server Error: Make sure Email function working on your server!
nl: Serverfout: zorg ervoor dat de e-mailfunctie werkt op uw server!

en: Session key expired.
nl: Sessiesleutel verlopen.

en: Set as Featured
nl: Instellen als Uitgelicht

en: Set as recurring payment
nl: Instellen als periodieke betaling

en: Set height of the space. You can add white space between elements to separate them beautifully.
nl: Stel de hoogte van de ruimte in. Je kunt witte ruimte tussen elementen toevoegen om ze mooi van elkaar te scheiden.

en: Set property content area type.
nl: Stel het type inhoudstype in.

en: Set property top area type.
nl: Bovenste gebiedstype van eigenschap instellen.

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Share Property
nl: Deel eigendom

en: Shopping
nl: Boodschappen doen

en: Short Description
nl: korte beschrijving

en: Short Price
nl: Korte prijs

en: Show
nl: Laten zien

en: Show
nl: Laten zien

en: Show Advanced Search ?.
nl: Toon Geavanceerd zoeken?

en: Show Agent Contact Form ?
nl: Agentcontactformulier tonen?

en: Show Calender for Year Built Field ?
nl: Toon kalender voor jaargebouwd veld?

en: Show Child
nl: Toon kind

en: Show Count
nl: Telling tonen

en: Show Details
nl: Toon details

en: Show Friend's faces
nl: Toon de gezichten van vrienden

en: Show Graph
nl: Grafiek tonen

en: Show Page Posts
nl: Toon paginaposities

en: Show Search
nl: Toon Zoeken

en: Show Slider for Price?
nl: Schuifregelaar voor prijs weergeven?

en: Show Specific Sidebar?
nl: Specifieke zijbalk weergeven?

en: Show dropdowns for Property Location ( City, Neighborhood, County/state, country ) ?
nl: Toon dropdowns voor Property Location (stad, buurt, provincie / staat, land)?

en: Show dropdowns for Property Location ?
nl: Laat dropdowns zien voor Property Location?

en: Show featured properties
nl: Toon aanbevolen eigenschappen

en: Show for This Page
nl: Toon voor deze pagina

en: Show latest posts by category
nl: Toon laatste berichten per categorie

en: Show photos from Flickr.
nl: Toon foto's van Flickr.

en: Show properties
nl: Toon eigenschappen

en: Show properties Recently viewed properties
nl: Eigenschappen weergeven Recent bekeken eigenschappen

en: Show properties by IDs
nl: Eigenschappen weergeven op ID's

en: Show property type, status, features, cities, states
nl: Eigenschaptype, status, functies, steden, staten weergeven

en: Show single property by id
nl: Toon enkele eigenschap op id

en: Show/Hide Data
nl: Gegevens weergeven / verbergen

en: Show/Hide Fields
nl: Velden tonen / verbergen

en: Show/Hide Half map advanced search fields
nl: Toon / verberg Halve kaart geavanceerde zoekvelden

en: Show/Hide advanced search fields
nl: Toon / Verberg geavanceerde zoekvelden

en: Sign In / Register
nl: Aanmelden / registreren

en: Similar Properties
nl: Vergelijkbare eigenschappen

en: Similar Type
nl: Vergelijkbaar type

en: Similar View
nl: Vergelijkbare weergave

en: Single Property
nl: Eén eigenschap

en: Sint Maarten (Dutch part)
nl: Sint Maarten (Nederlands deel)

en: Site Key
nl: Sitetoets

en: Size
nl: Grootte

en: Size Postfix
nl: Grootte Postfix

en: Size Prefix
nl: Voorvoegsel van grootte

en: Size:
nl: Grootte:

en: Slider
nl: schuif

en: Slider - Overlay Text
nl: Schuifregelaar - Overlay-tekst

en: Slider Image
nl: Schuifregelaar afbeelding

en: Slides To Scroll:
nl: Dia's om te scrollen:

en: Slides To Show:
nl: Presentaties om te tonen:

en: Slogan
nl: leuze

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovakia (Slovak Republic)
nl: Slowakije (Slowakije)

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Social
nl: sociaal

en: Social Icon
nl: Sociaal pictogram

en: Social Icons
nl: Sociale pictogrammen

en: Social Info
nl: Sociale informatie

en: Social Media
nl: Sociale media

en: Solomon Islands
nl: Solomon eilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: Somalia, Somali Republic
nl: Somalië, Somalische Republiek

en: Some errors occurred! Please try again.
nl: Sommige fouten zijn opgetreden! Probeer het opnieuw.

en: Somebody ordered a new Wire Transfer
nl: Iemand heeft een nieuwe overschrijving besteld

en: Something went wrong with the plugin API.
nl: Er is iets misgegaan met de plugin-API.

