Houzez Theme Functionality Plugin - en to uk translation catalogue (201 entries)

en: Portfolio Settings
uk: Налаштування портфоліо

en: Settings
uk: Налаштування

en: Permalinks
uk: Постійні посилання

en: Property Slug
uk: Власний слизень

en: Property Type Slug
uk: Тип нерухомості Slug

en: Property Feature Slug
uk: Властивість функції Slug

en: Property Status Slug
uk: Статус статусу слизняк

en: Property Area Slug
uk: Область нерухомості Slug

en: Property City Slug
uk: Міське нерухоме майно

en: Property State Slug
uk: Власність Держава Слизняк

en: Set up custom permalinks for the property section on your site.
uk: Налаштуйте індивідуальні посилання для розділу власності на своєму сайті.

en: Properties Settings
uk: Параметри властивостей

en: Update Settings
uk: Оновити налаштування

en: Activated Successfully, reload page!
uk: Активовано успішно, перезавантажте сторінку!

en: Invalid license key
uk: Недійсний ліцензійний ключ

en: Agencies
uk: Агентства

en: Agency
uk: Агентство

en: Add New Agency
uk: Додати нове агентство

en: Edit Agency
uk: Редагувати агенцію

en: New Agency
uk: Нове агентство

en: View Agency
uk: Переглянути агентство

en: Search Agency
uk: Пошук агентства

en: No agencies found
uk: Агентств не знайдено

en: No agencies found in Trash
uk: У кошику не знайдено жодних агенцій

en: Agency ID
uk: Ідентифікатор агенції

en: Title
uk: Назва

en: License
uk: Ліцензія

en: Thumbnail
uk: Ескіз

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Web
uk: Веб

en: Phone
uk: Телефон

en: Agents
uk: Агенти

en: Author
uk: Автор

en: Agent
uk: Агента

en: Add New
uk: Додати новий

en: Add New Agent
uk: Додати нового агента

en: Edit Agent
uk: Редагувати агента

en: New Agent
uk: Новий агент

en: View Agent
uk: Переглянути агента

en: Search Agent
uk: Пошуковий агент

en: No Agent found
uk: Ніякого агента не знайдено

en: No Agent found in Trash
uk: Агент не знайдено в кошику

en: Categories
uk: Категорії

en: Add New Category
uk: Додати нову категорію

en: New Category
uk: Нова категорія

en: Cities
uk: Міста

en: Add New City
uk: Додати нове місто

en: New City
uk: Нове місто

en: Agent ID
uk: Ідентифікатор агента

en: Agent Name
uk: Назва агента

en: Picture
uk: Картина

en: Category
uk: Категорія

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Houzez Invoices
uk: Рахунки Houzez

