Houzez Theme Functionality Plugin - en to he translation catalogue (200 entries)

en: Portfolio Settings
he: הגדרות תיקיות

en: Settings
he: הגדרות

en: Permalinks
he: קישורים קבועים

en: Property Slug
he: נכס שבלול

en: Property Type Slug
he: סוג נכס שבלול

en: Property Feature Slug
he: תכונה תכונה Slug

en: Property Status Slug
he: מצב הנכס שבלול

en: Property Area Slug
he: שטח מאפיין

en: Property City Slug
he: נכס סיטי שבלול

en: Property State Slug
he: נכס המדינה שבלול

en: Set up custom permalinks for the property section on your site.
he: הגדר קישורים קבועים מותאמים אישית עבור מקטע המאפיינים באתר שלך.

en: Properties Settings
he: הגדרות מאפיינים

en: Update Settings
he: עדכן הגדרות

en: Activated Successfully, reload page!
he: הופעל בהצלחה, טען מחדש את הדף!

en: Invalid license key
he: מפתח רישיון לא חוקי

en: Agencies
he: סוכנויות

en: Agency
he: סוֹכְנוּת

en: Add New Agency
he: הוסף סוכנות חדשה

en: Edit Agency
he: ערוך את הסוכנות

en: New Agency
he: הסוכנות החדשה

en: View Agency
he: הצג את הסוכנות

en: Search Agency
he: חיפוש הסוכנות

en: No agencies found
he: לא נמצאו סוכנויות

en: No agencies found in Trash
he: לא נמצאו סוכנויות ב- Trash

en: Agency ID
he: מזהה הסוכנות

en: Title
he: כותרת

en: License
he: רישיון

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: E-mail
he: אֶלֶקטרוֹנִי

en: Web
he: אינטרנט

en: Phone
he: טלפון

en: Agents
he: סוכנים

en: Author
he: מְחַבֵּר

en: Agent
he: סוֹכֵן

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Agent
he: הוסף סוכן חדש

en: Edit Agent
he: ערוך את הסוכן

en: New Agent
he: סוכן חדש

en: View Agent
he: הצג סוכן

en: Search Agent
he: חיפוש סוכן

en: No Agent found
he: לא נמצא סוכן

en: No Agent found in Trash
he: לא נמצא סוכן ב- Trash

en: Categories
he: קטגוריות

en: Add New Category
he: הוסף קטגוריה חדשה

en: New Category
he: קטגוריה חדשה

en: Cities
he: ערים

en: Add New City
he: הוסף עיר חדשה

en: New City
he: עיר חדשה

en: Agent ID
he: מזהה סוכן

en: Agent Name
he: שם סוכן

en: Picture
he: תְמוּנָה

en: Category
he: קטגוריה

en: Mobile
he: נייד

en: Houzez Invoices
he: חשבוניות Houzez

en: Houzez Invoice
he: חשבונית Houzez

en: Add New Invoice
he: הוסף חשבונית חדשה

en: Edit Invoice
he: ערוך חשבונית

en: New Invoice
he: חשבונית חדשה

en: View Invoice
he: הצג את החשבונית

en: Search Invoice
he: חיפוש חשבונית

en: No Invoice found
he: לא נמצאה חשבונית

en: No Invoice found in Trash
he: לא נמצאה חשבונית באשפה

en: Invoice Title
he: כותרת חשבונית

en: Price
he: מחיר

en: Payment Method
he: אמצעי תשלום

en: Buyer
he: קוֹנֶה

en: Buyer Email
he: דוא"ל קונה

en: Invoice Type
he: סוג חשבונית

en: Billion For
he: מיליארד עבור

en: Status
he: סטָטוּס

en: Date
he: תַאֲרִיך

en: Direct Bank Transfer
he: העברה בנקאית ישירה

en: Not Paid
he: לא בתשלום

en: Paid
he: בתשלום

en: Houzez Packages
he: חבילות

en: Packages
he: חבילות

en: Add New Package
he: הוסף חבילה חדשה

en: Add Packages
he: הוסף חבילות

en: Edit Packages
he: עריכת חבילות

en: Edit Package
he: ערוך את החבילה

en: New Packages
he: חבילות חדשות

en: View Packages
he: הצג חבילות

en: Search Packages
he: חפש חבילות

en: No Packages found
he: לא נמצאו חבילות

en: Parent Package
he: חבילת האב

en: Partners
he: שותפים

en: Partner
he: בת זוג

en: Add New Partner
he: הוסף שותף חדש

en: Edit Partner
he: ערוך שותף

en: New Partner
he: שותף חדש

en: View Partner
he: הצג שותף

en: Search Partner
he: חפש שותף

en: No Partner found
he: לא נמצא שותף

en: No Partner found in Trash
he: לא נמצא שותף באשפה