en: Sorry No Result Found
nl: Sorry, geen resultaat gevonden

en: Sorry No Results Found
nl: Sorry, geen resultaten gevonden

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Sorry, maar niets paste bij uw zoektermen. Probeer het opnieuw met een aantal verschillende zoekwoorden.

en: Sort by:
nl: Sorteer op:

en: Source
nl: Bron

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
nl: South Georgia en de South Sandwich Islands

en: Spain
nl: Spanje

en: Specific Pages
nl: Specifieke pagina's

en: Splash Page
nl: Splash-pagina

en: Splash Page Layout
nl: Splash-paginalay-out

en: Splash Page Logo Link
nl: Splash-pagina Logo Link

en: Splash Page Title
nl: Splash-paginatitel

en: Splash/Banner Search dropdown
nl: Splash / Banner Zoek in de vervolgkeuzelijst

en: Square Feet Text
nl: Vierkant Voeten Tekst

en: Square Meters
nl: Vierkante meters

en: Square Meters Text
nl: Vierkante meter tekst

en: Square feet
nl: Vierkante meter

en: Standard Logo Height
nl: Standaard logohoogte

en: Standard Logo Width
nl: Standaard logo-breedte

en: Start date
nl: Begin datum

en: State
nl: Staat

en: State required
nl: Staat vereist

en: State/County
nl: Staat / Regio

en: State/county:
nl: Staat / Regio:

en: States
nl: Staten

en: Stats Graph
nl: Statistieken grafiek

en: Status
nl: staat

en: Step
nl: Stap

en: Sticky Advanced Search
nl: Sticky Geavanceerd zoeken

en: Street address (64 characters max)
nl: Straatnaam (maximaal 64 tekens)

en: Street address required
nl: Straatadres vereist

en: Stripe
nl: Streep

en: Stripe Secret Key
nl: Stripe geheime sleutel

en: Stripe Settings
nl: Stripe-instellingen

en: Style
nl: Stijl

en: Style Two
nl: Stijl twee

en: Style for Google Map
nl: Stijl voor Google Map

en: Styling
nl: styling

en: Sub Listings
nl: Sub aanbiedingen

en: Sub Menu Background
nl: Sub menu achtergrond

en: Sub Menu Dropdown
nl: Submenu Dropdown

en: Sub Title:
nl: Subtitel:

en: Sub listings
nl: Sublijsten

en: Subject for Admin - Featured Submission
nl: Onderwerp voor Admin - Aanbevolen inzending

en: Subject for Admin - New wire Transfer
nl: Subject for Admin - Nieuwe overschrijving

en: Subject for Admin - Paid Submission
nl: Onderwerp voor beheerder - Betaalde inzending

en: Subject for Admin - Submission
nl: Onderwerp voor Admin - Inzending

en: Subject for Approved Listing
nl: Onderwerp voor goedgekeurde aanbieding

en: Subject for Expired Listing
nl: Onderwerp voor verlopen vermelding

en: Subject for Featured Submission
nl: Onderwerp voor Featured Submission

en: Subject for Free Listing Expired
nl: Onderwerp voor gratis vermelding verstreken

en: Subject for Matching Submissions
nl: Onderwerp voor overeenkomende inzendingen

en: Subject for Membership Cancelled
nl: Onderwerp waarop het lidmaatschap is geannuleerd

en: Subject for New User Admin Notification
nl: Onderwerp voor nieuwe gebruikersbeheerdersmelding

en: Subject for New User Notification
nl: Onderwerp voor nieuwe gebruikersmelding

en: Subject for New wire Transfer
nl: Onderwerp voor nieuwe draadoverdracht

en: Subject for Paid Submission
nl: Onderwerp voor betaalde inzending

en: Subject for Purchase Activated
nl: Onderwerp voor aankoop geactiveerd

en: Subject for Recurring Payment
nl: Onderwerp voor periodieke betaling

en: Subject for Submission
nl: Onderwerp voor inzending

en: Submission & Featured Payment
nl: Inzending en uitgelichte betaling

en: Submission Fee:
nl: Inzendkosten:

en: Submission Payment
nl: Inzending Betaling

en: Submit
nl: voorleggen

en: Submit Form Fields
nl: Formuliervelden verzenden

en: Submit Property
nl: Voeg eigendom toe

en: Submit Review
nl: Review versturen

en: Submited Listings Should be Approved by Admin?
nl: Geposte aanbiedingen moeten worden goedgekeurd door Admin?

en: Submitting, Please wait...
nl: Inzenden, Even geduld aub ...

