Houzez Theme Functionality Plugin - en to pl translation catalogue (194 entries)

en: Portfolio Settings
pl: Ustawienia portfela

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Permalinks
pl: Permalinki

en: Property Slug
pl: Nieruchomość Slug

en: Property Type Slug
pl: Właściwość Typ Slug

en: Property Feature Slug
pl: Właściwość Slug

en: Property Status Slug
pl: Właściwość Status Slug

en: Property Area Slug
pl: Nieruchomość Area Slug

en: Property City Slug
pl: Nieruchomość City Slug

en: Set up custom permalinks for the property section on your site.
pl: Skonfiguruj niestandardowe linki bezpośrednie dla sekcji właściwości swojej witryny.

en: Properties Settings
pl: Ustawienia właściwości

en: Update Settings
pl: Ustawienia aktualizacji

en: Activated Successfully, reload page!
pl: Aktywowano pomyślnie, odśwież stronę!

en: Invalid license key
pl: Nieprawidłowy klucz licencyjny

en: Agencies
pl: Agencje

en: Agency
pl: Agencja

en: Add New Agency
pl: Dodaj nową agencję

en: Edit Agency
pl: Edytuj agencję

en: New Agency
pl: Nowa agencja

en: View Agency
pl: Wyświetl agencję

en: Search Agency
pl: Agencja wyszukiwania

en: No agencies found
pl: Nie znaleziono agencji

en: No agencies found in Trash
pl: W koszu nie znaleziono żadnych agencji

en: Agency ID
pl: Identyfikator agencji

en: Title
pl: Tytuł

en: License
pl: Licencja

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Web
pl: Sieć

en: Phone
pl: Telefon

en: Agents
pl: Agenci

en: Author
pl: Autor

en: Add New
pl: Dodaj nowe

en: Add New Agent
pl: Dodaj nowego agenta

en: Edit Agent
pl: Edytuj agenta

en: New Agent
pl: Nowy agent

en: View Agent
pl: Wyświetl agenta

en: Search Agent
pl: Agent wyszukiwania

en: No Agent found
pl: Nie znaleziono agenta

en: No Agent found in Trash
pl: W koszu nie znaleziono agenta

en: Categories
pl: Kategorie

en: Add New Category
pl: Dodaj nową kategorię

en: New Category
pl: Nowa kategoria

en: Cities
pl: Miasta

en: Add New City
pl: Dodaj nowe miasto

en: New City
pl: Nowe Miasto

en: Agent ID
pl: Identyfikator agenta

en: Agent Name
pl: Imię agenta

en: Picture
pl: Obrazek

en: Category
pl: Kategoria

en: Mobile
pl: mobilny

en: Houzez Invoices
pl: Faktury Houzeza

en: Houzez Invoice
pl: Faktura Houzeza

en: Add New Invoice
pl: Dodaj nową fakturę

en: Edit Invoice
pl: Edytuj fakturę

en: New Invoice
pl: Nowa faktura

en: View Invoice
pl: Widok faktury

en: Search Invoice
pl: Wyszukaj fakturę

en: No Invoice found
pl: Nie znaleziono faktury

en: No Invoice found in Trash
pl: Nie znaleziono faktury w koszu

en: Invoice Title
pl: Tytuł faktury

en: Price
pl: Cena £

en: Payment Method
pl: Metoda płatności

en: Buyer
pl: Kupujący

en: Buyer Email
pl: E-mail kupującego

en: Invoice Type
pl: Typ faktury

en: Billion For
pl: Miliard dla

en: Date
pl: Data

en: Direct Bank Transfer
pl: Bezpośredni przelew bankowy

en: Not Paid
pl: Niezapłacone

en: Paid
pl: Płatny

en: Houzez Packages
pl: Pakiety Houzeza

en: Packages
pl: Pakiety

en: Add New Package
pl: Dodaj nowy pakiet

en: Add Packages
pl: Dodaj pakiety

en: Edit Packages
pl: Edytuj pakiety

en: Edit Package
pl: Edytuj pakiet

en: New Packages
pl: Nowe pakiety

en: View Packages
pl: Zobacz pakiety

en: Search Packages
pl: Wyszukaj pakiety

en: No Packages found
pl: Nie znaleziono pakietów

en: Parent Package
pl: Pakiet dla rodziców

en: Partners
pl: Wzmacniacz

en: Add New Partner
pl: Dodaj nowego partnera

en: Edit Partner
pl: Edytuj partnera

en: New Partner
pl: Nowy partner

en: View Partner
pl: Wyświetl partnera

en: Search Partner
pl: Wyszukaj partnera

en: No Partner found
pl: Nie znaleziono partnera

en: No Partner found in Trash
pl: Nie znaleziono partnera w koszu

en: Payment
pl: Zapłata

en: Payment Title
pl: Tytuł płatności

en: Payment Type
pl: Typ płatności

en: Payment For
pl: Zapłata za

en: Recurring
