Houzez Theme Functionality Plugin - en to nl translation catalogue (186 entries)

en: Portfolio Settings
nl: Portfolio-instellingen

en: Settings
nl: instellingen

en: Property Type Slug
nl: Eigenschapstype Slug

en: Property Feature Slug
nl: Eigenschap Functie Slug

en: Property Status Slug
nl: Eigenschapstatus Slug

en: Set up custom permalinks for the property section on your site.
nl: Stel aangepaste permalinks in voor het eigenschapsgedeelte op uw site.

en: Properties Settings
nl: Eigenschappen Instellingen

en: Update Settings
nl: Update-instellingen

en: Activated Successfully, reload page!
nl: Met succes geactiveerd, herlaad pagina!

en: Invalid license key
nl: Ongeldige licentiesleutel

en: Agency
nl: agentschap

en: Add New Agency
nl: Voeg nieuw agentschap toe

en: Edit Agency
nl: Bewerk bureau

en: New Agency
nl: Nieuw agentschap

en: View Agency
nl: Bekijk agentschap

en: No agencies found
nl: Geen agentschappen gevonden

en: No agencies found in Trash
nl: Geen agentschappen gevonden in de prullenbak

en: Agency ID
nl: Agentschap ID

en: Title
nl: Titel

en: License
nl: Licentie

en: Thumbnail
nl: thumbnail

en: Phone
nl: Telefoon

en: Agents
nl: agenten

en: Author
nl: Auteur

en: Add New
nl: Voeg nieuw toe

en: Add New Agent
nl: Voeg nieuwe agent toe

en: Edit Agent
nl: Bewerk Agent

en: New Agent
nl: Nieuwe agent

en: View Agent
nl: Agent bekijken

en: Search Agent
nl: Zoek agent

en: No Agent found
nl: Geen agent gevonden

en: No Agent found in Trash
nl: Geen agent gevonden in de prullenbak

en: Categories
nl: Categorieën

en: Add New Category
nl: Voeg een nieuwe categorie toe

en: New Category
nl: Nieuwe categorie

en: Add New City
nl: Nieuwe stad toevoegen

en: New City
nl: Nieuwe stad

en: Agent ID
nl: Agent-ID

en: Agent Name
nl: Agent naam

en: Picture
nl: afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: Mobile
nl: mobiel

