Houzez Theme Functionality Plugin - en to tr translation catalogue (199 entries)

en: Portfolio Settings
tr: Portföy Ayarları

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Permalinks
tr: Kalıcı

en: Property Slug
tr: Özellik Sülük

en: Property Type Slug
tr: Emlak Türü Slug

en: Property Feature Slug
tr: Emlak Türü Slug

en: Property Status Slug
tr: Emlak durumu Slug

en: Property Area Slug
tr: Gayrimenkul Alanı Slug

en: Property City Slug
tr: Mülkiyet Şehir Slug

en: Property State Slug
tr: Emlak durumu Slug

en: Set up custom permalinks for the property section on your site.
tr: Sitenizdeki mülk bölümü için özel permalinks ayarlayın.

en: Properties Settings
tr: Özellikler Ayarları

en: Update Settings
tr: Ayarları güncelle

en: Activated Successfully, reload page!
tr: Etkinleştirildi Başarıyla, sayfayı yeniden yükle!

en: Invalid license key
tr: Geçersiz lisans anahtarı

en: Agencies
tr: ajanslar

en: Agency
tr: Ajans

en: Add New Agency
tr: Yeni Ajans ekle

en: Edit Agency
tr: Ajansı Düzenle

en: New Agency
tr: Yeni Ajans

en: View Agency
tr: Ajansı Görüntüle

en: Search Agency
tr: Arama Ajansı

en: No agencies found
tr: Ajans bulunamadı

en: No agencies found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda ajans bulunamadı

en: Agency ID
tr: Ajans Kimliği

en: Title
tr: Başlık

en: License
tr: Lisans

en: Thumbnail
tr: başparmak tırnağı

en: Web
tr: ağ

en: Phone
tr: Telefon

en: Agents
tr: Ajanlar

en: Author
tr: Yazar

en: Agent
tr: ajan

en: Add New
tr: Yeni ekle

en: Add New Agent
tr: Yeni Ajan ekle

en: Edit Agent
tr: Aracıyı Düzenle

en: New Agent
tr: Yeni Ajan

en: View Agent
tr: Aracıyı Görüntüle

en: Search Agent
tr: Arama Aracısı

en: No Agent found
tr: Ajan bulunamadı

en: No Agent found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda Ajan bulunamadı

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Add New Category
tr: Yeni Kategori Ekle

en: New Category
tr: Yeni kategori

en: Cities
tr: Şehirler

en: Add New City
tr: Yeni Şehir Ekle

en: New City
tr: Yeni şehir

en: Agent ID
tr: Ajan Kimliği

en: Agent Name
tr: Ajan adı

en: Picture
tr: Resim

en: Category
tr: Kategori

en: Mobile
tr: seyyar

en: Houzez Invoices
tr: Houzez Faturaları

en: Houzez Invoice
tr: Houzez Fatura

en: Add New Invoice
tr: Yeni Fatura Ekle

en: Edit Invoice
tr: Faturayı Düzenle

en: New Invoice
tr: Yeni fatura

en: View Invoice
tr: Faturayı Görüntüle

en: Search Invoice
tr: Faturada Ara

en: No Invoice found
tr: Fatura bulunamadı

en: No Invoice found in Trash
tr: Çöp kutusunda Fatura bulunamadı

en: Invoice Title
tr: Fatura Başlığı

en: Price
tr: Fiyat

en: Payment Method
tr: Ödeme şekli

en: Buyer
tr: Alıcı

en: Buyer Email
tr: Alıcı e-posta

en: Invoice Type
tr: Fatura türü

en: Billion For
tr: Milyar

en: Status
tr: durum

en: Date
tr: tarih

en: Direct Bank Transfer
tr: Doğrudan Banka Havalesi

en: Not Paid
tr: Ödenmeyen

en: Paid
tr: ödenmiş

en: Houzez Packages
tr: Houzez Tatil Paketleri

en: Packages
tr: Paketler

en: Add New Package
tr: Yeni Paket Ekle

en: Add Packages
tr: Paketleri Ekleyin

en: Edit Packages
tr: Paketleri Düzenle

en: Edit Package
tr: Paketi Düzenle

en: New Packages
tr: Yeni Paketler

en: View Packages
tr: Paketleri Görüntüle

en: Search Packages
tr: Paketleri Ara

en: No Packages found
tr: Paket bulunamadı

en: Parent Package
tr: Ana Paket

en: Partners
tr: Ortaklar

en: Partner
tr: Ortak

en: Add New Partner
tr: Yeni İş Ortağı Ekleme

en: Edit Partner
tr: İş Ortağı Düzenle

en: New Partner
tr: Yeni İş Ortağı

en: View Partner
tr: İş Ortağı Görüntüle

en: Search Partner
tr: Arama İş Ortağı

en: No Partner found
tr: İş Ortağı bulunamadı

en: No Partner found in Trash
tr: Çöp kutusunda İş Ortağı bulunamadı

en: Houzez Payments
tr: Houzez Ödemeleri

en: Payment
tr: Ödeme

en: Payment Title
tr: Ödeme Başlığı

en: Payment Type
tr: Ödeme türü

en: Payment For
tr: İçin ödeme

en: Recurring
tr: yinelenen

en: One Time
tr: Bir kere

en: Properties
tr: Özellikleri

en: Property
tr: özellik

en: Add New Property
tr: Yeni Özellik Ekle

en: Edit Property
tr: Mülk Düzenle

en: New Property
tr: Yeni Mülkiyet

en: View Property
tr: Mülkleri Görüntüle

en: Search Property
tr: Emlak Arama

en: No Property found
tr: Emlak bulunamadı

en: No Property found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda Özellik bulunamadı