en: Subtitle
nl: subtitel

en: Successfull
nl: succesvolle

en: Sudan
nl: Soedan

en: Suggested size 2000px x 700px
nl: Voorgestelde grootte 2000px x 700px

en: Supermarket
nl: Supermarkt

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Svalbard & Jan Mayen Islands
nl: Spitsbergen en Jan Mayen-eilanden

en: Svalbard and Jan Mayen
nl: Svalbard en Jan Mayen

en: Sweden
nl: Zweden

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Switzerland, Swiss Confederation
nl: Zwitserland, Zwitserse Bondsstaat

en: Syrian Arab Republic
nl: Syrische Arabische Republiek

en: TGMPA v%s
nl: TGMPA v% s

en: Tablet & Mobile logo (Width/Height) Option
nl: Optie voor tablet- en mobiel-logo (breedte / hoogte)

en: Tabs
nl: tabs

en: Tabs One
nl: Tabs één

en: Tabs Two
nl: Tabs Twee

en: Tabs Vertical
nl: Tabbladen verticaal

en: Taiwan, Province of China
nl: Taiwan, provincie China

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Tanzania, United Republic of
nl: Tanzania, Verenigde Republiek

en: Tax
nl: belasting

en: Tax Number
nl: Btw nummer

en: Tax Number:
nl: Btw nummer:

en: Taxes
nl: Belastingen

en: Taxonomies Layout
nl: Indeling van taxonomieën

en: Taxonomy
nl: taxonomie

en: Taxonomy:
nl: taxonomie:

en: Terms & Conditions
nl: algemene voorwaarden

en: Terrain
nl: Terrein

en: Terrible
nl: Verschrikkelijk

en: Testimonial Text
nl: Testimonial-tekst

en: Testimonials
nl: getuigenissen

en: Text
nl: Tekst

en: Text Color
nl: Tekst kleur

en: Text color
nl: Tekst kleur

en: Text:
nl: Tekst:

en: Thank You Page
nl: Bedankt pagina

en: Thank You text
nl: Bedankt tekst

en: Thank you. Please check your email for payment instructions.
nl: Dank je. Controleer uw e-mail voor betalingsinstructies.

en: The Email you entered is not valid. Please try again.
nl: De e-mail die je hebt ingevoerd is niet geldig. Probeer het opnieuw.

en: The email field is empty.
nl: Het e-mail veld is leeg.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
nl: De volgende plug-in moet worden bijgewerkt naar de nieuwste versie om maximale compatibiliteit met dit thema te garanderen:% 1 $ s.

en: The following plugin was activated successfully:
nl: De volgende plug-in is succesvol geactiveerd:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s.
nl: De volgende aanbevolen plug-in is momenteel niet actief:% 1 $ s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s.
nl: De volgende vereiste plug-in is momenteel inactief:% 1 $ s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatie- en activeringsproces begint. Dit proces kan bij sommige hosts enige tijd duren, dus wees geduldig.

en: The installation of %1$s failed.
nl: De installatie van% 1 $ s is mislukt.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
nl: Het installatieproces begint. Dit proces kan bij sommige hosts enige tijd duren, dus wees geduldig.

en: The message has been sent.
nl: Het bericht is verzonden.

en: The recommended image size in 2000 x 1000.
nl: De aanbevolen afbeeldingsgrootte in 2000 x 1000.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
nl: Het pakket voor externe plug-ins bestaat uit meer dan één bestand, maar de bestanden zijn niet verpakt in een map.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
nl: Het externe plugin-pakket bevat geen map met de gewenste slug en het hernoemen werkte niet.

en: The rent prices will be displayed based on selected status.
nl: De huurprijzen worden weergegeven op basis van de geselecteerde status.

en: The request is invalid or malformed.
nl: Het verzoek is ongeldig of onjuist geformuleerd.

en: The response parameter is invalid or malformed.
nl: De antwoordparameter is ongeldig of onjuist geformuleerd.

en: The response parameter is missing.
nl: De antwoordparameter ontbreekt.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
nl: De geheime parameter is ongeldig of misvormd.

en: The secret parameter is missing.
nl: De geheime parameter ontbreekt.

en: Theme Options
nl: thema opties

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
nl: Er zijn een of meer vereiste of aanbevolen plug-ins om te installeren, updaten of activeren.

en: There is an update available for: %1$s.
nl: Er is een update beschikbaar voor:% 1 $ s.

en: This Email is already used by another user. Please try a different one.
nl: Deze e-mail wordt al door een andere gebruiker gebruikt. Probeer een andere.

en: This applies for the calendar field type available for properties.
nl: Dit is van toepassing op het agendaveldtype dat beschikbaar is voor eigenschappen.

en: This email address is already registered
nl: Dit emailadres is al geregistreerd

en: This email address is already registered.
nl: Dit emailadres is al geregistreerd.