pl: Powtarzające się

en: One Time
pl: Jeden raz

en: Properties
pl: Nieruchomości

en: Property
pl: własność

en: Add New Property
pl: Dodaj nową właściwość

en: Edit Property
pl: Edytuj właściwość

en: New Property
pl: Nowa właściwość

en: View Property
pl: Wyświetl właściwość

en: Search Property
pl: Wyszukaj właściwość

en: No Property found
pl: Nie znaleziono nieruchomości

en: No Property found in Trash
pl: Nie znaleziono nieruchomości w koszu

en: Type
pl: Rodzaj

en: Add New Type
pl: Dodaj nowy typ

en: New Type
pl: Nowy typ

en: Features
pl: cechy

en: Add New Feature
pl: Dodaj nową funkcję

en: New Feature
pl: Nowa cecha

en: Add New Status
pl: Dodaj nowy status

en: New Status
pl: Nowy status

en: City
pl: Miasto

en: Neighborhood
pl: Sąsiedztwo

en: Add Property Neighborhood
pl: Dodaj otoczenie nieruchomości

en: New Property Neighborhood
pl: Nowe sąsiedztwo nieruchomości

en: County / State
pl: Powiat / państwo

en: Add Property County / State
pl: Dodaj właściwość County / State

en: New Property County / State
pl: Nowa hrabstwo / stan nieruchomości

en: Labels
pl: Etykiety

en: Add New Label
pl: Dodaj nową etykietę

en: New Label
pl: Nowa etykieta

en: Property Title
pl: Tytuł własności

en: Property ID
pl: ID nieruchomości

en: Featured
pl: Opisany

en: Posted
pl: Wysłane

en: Expires
pl: Wygasa

en: Actions
pl: działania

en: No
pl: Nie

en: Yes
pl: tak

en: No Address Provided!
pl: Nie podano adresu!

en: Approve
pl: Zatwierdzać

en: Expire
pl: Wygasać

en: by a guest
pl: przez gościa

en: by %s
pl: przez% s

en: Name
pl: Nazwa

en: Slug
pl: Ślimak

en: Posts
pl: Posty

en: County/State
pl: Powiat / państwo

en: Country
pl: Kraj

en: All Types
pl: Wszystkie typy

en: All Status
pl: Cały status

en: All Labels
pl: Wszystkie etykiety

en: All Cities
pl: Wszystkie miasta

en: Testimonials
pl: Referencje

en: Testimonial
pl: Zaświadczenie

en: Add New Testimonial
pl: Dodaj nowy komentarz

en: Edit Testimonial
pl: Edytuj opinię

en: New Testimonial
pl: Nowa opinia

en: View Testimonial
pl: Zobacz referencje

en: No Testimonial found
pl: Nie znaleziono referencji

en: No Testimonial found in Trash
pl: W Koszu nie znaleziono żadnej rekomendacji

en: Users Package Info
pl: Informacje o pakiecie użytkowników

en: Package Holder
pl: Właściciel paczki

en: Package
pl: Pakiet

en: Available Listings
pl: Dostępne oferty

en: Featured Available
pl: Dostępne dostępne

en: Activation
pl: Aktywacja

en: Expiry
pl: Wygaśnięcie

en: Houzez Statistics
pl: Statystyki Houzeza

en: Most Viewed Properties
pl: Najczęściej oglądane właściwości

en: Most Viewed
pl: Najczęściej oglądane

en: Most Favourite Properties
pl: Najbardziej ulubione właściwości

en: Most Favourite
pl: Najbardziej ulubione

en: Saved Searches
pl: Zapisane wyszukiwania

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl: Nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tej strony.

en: Houzez Statistic
pl: Statystyki Houzeza

en: Total Views Today
pl: Łączne wyświetlenia dzisiaj

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Buyers
pl: Kupujący

en: Sellers
pl: Sprzedawców

en: Owners
pl: Właściciele

en: Managers
pl: Menedżerowie

en: Views Count
pl: Liczba wyświetleń

en: View
pl: Widok

en: Favourite Count
pl: Ulubiona liczba

en: Favourite Count
pl: Ulubiona liczba

en: Search Query
pl: Wyszukiwana fraza

en: Location
pl: Lokalizacja

en: State
pl: Stan

en: Bedrooms
pl: Sypialnie

en: Bathrooms
pl: Łazienki

en: Size
pl: Rozmiar

en: No Search found
pl: Nie znaleziono szukania

en: Min Price
pl: Cena minimalna

en: Max Price
pl: Maksymalna cena

en: Area
pl: Powierzchnia

en: Feature
pl: Cecha

en: Max Size
pl: Największy rozmiar

en: Bedroom
pl: Sypialnia

en: Bathroom
pl: Łazienka

en: Houzez Searches
pl: Wyszukiwanie Houzeza

en: Search Keyworks
pl: Wyszukaj Keyworks

en: Load More
pl: Załaduj więcej