en: Houzez Payments
he: תשלומים

en: Payment
he: תַשְׁלוּם

en: Payment Title
he: כותרת תשלום

en: Payment Type
he: סוג תשלום

en: Payment For
he: תשלום עבור

en: Recurring
he: מַחזוֹרִי

en: One Time
he: פעם אחת

en: Properties
he: נכסים

en: Property
he: נכס

en: Add New Property
he: הוסף נכס חדש

en: Edit Property
he: ערוך נכס

en: New Property
he: נכס חדש

en: View Property
he: הצג נכס

en: Search Property
he: חיפוש נכס

en: No Property found
he: לא נמצא נכס

en: No Property found in Trash
he: לא נמצא נכס באשפה

en: Type
he: סוּג

en: Add New Type
he: הוסף סוג חדש

en: New Type
he: סוג חדש

en: Features
he: מאפיינים

en: Add New Feature
he: הוסף תכונה חדשה

en: New Feature
he: תכונה חדשה

en: Add New Status
he: הוסף סטטוס חדש

en: New Status
he: סטטוס חדש

en: City
he: עִיר

en: Neighborhood
he: שְׁכוּנָה

en: Add Property Neighborhood
he: הוסף שכונה

en: New Property Neighborhood
he: שכונה חדשה

en: County / State
he: מחוז / מדינה

en: Add Property County / State
he: הוסף נכס קאונטי / המדינה

en: New Property County / State
he: נכס חדש קאונטי / המדינה

en: Labels
he: תוויות

en: Add New Label
he: הוסף תווית חדשה

en: New Label
he: תווית חדשה

en: Property Title
he: כותרת הנכס

en: Property ID
he: מזהה נכס

en: Featured
he: מומלצים

en: Posted
he: פורסם

en: Expires
he: יפוג

en: Actions
he: פעולות

en: No
he: לא

en: Yes
he: כן

en: No Address Provided!
he: אין כתובת מסופקת!

en: Approve
he: לְאַשֵׁר

en: Expire
he: לָפוּג

en: by a guest
he: על ידי אורח

en: by %s
he: % s

en: Name
he: שֵׁם

en: Slug
he: שבלול

en: Posts
he: הודעות

en: County/State
he: מחוז / מדינה

en: Country
he: מדינה

en: All Types
he: כל הסוגים

en: All Status
he: כל הסטטוס

en: All Labels
he: כל התוויות

en: All Cities
he: כל הערים

en: Testimonials
he: עדויות

en: Testimonial
he: תְעוּדַת הוֹקָרָה

en: Add New Testimonial
he: הוסף המלצה חדשה

en: Edit Testimonial
he: ערוך המלצה

en: New Testimonial
he: עדות חדשה

en: View Testimonial
he: הצג המלצה

en: No Testimonial found
he: לא נמצאה המלצה

en: No Testimonial found in Trash
he: לא נמצאו המלצות באשפה

en: Users Package Info
he: מידע על משתמשים

en: Package Holder
he: מחזיק החבילה

en: Package
he: חֲבִילָה

en: Available Listings
he: רישומים זמינים

en: Featured Available
he: מוצעים זמין

en: Activation
he: הַפעָלָה

en: Expiry
he: תְפוּגָה

en: Houzez Statistics
he: סטטיסטיקה

en: Most Viewed Properties
he: הנכסים הנצפים ביותר

en: Most Viewed
he: הכי נצפה

en: Most Favourite Properties
he: המאפיינים המועדפים ביותר

en: Most Favourite
he: הכי מועדף

en: Saved Searches
he: חיפושים שמורים

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
he: אין לך הרשאות מספיקות כדי לגשת לדף זה.

en: Houzez Statistic
he: הסטטיסטיקה של הוזיז

en: Total Views Today
he: סה"כ צפיות היום

en: Users
he: משתמשים

en: Buyers
he: קונים

en: Sellers
he: המוכרים

en: Owners
he: בעלים

en: Managers
he: מנהלים

en: Views Count
he: מספר הצפיות

en: View
he: נוף

en: Favourite Count
he: ספירה מועדפת

en: Favourite Count
he: ספירה מועדפת

en: Search Query
he: שאילתת חיפוש

en: Location
he: מקום

en: State
he: מדינה

en: Bedrooms
he: חדרי שינה

en: Bathrooms
he: חדרי אמבטיה

en: Size
he: גודל

en: No Search found
he: לא נמצא חיפוש

en: Min Price
he: מחיר מינימום

en: Max Price
he: מחיר מקסימלי

en: Area
he: אֵזוֹר

en: Feature
he: תכונה

en: Max Size
he: גודל מקסימלי

en: Bedroom
he: חדר שינה

en: Bathroom
he: חדר אמבטיה

en: Houzez Searches
he: חיפושים

en: Search Keyworks
he: מילות מפתח לחיפוש

en: Load More
he: טען עוד