en: This email address will receive a copy of message sent to agent from property detail page.
nl: Dit e-mailadres ontvangt een kopie van het bericht dat naar de agent is verzonden vanaf de pagina met eigenschapsdetails.

en: This is not a valid request
nl: Dit is geen geldig verzoek

en: This must be a URL.
nl: Dit moet een URL zijn.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
nl: Deze plug-in moet worden bijgewerkt om compatibel te zijn met uw thema.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s.
nl: Dit thema beveelt de volgende plug-in aan:% 1 $ s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s.
nl: Voor dit thema is de volgende plug-in vereist:% 1 $ s.

en: This username is already registered.
nl: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd.

en: Thousands Separator
nl: Duizenden scheidingsteken

en: Thread success fully created!
nl: Draadsucces volledig gemaakt!

en: Three
nl: Drie

en: Thumbnail
nl: thumbnail

en: Thumbnail height
nl: Miniatuurhoogte

en: Thumbnail width
nl: Thumbnail breedte

en: Thumbnails
nl: thumbnails

en: Time
nl: Tijd

en: Time :
nl: Tijd:

en: Time Period
nl: Tijdsperiode

en: Time field is empty!
nl: Tijdveld is leeg!

en: Title
nl: Titel

en: Title / Position
nl: Titel / positie

en: Title Color Scheme
nl: Titelkleurenschema

en: Title/Position
nl: Titel / Positie

en: Title:
nl: Titel:

en: To Activate <span class="count">(%s)</span>
nl: Activeren <span class = "count"> (% s) </ span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span>
nl: <Span class = "count"> (% s) </ span> installeren

en: To be paid
nl: Betaald worden

en: To:
nl: Naar:

en: Togo
nl: Gaan

en: Top Bar
nl: Bovenste balk

en: Top Bar Left Area
nl: Bovenste balk links gebied

en: Top Bar Right Area
nl: Rechtervak ​​bovenbalk

en: Top Menu
nl: Topmenu

en: Total
nl: Totaal

en: Total Amount
nl: Totaalbedrag

en: Total Fee:
nl: Totale kosten:

en: Total Invoices:
nl: Totaal facturen:

en: Total Price:
nl: Totale prijs:

en: Transparent Header
nl: Transparante koptekst

en: Transparent Links Hover color
nl: Transparante koppelingen Kleur zweven

en: Transparent Links color
nl: Transparante schakelkleur

en: Transportation
nl: vervoer

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks- en Caicoseilanden

en: Twitter
nl: tjilpen

en: Twitter URL
nl: Twitter-URL

en: Two
nl: Twee

en: Type your message here...
nl: Schrijf je bericht hier...

en: Types
nl: Soorten

en: Typography
nl: Typografie

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Under Approved
nl: Onder Goedgekeurd

en: Under Banners ( Sliders, Map, Video etc )
nl: Onder Banners (schuifregelaars, kaart, video, enz.)

en: Under Navigation
nl: Onder Navigatie

en: Under banner ( Slider, Map etc )
nl: Onder banner (schuifregelaar, kaart, enz.)

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koningkrijk

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United States Minor Outlying Islands
nl: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: United States Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Unlimited Images
nl: Onbeperkte afbeeldingen

en: Unlimited Listings
nl: Onbeperkte aanbiedingen

en: Unlimited listings
nl: Ongelimiteerde aanbiedingen

en: Unlimited listings ?
nl: Ongelimiteerde aanbiedingen?

en: Unverified Nonce!
nl: Niet-geverifieerde nonce!

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update %2$s
nl: Werk% 2 $ s bij

en: Update Agent
nl: Agent bijwerken

en: Update Available <span class="count">(%s)</span>
nl: Update beschikbaar <span class = "count"> (% s) </ span>

en: Update Password
nl: Vernieuw wachtwoord

en: Update PayPal, Stripe and 2Checkout settings according to API type selection
nl: Update PayPal-, Stripe- en 2Checkout-instellingen volgens API-type selectie

en: Update Profile
nl: Profiel bijwerken

en: Update Profile Picture
nl: Profielfoto updaten

en: Update Property
nl: Eigenschap bijwerken

en: Update Required
nl: Update vereist

en: Update Review
nl: Update herzien

en: Update recommended
nl: Update aanbevolen

en: Updated Date
nl: bijgewerkte datum

en: Updated on
nl: Bijgewerkt op

en: Updating Currency, Please wait...
nl: Valuta bijwerken, Even geduld ...