en: Houzez Invoices
nl: Houzez Facturen

en: Houzez Invoice
nl: Houzez factuur

en: Add New Invoice
nl: Nieuwe factuur toevoegen

en: Edit Invoice
nl: Factuur bewerken

en: New Invoice
nl: Nieuwe factuur

en: View Invoice
nl: Bekijk factuur

en: Search Invoice
nl: Factuur zoeken

en: No Invoice found
nl: Geen factuur gevonden

en: No Invoice found in Trash
nl: Geen factuur gevonden in prullenbak

en: Invoice Title
nl: Factuur titel

en: Price
nl: Prijs

en: Payment Method
nl: Betalingsmiddel

en: Buyer
nl: Koper

en: Buyer Email
nl: E-mailadres van koper

en: Invoice Type
nl: Factuurtype

en: Billion For
nl: Miljard voor

en: Status
nl: staat

en: Date
nl: Datum

en: Direct Bank Transfer
nl: Directe bankoverschrijving

en: Not Paid
nl: Niet betaald

en: Paid
nl: Betaald

en: Houzez Packages
nl: Houzez-pakketten

en: Packages
nl: Pakketjes

en: Add New Package
nl: Nieuw pakket toevoegen

en: Add Packages
nl: Pakketten toevoegen

en: Edit Packages
nl: Pakketten bewerken

en: Edit Package
nl: Bewerk pakket

en: New Packages
nl: Nieuwe pakketten

en: View Packages
nl: Bekijk pakketten

en: Search Packages
nl: Pakketten zoeken

en: No Packages found
nl: Geen pakketten gevonden

en: Parent Package
nl: Ouder pakket

en: Partners
nl: partners

en: Add New Partner
nl: Voeg nieuwe partner toe

en: Edit Partner
nl: Bewerk partner

en: New Partner
nl: Nieuwe partner

en: View Partner
nl: Partner bekijken

en: Search Partner
nl: Zoek partner

en: No Partner found
nl: Geen partner gevonden

en: No Partner found in Trash
nl: Geen partner gevonden in de prullenbak

en: Houzez Payments
nl: Houzez Betalingen

en: Payment
nl: Betaling

en: Payment Title
nl: Betalingstitel

en: Payment Type
nl: Betalingswijze

en: Payment For
nl: Betaling voor

en: Recurring
nl: terugkerende

en: One Time
nl: Een keer

en: Properties
nl: eigenschappen

en: Property
nl: Eigendom

en: Add New Property
nl: Nieuwe eigenschap toevoegen

en: Edit Property
nl: Eigenschap bewerken

en: New Property
nl: Nieuw eigendom

en: View Property
nl: Bekijk eigendom

en: Search Property
nl: Zoek eigenschap

en: No Property found
nl: Geen woning gevonden

en: No Property found in Trash
nl: Geen objecten gevonden in de prullenbak

en: Add New Type
nl: Nieuw type toevoegen

en: New Type
nl: Nieuw type

en: Features
nl: Kenmerken

en: Add New Feature
nl: Nieuwe functie toevoegen

en: New Feature
nl: Nieuwe functie

en: Add New Status
nl: Nieuwe status toevoegen

en: New Status
nl: Nieuwe status

en: City
nl: stad

en: Neighborhood
nl: Buurt

en: Add Property Neighborhood
nl: Eigendomswijk toevoegen

en: New Property Neighborhood
nl: Nieuwe wijk in eigendom

en: County / State
nl: Provincie / staat

en: Add Property County / State
nl: Eigenschap Provincie / staat toevoegen

en: New Property County / State
nl: Nieuw eigendom Provincie / staat

en: Labels
nl: labels

en: Add New Label
nl: Nieuw label toevoegen

en: New Label
nl: Nieuw label

en: Property Title
nl: Eigendomstitel

en: Property ID
nl: Eigenschap ID

en: Featured
nl: Uitgelicht

en: Posted
nl: Geplaatst

en: Expires
nl: verloopt

en: Actions
nl: acties

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: No Address Provided!
nl: Geen adres opgegeven!

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Expire
nl: vervallen

en: by a guest
nl: door een gast

en: by %s
nl: door% s

en: Name
nl: Naam

en: Slug
nl: Naaktslak

en: Posts
nl: berichten

en: County/State
nl: Provincie / Staat

en: Country
nl: land

en: All Types
nl: Alle typen

en: All Status
nl: Alle status

en: All Labels
nl: Alle labels

en: All Cities
nl: Alle steden

en: Testimonials
nl: getuigenissen

en: Testimonial
nl: getuigenis

en: Add New Testimonial
nl: Voeg een nieuw testimonial toe

en: New Testimonial
nl: Nieuwe testimonial

en: View Testimonial
nl: Bekijk Testimonial

en: No Testimonial found
nl: Geen testimonial gevonden

en: No Testimonial found in Trash
nl: Geen testimonial gevonden in de prullenbak

en: Users Package Info
nl: Gebruikers pakketinformatie

en: Package Holder
nl: Pakket houder

en: Package
nl: Pakket

en: Available Listings
nl: Beschikbare aanbiedingen

en: Featured Available
nl: Aanbevolen beschikbaar

en: Activation
nl: activering

en: Expiry
nl: verstrijken

en: Houzez Statistics
nl: Houzez Statistieken

en: Most Viewed Properties
nl: Meest bekeken eigenschappen

en: Most Viewed
nl: Meest bekeken

en: Most Favourite Properties
nl: Meest favoriete eigenschappen

en: Most Favourite
nl: Meest favoriete

en: Saved Searches
nl: Bewaarde zoekopdrachten

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: U hebt onvoldoende machtigingen om deze pagina te openen.

en: Houzez Statistic
nl: Houzez Statistiek

en: Total Views Today
nl: Totaal aantal weergaven vandaag

en: Users
nl: gebruikers

en: Buyers
nl: kopers

en: Sellers
nl: verkopers

en: Owners
nl: Eigenaren

en: Managers
nl: managers

en: Views Count
nl: Aantal weergaven

en: View
nl: Uitzicht

en: Favourite Count
nl: Favoriete graaf

en: Favourite Count
nl: Favoriete graaf

en: Search Query
nl: Zoekopdracht

en: Location
nl: Plaats

en: State
nl: Staat

en: Bedrooms
nl: slaapkamers

en: Bathrooms
nl: badkamers

en: Size
nl: Grootte

en: No Search found
nl: Geen zoekopdracht gevonden

en: Min Price
nl: Minimumprijs

en: Max Price
nl: Max. Prijs

en: Area
nl: Gebied

en: Feature
nl: Voorzien zijn van

en: Max Size
nl: Max. Grootte

en: Bedroom
nl: Slaapkamer

en: Bathroom
nl: Badkamer

en: Houzez Searches
nl: Houzez-zoekopdrachten

en: Search Keyworks
nl: Zoek Keyworks

en: Load More
nl: Meer laden