en: Houzez Invoice
uk: Рахунок для Houzez

en: Add New Invoice
uk: Додати новий рахунок-фактуру

en: Edit Invoice
uk: Редагувати рахунок-фактуру

en: New Invoice
uk: Новий рахунок-фактура

en: View Invoice
uk: Переглянути рахунок-фактуру

en: Search Invoice
uk: Пошук рахунок-фактури

en: No Invoice found
uk: Жодного рахунку не знайдено

en: No Invoice found in Trash
uk: У кошику не знайдено рахунку

en: Invoice Title
uk: Назва рахунку-фактури

en: Price
uk: Ціна

en: Payment Method
uk: Метод оплати

en: Buyer
uk: Покупець

en: Buyer Email
uk: Електронна пошта покупця

en: Invoice Type
uk: Тип рахунку-фактури

en: Billion For
uk: Мільярд для

en: Status
uk: Статус

en: Date
uk: Дата

en: Direct Bank Transfer
uk: Прямий банківський переказ

en: Not Paid
uk: Не оплачено

en: Paid
uk: Оплачений

en: Houzez Packages
uk: Пакети Houzez

en: Packages
uk: Пакети

en: Add New Package
uk: Додати новий пакет

en: Add Packages
uk: Додати пакети

en: Edit Packages
uk: Редагувати пакунки

en: Edit Package
uk: Редагувати пакунок

en: New Packages
uk: Нові пакети

en: View Packages
uk: Переглянути пакети

en: Search Packages
uk: Пакети пошуку

en: No Packages found
uk: Пакунки не знайдено

en: Parent Package
uk: Батьківський пакет

en: Partners
uk: Партнери

en: Partner
uk: Партнер

en: Add New Partner
uk: Додати нового партнера

en: Edit Partner
uk: Редагувати партнера

en: New Partner
uk: Новий партнер

en: View Partner
uk: Переглянути партнера

en: Search Partner
uk: Пошуковий партнер

en: No Partner found
uk: Партнера не знайдено

en: No Partner found in Trash
uk: Партнер не знайдено в кошику

en: Houzez Payments
uk: Оплата за Гоузом

en: Payment
uk: Оплата

en: Payment Title
uk: Назва титулу

en: Payment Type
uk: Тип оплати

en: Payment For
uk: Оплата за

en: Recurring
uk: Повторюється

en: One Time
uk: Одного разу

en: Properties
uk: Властивості

en: Property
uk: Майно

en: Add New Property
uk: Додати нову власність

en: Edit Property
uk: Редагувати властивість

en: New Property
uk: Нова нерухомість

en: View Property
uk: Переглянути властивість

en: Search Property
uk: Пошук нерухомості

en: No Property found
uk: Не знайдено нічого

en: No Property found in Trash
uk: Нема власності в кошику

en: Type
uk: Тип

en: Add New Type
uk: Додати новий тип

en: New Type
uk: Новий тип

en: Features
uk: Особливості

en: Add New Feature
uk: Додати нову функцію

en: New Feature
uk: Нова функція

en: Add New Status
uk: Додати новий статус

en: New Status
uk: Новий статус

en: City
uk: Місто

en: Neighborhood
uk: Сусідство

en: Add Property Neighborhood
uk: Додати об'єкт Неподалік

en: New Property Neighborhood
uk: Нове нерухоме околиці

en: County / State
uk: Округ / штат

en: Add Property County / State
uk: Додати власність округу / штату

en: New Property County / State
uk: Нове майно округу / держава

en: Labels
uk: Етикетки

en: Add New Label
uk: Додати нову мітку

en: New Label
uk: Нова етикетка

en: Property Title
uk: Назва майна

en: Property ID
uk: Ідентифікатор ресурсу

en: Featured
uk: Рекомендовані

en: Posted
uk: Опубліковано

en: Expires
uk: Закінчується

en: Actions
uk: Дії

en: NA
uk: Н.А.

en: No
uk: Немає

en: Yes
uk: Так

en: No Address Provided!
uk: Ніякої адреси не надано!

en: Approve
uk: Затвердити

en: Expire
uk: Закінчується

en: by a guest
uk: гостем

en: by %s
uk: на% s

en: Name
uk: Ім'я

en: Slug
uk: Слизень

en: Posts
uk: Повідомлення

en: County/State
uk: Округ / штат

en: Country
uk: Країна

en: All Types
uk: Всі типи

en: All Status
uk: Весь статус

en: All Labels
uk: Усі етикетки

en: All Cities
uk: Всі міста

en: Testimonials
uk: Відгуки

en: Testimonial
uk: Відгуки

en: Add New Testimonial
uk: Додати новий відгук

en: Edit Testimonial
uk: Редагувати відгук

en: New Testimonial
uk: Новий відгук

en: View Testimonial
uk: Переглянути відгук

en: No Testimonial found
uk: Не знайдено жодного відгуку

en: No Testimonial found in Trash
uk: Немає коментарів у кошику

en: Users Package Info
uk: Пакетна інформація користувачів

en: Package Holder
uk: Власник пакета

en: Package
uk: Пакет

en: Available Listings
uk: Доступні списки

en: Featured Available
uk: Популярні Доступні

en: Activation
uk: Активація

en: Expiry
uk: Термін дії

en: Houzez Statistics
uk: Статистика Houzez

en: Most Viewed Properties
uk: Найпопулярніші властивості

en: Most Viewed
uk: Найбільше переглянуті

en: Most Favourite Properties
uk: Найпопулярніші властивості

en: Most Favourite
uk: Найпопулярніший

en: Saved Searches
uk: Збережені пошуки

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
uk: Ви не маєте достатньо прав для доступу до цієї сторінки.

en: Houzez Statistic
uk: Статистика Houzez

en: Total Views Today
uk: Усього переглядів сьогодні

en: Users
uk: Користувачі

en: Buyers
uk: Покупці

en: Sellers
uk: Продавці

en: Owners
uk: Власники

en: Managers
uk: Менеджери

en: Views Count
uk: Кількість переглядів

en: View
uk: Вид

en: Favourite Count
uk: Улюблений граф

en: Favourite Count
uk: Улюблений граф

en: Search Query
uk: Пошуковий запит

en: Location
uk: Місцезнаходження

en: State
uk: Держава

en: Bedrooms
uk: Спальні

en: Bathrooms
uk: Ванні кімнати

en: Size
uk: Розмір

en: No Search found
uk: Пошук не знайдено

en: Min Price
uk: Мінімальна ціна

en: Max Price
uk: Макс. Ціна

en: Area
uk: Площа

en: Feature
uk: Особливість

en: Max Size
uk: Макс. Розмір

en: Bedroom
uk: Спальня

en: Bathroom
uk: Ванна кімната

en: Houzez Searches
uk: Пошук Houzez

en: Search Keyworks
uk: Пошукові ключі

en: Load More
uk: Завантажити ще