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
nl: Plugin% 1 $ s bijwerken (% 2 $ d /% 3 $ d)

en: Updating Plugin: %s
nl: Plug-in bijwerken:% s

en: Updating, Please wait...
nl: Actualiseren, Even geduld ...

en: Upgrade Package
nl: Upgradepakket

en: Upgrade message from the plugin author:
nl: Upgrade-bericht van de auteur van de plug-in:

en: Upgrade to Featured
nl: Upgrade naar Uitgelicht

en: Upgrade to Featured Listing
nl: Upgrade naar speciale aanbieding

en: Upgrade to featured listing on
nl: Upgrade naar aanbevolen lijst op

en: Upload
nl: Uploaden

en: Upload Gallery Images:
nl: Upload galerijafbeeldingen:

en: Upload an image below if you selected yes.
nl: Upload een afbeelding hieronder als je ja hebt geselecteerd.

en: Upload an image that will be used as cover for the video. Image size have to be at least 810px x 430px.
nl: Upload een afbeelding die als hoes voor de video wordt gebruikt. De afbeeldingsgrootte moet ten minste 810 px x 430 pixels zijn.

en: Upload company logo for invoices.
nl: Upload bedrijfslogo voor facturen.

en: Upload icon for Rooms.
nl: Upload-pictogram voor kamers.

en: Upload icon for bathrooms.
nl: Upload icoon voor badkamers.

en: Upload icon for bedrooms.
nl: Upload icoon voor slaapkamers.

en: Upload icon for garage size.
nl: Upload icoon voor garage grootte.

en: Upload icon for garage.
nl: Upload icoon voor garage.

en: Upload icon for property ID.
nl: Upload pictogram voor eigenschap-ID.

en: Upload icon for property land size.
nl: Upload-pictogram voor de grootte van de eigenschap.

en: Upload icon for property size.
nl: Upload icoon voor eigenschapsgrootte.

en: Upload icon for year built.
nl: Upload icoon voor gebouwd jaar.

en: Upload image
nl: Afbeelding uploaden

en: Upload logo for lightbox.
nl: Upload logo voor lightbox.

en: Upload map cluster icon.
nl: Upload kaartclusterpictogram.

en: Upload video image
nl: Upload videobeeld

en: Upload your custom iPad icon (72px by 72px).
nl: Upload uw aangepast iPad-pictogram (72 px bij 72 px).

en: Upload your custom iPad retina icon (144px by 144px).
nl: Upload uw eigen iPad-retina-pictogram (144 px x 144 px).

en: Upload your custom iPhone icon (57px by 57px).
nl: Upload uw eigen iPhone-pictogram (57px bij 57px).

en: Upload your custom iPhone retina icon (114px by 114px).
nl: Upload uw eigen iPhone-retina-pictogram (114px bij 114px).

en: Upload your custom logo for email header.
nl: Upload uw aangepast logo voor e-mailheader.

en: Upload your custom logo for mobile splash page.
nl: Upload uw eigen logo voor mobiele splash-pagina.

en: Upload your custom logo for splash page and transparent header.
nl: Upload uw eigen logo voor splash-pagina en transparante header.

en: Upload your custom site favicon.
nl: Upload uw aangepaste favicon.

en: Upload your custom site logo for mobiles.
nl: Upload uw aangepaste sitelogo voor mobiele telefoons.

en: Upload your custom site logo for print property.
nl: Upload uw aangepaste site-logo voor afdrukeigenschappen.

en: Upload your custom site logo.
nl: Upload uw aangepaste site-logo.

en: Upload your retina logo (optional).
nl: Upload uw retina-logo (optioneel).

en: Upload your retina logo for mobile splash page(optional).
nl: Upload uw retina-logo voor mobiele splash-pagina (optioneel).

en: Upload your retina logo for mobiles (optional).
nl: Upload uw retina-logo voor mobiele telefoons (optioneel).

en: Upload your retina logo for splash page and transparent header (optional).
nl: Upload uw retina-logo voor splash-pagina en transparante header (optioneel).

en: Uruguay, Eastern Republic of
nl: Uruguay, Oost-Republiek

en: Use %matching_submissions as matching submissions list
nl: Gebruik% Matching_submissions als overeenkomende lijst met inzendingen

en: Use Save Search Feature.
nl: Gebruik Zoekfunctie opslaan.

en: Use Small Header
nl: Gebruik kleine koptekst

en: Use google maps with ssl
nl: Gebruik google maps met ssl

en: Use https://snazzymaps.com/ to create styles
nl: Gebruik https://snazzymaps.com/ om stijlen te maken

en: Use minify version of js files
nl: Gebruik de verkleinde versie van js-bestanden

en: Use pin cluster on google map
nl: Gebruik pin cluster op google map

en: User Account Menu
nl: Menu Gebruikersaccount

en: User Agent ID
nl: User Agent-ID

en: User ID ( Buyer ):
nl: Gebruikers-ID (koper):

en: User Role:
nl: Gebruikersrol:

en: User Roles
nl: Gebruikersrollen

en: User dropdown menu after logged In
nl: Gebruiker vervolgkeuzemenu na ingelogd

en: User dropdown sub menu after logged In
nl: Gebruiker dropdown submenu na ingelogd

en: User registration is disabled in this demo.
nl: Gebruikersregistratie is uitgeschakeld in deze demo.