en: Type
tr: tip

en: Add New Type
tr: Yeni Tür Ekle

en: New Type
tr: Yeni tip

en: Features
tr: Özellikler

en: Add New Feature
tr: Yeni Özellik Ekle

en: New Feature
tr: Yeni özellik

en: Add New Status
tr: Yeni Durum Ekle

en: New Status
tr: Yeni statü

en: City
tr: Kent

en: Neighborhood
tr: Komşuluk

en: Add Property Neighborhood
tr: Mülk ekle

en: New Property Neighborhood
tr: Yeni Mülkiyet Mahallesi

en: County / State
tr: İlçe / Eyalet

en: Add Property County / State
tr: Mülk İlçe / Eyalet Ekle

en: New Property County / State
tr: Yeni Mülkiyet Ilçe / Eyalet

en: Labels
tr: Etiketler

en: Add New Label
tr: Yeni Etiket Ekle

en: New Label
tr: Yeni etiket

en: Property Title
tr: Mülkiyet Başlığı

en: Property ID
tr: Emlak Kimliği

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Posted
tr: Gönderildi

en: Expires
tr: Süre sonu

en: Actions
tr: Eylemler

en: No
tr: Yok hayır

en: Yes
tr: Evet

en: No Address Provided!
tr: Hiçbir Adres Sağlanmadı!

en: Approve
tr: onaylamak

en: Expire
tr: sona ermek

en: by a guest
tr: bir misafir tarafından

en: by %s
tr: % s tarafından

en: Name
tr: isim

en: Slug
tr: sümüklüböcek

en: Posts
tr: Mesajlar

en: County/State
tr: Ülke / Eyalet

en: Country
tr: ülke

en: All Types
tr: Her türlü

en: All Status
tr: Tüm durum

en: All Labels
tr: Tüm etiketler

en: All Cities
tr: Tüm şehirler

en: Testimonials
tr: Görüşler

en: Testimonial
tr: bonservis

en: Add New Testimonial
tr: Yeni referans ekle

en: Edit Testimonial
tr: Testi Düzenle

en: New Testimonial
tr: Yeni referans

en: View Testimonial
tr: Görüşleri Görüntüle

en: No Testimonial found
tr: Test bulunamadı

en: No Testimonial found in Trash
tr: Çöp Kutusu'nda hiçbir Test bulunamadı

en: Users Package Info
tr: Kullanıcılar Paket Bilgileri

en: Package Holder
tr: Paket Tutucu

en: Package
tr: paket

en: Available Listings
tr: Mevcut İlanlar

en: Featured Available
tr: Öne Çıkanlar

en: Activation
tr: etkinleştirme

en: Expiry
tr: vade

en: Houzez Statistics
tr: Houzez İstatistikleri

en: Most Viewed Properties
tr: En Çok Görüntülenen Özellikler

en: Most Viewed
tr: En çok görüntülenen

en: Most Favourite Properties
tr: En Sevilen Özellikler

en: Most Favourite
tr: En çok sevilen

en: Saved Searches
tr: Kayıtlı Aramalar

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
tr: Bu sayfaya erişmek için yeterli izniniz yok.

en: Houzez Statistic
tr: Houzez İstatistiği

en: Total Views Today
tr: Bugün Toplam Gösterim

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Buyers
tr: Alıcılar

en: Sellers
tr: Satıcılar

en: Owners
tr: sahipleri

en: Managers
tr: yöneticiler

en: Views Count
tr: Görüntüleme Sayısı

en: View
tr: Görünüm

en: Favourite Count
tr: Favori Sayım

en: Favourite Count
tr: Favori Sayım

en: Search Query
tr: Arama Sorgusu

en: Location
tr: yer

en: State
tr: Belirtmek, bildirmek

en: Bedrooms
tr: Yatak odaları

en: Bathrooms
tr: Banyolar

en: Size
tr: Boyut

en: No Search found
tr: Arama bulunamadı

en: Min Price
tr: Min Fiyat

en: Max Price
tr: Maksimum Fiyat

en: Area
tr: alan

en: Feature
tr: özellik

en: Max Size
tr: Maksimum boyutu

en: Bedroom
tr: Yatak odası

en: Bathroom
tr: Banyo

en: Houzez Searches
tr: Houzez Aramalar

en: Search Keyworks
tr: Anahtar Kelime Ara

en: Load More
tr: Daha fazla yükle