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username ( Buyer Name ):
nl: Gebruikersnaam (naam van de koper):

en: Username *
nl: Gebruikersnaam *

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of email

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Users can type the password on registration form
nl: Gebruikers kunnen het wachtwoord typen op het registratieformulier

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Valid email address required
nl: Geldig e-mailadres vereist

en: Valid file formats
nl: Geldige bestandsindelingen

en: Value
nl: Waarde

en: Venezuela, Bolivarian Republic of
nl: Venezuela, Bolivariaanse Republiek

en: Version
nl: Versie

en: Version 1
nl: Versie 1

en: Version 2
nl: Versie 2

en: Version 3
nl: Versie 3

en: Version 4
nl: Versie 4

en: Very Good
nl: Erg goed

en: Video Format
nl: Video formaat

en: Video Image
nl: Videobeeld

en: Video Loop
nl: Videoloop

en: Video Overlay
nl: Video-overlay

en: Video Url
nl: Video URL

en: View
nl: Uitzicht

en: View All Results
nl: Bekijk alle resultaten

en: View Details
nl: Bekijk details

en: View Listing
nl: Bekijk lijst

en: View My Properties
nl: Bekijk mijn eigenschappen

en: View Photos
nl: Bekijk foto's

en: View Profile
nl: Bekijk profiel

en: View Public Profile
nl: Bekijk openbaar profiel

en: View listings
nl: Bekijk aanbiedingen

en: View my listing
nl: Bekijk mijn aanbieding

en: View my listings
nl: Bekijk mijn lijsten

en: Views
nl: Keer bekeken

en: Vimeo Url
nl: Vimeo-URL

en: Virgin Islands, British
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Virgin Islands, U.S.
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Virtual Tour
nl: Virtuele tour

en: Visitors expect smaller values for rent prices, So please provide the list of minimum and maximum rent prices below
nl: Bezoekers verwachten lagere huurprijzen, dus geef alstublieft de onderstaande lijst met minimum- en maximum huurprijzen

en: WEBM File
nl: WEBM-bestand

en: Waiting for approval.
nl: Wachten op goedkeuring.

en: Walkscore info doesn't show if you don't add the API.
nl: Walkscore-info wordt niet weergegeven als u de API niet toevoegt.

en: Wallis and Futuna
nl: Wallis en Futuna

en: Want to set single listing expire days?
nl: Wilt u de vervallen dagen voor afzonderlijke vermeldingen instellen?

en: We didn't find any results
nl: We hebben geen resultaten gevonden

en: We didn’t find any results
nl: We hebben geen resultaten gevonden

en: We received your Wire Transfer payment request on  %website_url !
    Please follow the instructions below in order to start submitting properties as soon as possible.
    The invoice number is: %invoice_no, Amount: %total_price.
    Instructions:  %payment_details.
nl: We hebben uw betalingsverzoek per bankoverschrijving ontvangen op% website_url!
    Volg de onderstaande instructies om te beginnen met het verzenden van eigenschappen zo snel mogelijk.
    Het factuurnummer is:% invoice_no, Bedrag:% total_price.
    Instructies:% payment_details.

en: We strongly encourage you to get an APIs Console key and post the code in Theme Options. You can get it from <a target="_blank" href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key">here</a>.
nl: We raden u ten zeerste aan om een ​​APIs Console-sleutel te verkrijgen en de code in Thema-opties te plaatsen. U kunt het hier vinden via <a target="_blank" href="https://developers.google.com/maps/documentation/javascript/tutorial#api_key">.

en: Website Url
nl: Website URL

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Weekly Payment
nl: Wekelijkse betaling

en: Welcome Title
nl: Welkom titel

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: What information do you want to display in agent data container?
nl: Welke informatie wilt u weergeven in agentgegevenscontainer?

en: What keyword field should search from ?
nl: In welk trefwoordveld moet worden gezocht?

en: What would you like to show on top bar left area.
nl: Wat zou je willen laten zien in het linker gedeelte van de balk.

en: What would you like to show on top bar right area.
nl: Wat zou je willen laten zien op het gebied van de bovenste balk.

en: What you want to show Splash/Banner Search type 1 first field dropdown data ?
nl: Wat wilt u Splash / Banner laten zien Typ 1 eerste veld dropdown-gegevens?

en: What's Nearby?
nl: Wat is in de buurt?

en: What's my Flickr ID?
nl: Wat is mijn Flickr-ID?

en: When add/edit property feature set font awesome icon class
nl: Bij het toevoegen / bewerken van eigenschap eigenschap set geweldig pictogram klasse

en: Where to Show the currency?
nl: Waar de valuta weergeven?

en: Which city has this area?
nl: Welke stad heeft dit gebied?

en: Which country has this state?
nl: Welk land heeft deze staat?

en: Which state has this city?
nl: Welke staat heeft deze stad?

en: Widgets in this area will be show in footer column four
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven in voettekolom vier

en: Widgets in this area will be show in footer column one
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven in voettekolom één

en: Widgets in this area will be show in footer column three
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven in voettekolom drie

en: Widgets in this area will be show in footer column two
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven in voettekst kolom twee

en: Widgets in this area will be shown in agencies template and agency detail page.
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven op de pagina met agentschappen en bureau-informatie.

en: Widgets in this area will be shown in agents template and angent detail page.
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven in de agentsjabloon en detailpagina voor details.

en: Widgets in this area will be shown in create listing sidebar.
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven in de zijbalk van de create listing.

en: Widgets in this area will be shown in idx template sidebar.
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven in de zijbalk van idx-sjablonen.

en: Widgets in this area will be shown in page sidebar.
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven in de zijbalk van de pagina.

en: Widgets in this area will be shown in property listings sidebar.
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven in de zijbalk van het propertyoverzicht.

en: Widgets in this area will be shown in search result page.
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven op de pagina met zoekresultaten.

en: Widgets in this area will be shown in single property sidebar.
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven in de zijbalk van één property.

en: Widgets in this area will be shown in the blog sidebar.
nl: Widgets in dit gebied worden weergegeven in de zijbalk van het blog.

en: Width:
nl: Breedte:

en: Will effect on all searches
nl: Heeft effect op alle zoekopdrachten

en: Will only work with header 4, you can choose header 4 from theme options
nl: Werkt alleen met header 4, u kunt header 4 kiezen uit thema-opties

en: Wire Payment Received - Activate the purchase
nl: Ontvangen betaling via draad - Activeer de aankoop

en: Wire instructions for direct payment
nl: Draadinstructies voor directe betaling

en: Write a Review
nl: Schrijf een recensie

en: Write a testimonial into the textarea.
nl: Schrijf een testimonial in het textarea.

en: Write private note for this property, it will not display for public
nl: Schrijf privénotitie voor deze eigenschap, deze wordt niet weergegeven voor openbaar

en: Write private note for this property, it will not display for public.
nl: Schrijf privénotitie voor deze eigenschap, deze wordt niet weergegeven voor openbaar.

en: Year
nl: Jaar

en: Year Built
nl: Bouwjaar

en: Year Built:
nl: Bouwjaar:

en: Yelp
nl: gekef

en: Yelp Distance Unit.
nl: Yelp Afstandseenheid.

en: Yelp Nearby Places
nl: Yelp Plaatsen in de buurt

en: Yelp info doesn't show if you don't add the Client ID.
nl: Yelp-info wordt niet weergegeven als u de client-ID niet toevoegt.

en: Yelp info doesn't show if you don't add the Client Secret Key.
nl: Yelp-info wordt niet weergegeven als u de Client Secret Key niet toevoegt.

en: Yelp result limit
nl: Yelp-resultaatlimiet

en: Yemen
nl: Jemen

en: Yes
nl: Ja

en: Yes
nl: Ja

en: You are not logged in or This property does not belong to logged in user.
nl: U bent niet ingelogd of deze eigenschap behoort niet toe aan de ingelogde gebruiker.

en: You can attach PDF files, Map images OR other documents to provide further details related to property.
nl: U kunt PDF-bestanden, kaartafbeeldingen OF andere documenten bijvoegen voor meer informatie over eigendom.

en: You can contact %s via email %s
nl: U kunt% s contacteren via% s

en: You can find overlay images in images -> overlay directory
nl: U kunt overlay-afbeeldingen vinden in afbeeldingen -> overlay-map

en: You can make a post featured by clicking featured properties checkbox while add/edit post
nl: U kunt een bericht maken door op het kenmerk gekenmerkte eigenschappen te klikken terwijl u bericht toevoegt / bewerkt

en: You can select multiple pages
nl: U kunt meerdere pagina's selecteren

en: You can use %listing_title as listing title, %listing_url as listing link
nl: U kunt% listing_title gebruiken als titel van de listing,% listing_url als listingkoppeling

en: You don't have any favorite properties yet!
nl: Je hebt nog geen favoriete eigenschappen!

en: You don't have any package! You need to buy your package.
nl: Je hebt geen pakket! U moet uw pakket kopen.

en: You don't have any properties yet!
nl: Je hebt nog geen eigenschappen!

en: You don't have any saved search
nl: U hebt geen opgeslagen zoekopdracht

en: You have a new message on
nl: Er staat een nieuw bericht op

en: You have already used your free package, please choose different package.
nl: U hebt uw gratis pakket al gebruikt, kies een ander pakket.

en: You have new message!
nl: Je hebt een nieuw bericht!

en: You have received a message from:
nl: U hebt een bericht ontvangen van:

en: You have received a message from:
nl: U hebt een bericht ontvangen van:

en: You have received new message from:
nl: Je hebt een nieuw bericht ontvangen van:

en: You have used all the "Featured" listings in your package.
nl: U hebt alle 'Uitgelichte' aanbiedingen in uw pakket gebruikt.

en: You ordered a new Wire Transfer
nl: U bestelde een nieuwe overschrijving

en: YouTube, Vimeo, SWF File and MOV File are supported
nl: YouTube, Vimeo, SWF-bestand en MOV-bestand worden ondersteund

en: Your Current Package
nl: Uw huidige pakket

en: Your Email
nl: Jouw email

en: Your Name
nl: Uw naam

en: Your Supported Currencies.
nl: Uw ondersteunde valuta's.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl: Je opmerking moet nog beoordeeld worden.

en: Your current package doesn't let you publish more properties! You need to upgrade your membership.
nl: Uw huidige pakket laat u niet meer eigenschappen publiceren! Je moet je lidmaatschap upgraden.

en: Your information
nl: Uw informatie

en: Your listing approved
nl: Uw vermelding goedgekeurd

en: Your listing expired
nl: Je aanbieding is verlopen

en: Your message empty!
nl: Je bericht is leeg!

en: Your message is empty!
nl: Je bericht is leeg!

en: Your new listing on %website_url
nl: Uw nieuwe vermelding op% website_url

en: Your purchase was activated
nl: Je aankoop is geactiveerd

en: Your review
nl: Je recensie

en: Your username and password on %website_url
nl: Uw gebruikersnaam en wachtwoord op% website_url

en: Youtube Url
nl: YouTube-URL

en: Zip
nl: ritssluiting

en: Zip/Post Code
nl: Postcode / postcode

en: Zip/Postal Code:
nl: Postcode / Postcode:

en: Zipcode required
nl: Postcode vereist

en: [%s] Account Downgraded
nl: [% s] Account gedowngraded

en: and
nl: en

en: at
nl: op

en: bath
nl: bad

en: baths
nl: baden

en: beds
nl: bedden

en: by
nl: door

en: day
nl: dag

en: days
nl: dagen

en: from
nl: van

en: ie: english, spanish, french
nl: dat wil zeggen: Engels, Spaans, Frans

en: if donnot add address then map will not show on property detail page.
nl: als er geen adres wordt toegevoegd, wordt de kaart niet weergegeven op de detailpagina van de accommodatie.

en: login with facebook
nl: inloggen met Facebook

en: login with google
nl: inloggen met google

en: login with yahoo
nl: log in met yahoo

en: mobile:
nl: mobiel:

en: month
nl: maand

en: months
nl: maanden

en: more details here
nl: meer details hier

en: office:
nl: kantoor:

en: out of
nl: uit

en: powered by
nl: aangedreven door

en: reCAPTCHA Failed:
nl: reCAPTCHA Mislukt:

en: reviews
nl: beoordelingen

en: share
nl: delen

en: status
nl: staat

en: success
nl: succes

en: to
nl: naar

en: unknown
nl: onbekend

en: unlimited listings
nl: onbeperkte aanbiedingen

en: weekly
nl: wekelijks

en: weeks
nl: weken

en: year
nl: jaar

en: you can use %invoice_no as invoice number, %listing_title as listing title and %listing_id as listing id
nl: je kunt% invoice_no gebruiken als factuurnummer,% listing_title als listingtitel en% listing_id als listing id

en: you can use %invoice_no as invoice number, %total_price as total price and %payment_details as payment details
nl: u kunt% invoice_no gebruiken als factuurnummer,% total_price als totale prijs en% payment_details als betalingsgegevens

en: you can use %listing_title as listing title and %listing_id as listing id
nl: je kunt% listing_title gebruiken als listingtitel en% listing_id als listing id

en: you don't have the right to delete this
nl: je hebt niet het recht om dit te verwijderen

en: zipCode
nl: postcode
